نتایج جستجو برای عبارت :

اشنایی با کمپرسور باد

فروش ، تعمیرات اساسی و بازسازیانواع کمپرسوروبلوئر(هوا و گازهای صنعتی و فرآیندی) به صورت کاملا مهندسی و تخصصی در شرکت فنی- مهندسیزاگرس کمپرسور ایرانیان :
1- تعمیرات اساسی و بازسازی انواع کمپرسوراسکرو هوا و گاز - بدون روغن و روغنی از برندهایIngersoll RandCompAir, Aerzen , Atlas Copcoو سایر برندها.
2- تعمیرات اساسی و بازسازی انواع کمپرسور فشار قوی هوا و گاز تا فشار 1000 بار از برندهایDrager , Nardi , Bauerو سایر برندها.
3-تعمیرات اساسی و بازسانی انواع کمپرسورهای پیستونی هوا و
شرکت زاگرس کمپرسور ایرانیان ، طراح ، تولید کننده و تامین کننده انواعچیلر تراکمی صنعتی و چیلر تراکمی ساختمانی و چیلر جذبیمی باشد. چیلرهای تراکمی صنعتی موارد کاربردهای گسترده ای در تمامی صنایع دارند. چیلرهای ساختمانی در سیستم های برودتی ساختمان ها استفاده میشوند.

چیلر تراکمی هوا خنک صنعتی و چیلر تراکمی هوا خنک ساختمانی
چیلرتراکمی آب خنک صنعتی و چیلر تراکمی آب خنک ساختمانی
طراحی ، ساخت و اجرا چیلرهای خاص متناسب با نیازهای فنی خاص مشتریان
و
کولر گازی از اجزایی از جمله کمپرسور، کندانسور، اواپراتور، شیر انبساط تشکیل می شود. کمپرسور اصلی ترین قیمت کولر گازی است که وظیفه مکش گاز از اواپراتو و همچنین فشرده کردن و انتقال آن به کندانسور را بر عهده دارد. کمپرسور انواع مختلفی دارد که بسته به نوع منطقه در کولر گازی ها استفاده می شود. همچنینقیمت کولر گازینسبت به کمپرسور که در آن به کار رفته است متغییر است
شرکت زاگرس کمپرسور ایرانیان تولیدکنندهکمپرسور اسکرو هواوارائه دهنده خدمات کمپرسورهای اسکرو:
1-تامین و تعمیر واحد هواساز کمپرسور اسکرو(ایرند کمپرسور، بلوک هواساز کمپرسور)، ایرند (هواساز کمپرسور) از برندهای شناخته شده و با کیفیت روتورکمپ آلمان (Rotorcomp) ، ارزن آلمان (Aerzen)و.
2-تامین و تعمیر رادیاتور کمپرسورهای اسکرو (رادیاتور هوا و روغن)
3-انواع آنلودر کمپرسور اسکرو (Unloader) و همچنین مینیمم پرشر ولو و یا شیر حداقل فشار (minimum pressure valve) ، آنلودر و مین
1-تامین و تعمیر رادیاتور کمپرسور اسکرو (رادیاتور هوا و روغن)
به دلیل افزایش فشار در کمپرسور، دمای هوا و روغن در آن افزایش می یابد که بایستی دمای هوا قبل از ورود به خط مصرف کاهش پیدا کند همچنین دمای روغن نیز بایستی کاهش پیدا کند در غیر این صورت طول عمر روغن و همچنین دانسیته آن کاهش پیدا میکند. کاهش دانسیته سبب کاهش قدرت روانکاری و همچنین کاهش قدرت خنک کاری روتورهای کمپرسور اسکرو میگردد.
رادیاتورها از جنس آلومینیوم بوده و از دو بخش تشکیل شده اس
کمپرسور یکی از مهم ترین قطعات یخچال فریزر است که عموماً آن را با نامموتور یخچالمی شناسیم. به لحاظ ظاهری کمپرسور قطعه ای مشکی رنگی است که معمولاً در قسمت پشتی و پایین یخچال قرار می گیرد. کمپرسور وظیفهفشرده سازی گاز مبرد یخچال(که در یخچال های قدیمی از نوع فریون و در مدل های جدید ایزوبوتان است) را بر عهده دارد. طی این فرآیند گاز مبرد پس از فشرده سازی درون لوله های کندانسور و اواپوراتور به جریان در می آید تا پروسه سرما سازی صورت گیرد.
نکته ی مهم:در
کمپرسور هوای فشرده چیست ؟
کمپرسور هوای فشردهدرواقع دستگاهی جهت بخشیدن نیروی جنبشی به مولکول های هوا می باشد ، معمولاکمپرسور هوای فشردهبا سوخت های دیزلی و الکتریسیته کار می کنند و کاربردهای بسیاری در صنعت و حتی زندگی روزمره دارند ، برای مثال در خانه برای جریان گاز یخچال و یا هوای فشرده در آکواریوم ها استفاده می شوند. در این مقاله قصد داریم به انواع کمپرسور های هوای فشرده بپردازیم.
انواع کمپرسور هوای فشرده
کمپرسور هوای فشردهبه صورت کلی دار
کمپرسور هوای فشرده چیست ؟
کمپرسور هوای فشردهدرواقع دستگاهی جهت بخشیدن نیروی جنبشی به مولکول های هوا می باشد ، معمولاکمپرسور هوای فشردهبا سوخت های دیزلی و الکتریسیته کار می کنند و کاربردهای بسیاری در صنعت و حتی زندگی روزمره دارند ، برای مثال در خانه برای جریان گاز یخچال و یا هوای فشرده در آکواریوم ها استفاده می شوند. در این مقاله قصد داریم به انواع کمپرسور های هوای فشرده بپردازیم.
انواع کمپرسور هوای فشرده
کمپرسور هوای فشردهبه صورت کلی دار
کمپرسور هوای فشرده چیست ؟
کمپرسور هوای فشردهدرواقع دستگاهی جهت بخشیدن نیروی جنبشی به مولکول های هوا می باشد ، معمولاکمپرسور هوای فشردهبا سوخت های دیزلی و الکتریسیته کار می کنند و کاربردهای بسیاری در صنعت و حتی زندگی روزمره دارند ، برای مثال در خانه برای جریان گاز یخچال و یا هوای فشرده در آکواریوم ها استفاده می شوند. در این مقاله قصد داریم به انواع کمپرسور های هوای فشرده بپردازیم.
انواع کمپرسور هوای فشرده
کمپرسور هوای فشردهبه صورت کلی دار
مهمترین قسمتکمپرسور اسکرو، روتورهای مارپیچی کمپرسور هستند. که این بخش به تنهایی نمی تواند عمل کند و اجزای زیاد دیگری در تولید هوای فشرده نقش دارند که در این مقاله قصد داریم به بررسی آنها بپردازیم.
کمپرسور اسکرو - کمپرسور پیچی ( SCREW )
نحوه عملکرد کمپرسور اسکرو به این صورت است که هوا یا گاز از طریق رتورهایی که در داخل سیلندر نصب شده اند به حرکت در می آیند .
رتورهای کمپرسور اسکرو شبیه پیچ های چند راهه ای هستند که به صورت نر و ماده در داخل یکدیگر می
کمپرسور باد 500 لیتری ایتالیایی ( ABAC)

