نتایج جستجو برای عبارت :

آیا حقوق سربازان در سال 99 1400 افزایش میابد

با توجه به قانون اساسی ایران تمام مردان بالای ۱۸ سال ایرانی، به جز مواردی که مستثنی هستند، باید به خدمت سربازی بروند. در کشور ما برای اولین بار لایحه خدمت سربازی اجباری در سال ۱۳۰۳ توسط رضا شاه به مجلس شورای ملی چهارم ارائه شد. این لایحه در مورخ شنبه شانزدهم خرداد ۱۳۰۴ به تصویب رسید. عده ای معتقدند خدمت سربازی هدر دادن ۲ سال از بهترین سال های عمر است. عده ای نیز خدمت سربازی را بخشی از وظیفه شرعی فرد نسبت به جامعه می دانند.مشمولان گرامی در این م
با توجه به قانون اساسی ایران تمام مردان بالای ۱۸ سال ایرانی، به جز مواردی که مستثنی هستند، باید به خدمت سربازی بروند. در کشور ما برای اولین بار لایحه خدمت سربازی اجباری در سال ۱۳۰۳ توسط رضا شاه به مجلس شورای ملی چهارم ارائه شد. این لایحه در مورخ شنبه شانزدهم خرداد ۱۳۰۴ به تصویب رسید. عده ای معتقدند خدمت سربازی هدر دادن ۲ سال از بهترین سال های عمر است. عده ای نیز خدمت سربازی را بخشی از وظیفه شرعی فرد نسبت به جامعه می دانند.مشمولان گرامی در این م
بخشنامه بودجه برای اولین بار جهت حقوق و عیدی در قالب دوسالانه ابلاغ شد تا علاوه بر ترسیم چارچوب مالی سال آینده، برنامه مالی برای سال ۱۴۰۰ نیز مشخص باشد. یکی از نکات بخشنامه دامنه میزان افزايش دستمزد و عیدی کارمندان دولت در دو سال پیش رو است.


براساس بخشنامه، میزان افزايش حقوق در سال ۱۳۹۹ به میزان ۱۵ درصد و این رقم برای سال ۱۴۰۰ در سطح ۱۰ درصد پیش بینی شده که البته باید به تایید هیات وزیران برسد.
با توجه به اینکه در برنامه ششم توسعه، افزايش دس
با توجه به قانون اساسی ایران تمام مردان بالای ۱۸ سال ایرانی، به جز مواردی که مستثنی هستند، باید به خدمت سربازی بروند. در کشور ما برای اولین بار لایحه خدمت سربازی اجباری در سال ۱۳۰۳ توسط رضا شاه به مجلس شورای ملی چهارم ارائه شد. این لایحه در مورخ شنبه شانزدهم خرداد ۱۳۰۴ به تصویب رسید. عده ای معتقدند خدمت سربازی هدر دادن ۲ سال از بهترین سال های عمر است. عده ای نیز خدمت سربازی را بخشی از وظیفه شرعی فرد نسبت به جامعه می دانند.مشمولان گرامی در این م
افزايش حقوق سربازان :
رئیس اداره سرمایه انسانی سردار موسی کمالی ستاد کل نیروهای مسلح جزئیات افزايش درصدی حقوق سربازان در سال ۹۸ نسبت به سال قبل را تشریح کرد.
سردار موسی کمالی در گفت وگو باایسنادرباره جزئیات افزايش حقوق سربازان گفت: امسال با پیگیری های انجام شده حقوق سربازان نیز افزايش داشته و حدود ۱۸ درصد به نسبت سال قبل به رقم آن افزوده شد .
همچنین بخوانید:
شرایط معاف از رزم خدمت سربازی مزایا و معایب معاف از رزم خدمت سربازی چیست ؟وی ب
حقوق سربازان تا چه میزانی افزايش پیدا خواهد کرد؟

جانشین فرمانده ناجا از افزايش مشوق برای سربازان و ایجاد محدودیت های جدیدی برای مشمولان غایب خبر داد.سردار ایوب سلیمانی در مراسم تودیع و معارفه جانشین رییس سازمان نظام وظیفه عمومی عنوان کرد: قانون گذار مقرر نموده ۶۰ تا ۹۰ درصد حداقل حقوق به سربازان داده شود اما بدلیل فشار های مالی زیادی که روی دولت وجود دارداین میزان به ۲۰ تا ۴۰ درصد کاهش یافته است .در این مقاله میخواهیم در خصوص افزايش حقوق س
آيا دوره آموزشی سربازی حقوق دارد؟ : همراهان عزیز ما در این مقاله می خواهیم در مورد اینکه آيا دوره آموزشی سربازی حقوق دارد؟ مطالبی را در اختیارتان قرار دهیم. میزان حقوق دوره آموزشی خدمت سربازی بستگی به عواملی مشخص دارد که در این صفحه اطلاع رسانی شده است. حقوق دوره آموزشی سربازی در سال 99 حقوق دوره سربازی معمولا در هر سال افزايش نسبی دارد. برای اطلاع از جزئیات بیشتر در این خصوص مقاله ما را دنبال کنید.شماعزیزی که به دنبال کسب اطلاعات در این مورد
سخنگوی قرارگاه مهارت آموزی سربازان نیرو های مسلح اعلام کرد که از سال ۱۴۰۱ صدور کارت پایان خدمت بدون داشتن حداقل یک مهارت برای سربازان انجام نخواهد شد.
کمالی همچنین با بیان اینکه طبق چشم انداز های قرارگاه مرکزی مهارت آموزی سربازان نیرو های مسلح، تا سال ۱۴۰۰ باید مهارت آموزی به تمام سربازان انجام شود، افزود: طبق چشم انداز های ما تا این سال هر سرباز که از نیرو های مسلح خارج می شود باید حداقل یک مهارت و گواهی نامه مهارتی داشته باشد. در همین راست
یکی از قابلیت هایی که سازمان سنجش در کلیه ی بازه های زمانی ثبت نام و دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 1400 در اختیار متقاضیان قرار داده استویرایش ثبت نام کنکور 1400 است . به این نحو چنانچه داوطلبی در درج اطلاعات خواسته شده در فرم ثبت نام دچار اشتباه شده باشد به راحتی می تواند استباه خود را بر طرف کند . البته سامانه مشاوره تحصیلی هیوا هم راخنمای تصویری نحوهویرایش ثبت نام کنکور 1400 را در مقاله ای در اختیار متقاضیان قرار داده است .
برای مطالعه متن کامل
داوطلبانی که با برنامه ریزی یک سال خود را برای شرکت در کنکور 1400 آماده کرده اند در انتظار مشخص شدنمهلت ثبت نام کنکور 1400 هستند تا از این ماراتن جا نمانده و با تکمیل فرم اینترنتی ثبت نام ، آمادگی خود را برای شرکت در کنکور اعلام کنند . سامانه مشاوره تحصیلی هیوا به همین منظور در مقاله ای ضمن اعلام مهلت ثبت نام کنکور 1400 ، زمان تمدید مهلت ثبت نام را نیز ارائه کرده است .
برای مطالعه متن کامل خبر بر روی لینک زیر کلیک نمایید :

www.heyvagroup.com/shownews/2512/مهلت-ثبت-ن
آن دسته از داوطلبانی که در مهلت قانونی ثبت نام کنکور ارشد 1400 موفق به تکمیل فرم اینترنتی نمی شوند با تمدید ثبت نام ارشد 1400 می توانند نسبت به درج اطلاعات فردی و تحصیلی خود اقدام نمایند . این بازه زمانی بلافاصله پس از اتمام تاریخ ثبت نام در اختیار داوطلبان قرار می گیرد و متقاضیان به مدت 2 الی 3 روز فرصت خواهند داشت علاقه مندی خود را اعلام نمایند .
برای مطالعه متن کامل این مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :

www.heyvagroup.com/shownews/3809/تمدید-ثبت-نام-کارشناسی-ارشد
با وجود انتشار اطلاع رسانی های گستردهبا داوطلبان زیادی روبرو می شویم که فرصت ثبت نام آزمون دکتری 1400 را از دست داده و اصطلاحا از ثبت نام جا مانده اند . سازمان سنجش برای این دسته از داوطلبان به مدت محدود ( دو تا سه روز ) مهلت ثبت نام را تمدید می کند که به آن تمدید ثبت نام آزمون دکتری 1400 گویند . در این بازه زمانی داوطلبانی که پیش از این ثبت نام کردند نیز می توانند نسبت به ویرایش فرم ثبت نام خود اقدام نمایند .
برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک زیر کل
متقاضیان شرکت در آزمون دکتری 1400 می بایست جهت اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی ، سهمیه ها ، تسهیلات و دیگر موارد مورد نیاز برای این آزمون ، دفترچه ثبت نام آزمون دکتری ۱۴۰۰ را از طریق سایت sanjesh.org دانلود و مطالعه نمایند . لینک دانلوددفترچه ثبت نام آزمون دکتری 1400 از طریق سایت سازمان سنجش و هم زمان با آغاز فرایند ثبت نام این کنکور یعنی نیمه اول آذر ماه منتشر می شود .
برای مطاله متن کامل مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :

www.heyvagroup.com/shownews/5838/دانلود-دفترچه-ث
داوطلبان آزمون تیزهوشان پایه دهم 99 - 1400 پس از آزمون ، پی گیرسوالات تیزهوشان نهم به دهم 99 - 1400 هستند . به گفته سایت مشاوره تحصیلی هیوا، سوالات تیزهوشان نهم به دهم 99 - 1400 ، چند روز پس از برگزاری آزمون منتشر می شوند و لینک دانلود رایگانسوالات تیزهوشان نهم به دهم 99 - 1400 در این سایت قرار می گیرد .
برای مطالعه متن کامل خبر روی لینک زیر کلیک کنید :

www.heyvagroup.com/shownews/6735/سوالات-تیزهوشان-نهم-به-دهم-99---1400.html
به نقل از سایت مشاوره تحصیلی هیوا ، ثبت نام رشته های بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزادخوی ۹۹ در دو نوبت مهر و بهمن ماه به صورت اینترنتی برگزار می شود . لینکثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزادخوی 99 - 1400 در سایت دانشگاه آزاد فعال می شود و پیش از ثبت نام لازم است داوطلبان با مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه آزاد از لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزادخوی 99 در مقطع مورد نظر مطلع شوند .
برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک زی
به نقل از سایت مشاوره تحصیلی هیوا ، ثبت نام رشته های بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزادسیس ۹۹ در دو نوبت مهر و بهمن ماه به صورت اینترنتی برگزار می شود . لینکثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزادسیس 99 - 1400 در سایت دانشگاه آزاد فعال می شود و پیش از ثبت نام لازم است داوطلبان با مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه آزاد از لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزادسیس 99 در مقطع مورد نظر مطلع شوند .
برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک ز
به نقل از سایت مشاوره تحصیلی هیوا ، ثبت نام رشته های بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاددره شهر ۹۹ در دو نوبت مهر و بهمن ماه به صورت اینترنتی برگزار می شود . لینکثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاددره شهر99 - 1400 در سایت دانشگاه آزاد فعال می شود و پیش از ثبت نام لازم است داوطلبان با مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه آزاد از لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاددره شهر 99 در مقطع مورد نظر مطلع شوند .
برای مطالعه متن کامل مقاله
به نقل از سایت مشاوره تحصیلی هیوا ، ثبت نام رشته های بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد اهر ۹۹ در دو نوبت مهر و بهمن ماه به صورت اینترنتی برگزار می شود . لینکثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاداهر 99 - 1400 در سایت دانشگاه آزاد فعال می شود و پیش از ثبت نام لازم است داوطلبان با مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه آزاد از لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاداهر 99 در مقطع مورد نظر مطلع شوند .
برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک
به نقل از سایت مشاوره تحصیلی هیوا ، ثبت نام رشته های بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزادسما طبس ۹۹ در دو نوبت مهر و بهمن ماه به صورت اینترنتی برگزار می شود . لینک ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزادسما طبس 99 - 1400 در سایت دانشگاه آزاد فعال می شود و پیش از ثبت نام لازم است داوطلبان با مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه آزاد از لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزادسما طبس 99 در مقطع مورد نظر مطلع شوند .
برای مطالعه متن کامل مقال
به نقل از سایت مشاوره تحصیلی هیوا ، ثبت نام رشته های بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزادسما عجب شیر ۹۹ در دو نوبت مهر و بهمن ماه به صورت اینترنتی برگزار می شود . لینکثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزادسما عجب شیر 99 - 1400 در سایت دانشگاه آزاد فعال می شود و پیش از ثبت نام لازم است داوطلبان با مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه آزاد از لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزادسما عجب شیر 99 در مقطع مورد نظر مطلع شوند .
برای مطالعه مت
به نقل از سایت مشاوره تحصیلی هیوا ، ثبت نام رشته های بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزادسما خوی ۹۹ در دو نوبت مهر و بهمن ماه به صورت اینترنتی برگزار می شود . لینکثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزادسما خوی 99 - 1400 در سایت دانشگاه آزاد فعال می شود و پیش از ثبت نام لازم است داوطلبان با مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه آزاد از لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزادسما خوی 99 در مقطع مورد نظر مطلع شوند .
برای مطالعه متن کامل مقاله
به نقل از سایت مشاوره تحصیلی هیوا ، ثبت نام رشته های بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزادعجب شیر ۹۹ در دو نوبت مهر و بهمن ماه به صورت اینترنتی برگزار می شود . لینکثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزادعجب شیر 99 - 1400 در سایت دانشگاه آزاد فعال می شود و پیش از ثبت نام لازم است داوطلبان با مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه آزاد از لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزادعجب شیر 99 در مقطع مورد نظر مطلع شوند .
برای مطالعه متن کامل مقاله
به نقل از سایت مشاوره تحصیلی هیوا ، ثبت نام رشته های بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاددیر ۹۹ در دو نوبت مهر و بهمن ماه به صورت اینترنتی برگزار می شود . لینک ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاددیر 99 - 1400 در سایت دانشگاه آزاد فعال می شود و پیش از ثبت نام لازم است داوطلبان با مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه آزاد از لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاددیر 99 در مقطع مورد نظر مطلع شوند .
برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک
به نقل از سایت مشاوره تحصیلی هیوا ، ثبت نام رشته های بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزادسما کرج ۹۹ در دو نوبت مهر و بهمن ماه به صورت اینترنتی برگزار می شود . لینکثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزادسما کرج 99 - 1400 در سایت دانشگاه آزاد فعال می شود و پیش از ثبت نام لازم است داوطلبان با مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه آزاد از لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزادسما کرج 99 در مقطع مورد نظر مطلع شوند .
برای مطالعه متن کامل مقاله
به نقل از سایت مشاوره تحصیلی هیوا ، ثبت نام رشته های بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزادکرج ۹۹ در دو نوبت مهر و بهمن ماه به صورت اینترنتی برگزار می شود . لینکثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزادکرج 99 - 1400 در سایت دانشگاه آزاد فعال می شود و پیش از ثبت نام لازم است داوطلبان با مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه آزاد از لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزادکرج 99 در مقطع مورد نظر مطلع شوند .
برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک ز
به نقل از سایت مشاوره تحصیلی هیوا ، ثبت نام رشته های بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزادتکاب ۹۹ در دو نوبت مهر و بهمن ماه به صورت اینترنتی برگزار می شود . لینکثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزادتکاب 99 - 1400 در سایت دانشگاه آزاد فعال می شود و پیش از ثبت نام لازم است داوطلبان با مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه آزاد از لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزادتکاب 99 در مقطع مورد نظر مطلع شوند .
برای مطالعه متن کامل مقاله روی لی
به نقل از سایت مشاوره تحصیلی هیوا ، ثبت نام رشته های بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزادسما تبریز ۹۹ در دو نوبت مهر و بهمن ماه به صورت اینترنتی برگزار می شود . لینکثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزادسما تبریز 99 - 1400 در سایت دانشگاه آزاد فعال می شود و پیش از ثبت نام لازم است داوطلبان با مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه آزاد از لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزادسما تبریز 99 در مقطع مورد نظر مطلع شوند .
برای مطالعه متن کام
به نقل از سایت مشاوره تحصیلی هیوا ، ثبت نام رشته های بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزادسما بناب ۹۹ در دو نوبت مهر و بهمن ماه به صورت اینترنتی برگزار می شود . لینکثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزادسما بناب 99 - 1400 در سایت دانشگاه آزاد فعال می شود و پیش از ثبت نام لازم است داوطلبان با مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه آزاد از لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزادسما بناب 99 در مقطع مورد نظر مطلع شوند .
برای مطالعه متن کامل مق
به نقل از سایت مشاوره تحصیلی هیوا ، ثبت نام رشته های بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزادسما میانه ۹۹ در دو نوبت مهر و بهمن ماه به صورت اینترنتی برگزار می شود . لینکثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزادسما میانه 99 - 1400 در سایت دانشگاه آزاد فعال می شود و پیش از ثبت نام لازم است داوطلبان با مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه آزاد از لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزادسما میانه 99 در مقطع مورد نظر مطلع شوند .
برای مطالعه متن کام
به نقل از سایت مشاوره تحصیلی هیوا ، ثبت نام رشته های بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزادسرعین ۹۹ در دو نوبت مهر و بهمن ماه به صورت اینترنتی برگزار می شود . لینکثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزادسرعین 99 - 1400 در سایت دانشگاه آزاد فعال می شود و پیش از ثبت نام لازم است داوطلبان با مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه آزاد از لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزادسرعین 99 در مقطع مورد نظر مطلع شوند .
برای مطالعه متن کامل مقاله روی
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین مطالب

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
tasniferbaharan worlspinrares jobcenter333 mimkafart mrcoalcom safetsoundca formmalin5 bagheri15 onlinewriting