مشخصات فنی کمپرسور پیستونی باد ۵۰۰ لیتری اسکروسازان
واحد هواساز ۵۰۰ لیتری ABAC ایتالیا مدل B 4900 - فشار هوادهی ۱۰ بار
توان الکتروموتور ۳ کیلووات ( hp - 4 ) سه فاز
دارای تابلو برق
حجم مخزن ۴۸۰ لیتری از ورق چهار میل آهن
رنگ کوره ای ( الکترو استاتیک )
دارای دو چرخ ثابت و یک چرخ گردان ( هر چرخ دارای دو بلبرینگ )
دوازده ماه گارانتی
کمپرسور پیستونی باد
کمپرسور پیستونی متداول ترین نوع از کمپرسور های باد است که در صنایع نسبتا کوچک مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع کمپرسور محدوده نسبتا وسیعی را شامل می شود و معمولا از سایز ۲۵ تا ۱۰۰۰ لیتری در کارگاه های صنعتی تامین هوای فشرده می کند.فشار تولید شده در این نوع کمپرسورها بین ۸ تا ۱۲ بار می باشد. بخش های اصلی کمپرسور های پیستونی شامل الکترو موتور، واحد هواساز و مخزن ذخیره هوا می باشد.الکترو موتور های مورد استفاده در کمپرسور ه
ابتداکمپرسور پیستونیرا در یک سطح تراز قرار دهید. بهتر است کمپرسور در محلی قرار گیرد که از آلودگی، ذرات غبار و پلیسه دور باشد. دمای ورودی هوا نیز باید مد نظر قرار گیرد کمپرسور نباید در محلی قرار گیرد که دمای هوا بسیار بالا باشد.
کمپرسور نباید محصور شود و یا به گونه ای نصب گردد که امکان مکش هوا وجود نداشته باشد. اگر قصد دارید اتاقی برای نگهداری کمپرسور تعبیه کنید حتما در نظر داشته باشید که فضا کافی برای ورود پرسنل تعمیرات و نگهداری وجود داشته ب
یخچال گالری اسنوا دارای ویژگی های زیادی است که ما در اینجا به مهم ترین آن می پردازیم.
از مهم ترین ویژگی های آن می توان به کمپرسور آن اشاره کرد. کمپرسور این یخچال از نوع معمولی نیست بلکه از نوع کمپرسور اینورتر دیجیتال است که نسبت به بقیه کم مصرف تر است و در عین حالا کارایی زیادی دارد و مصرف برق را تا 23 درصد کاهش می دهد و .
جهت اطلاع بیشتر درباره ییخچال اسنوامی توانید به سایت انتخاب سنتر مراجعه کنید.
کمپرسور صدا در میکس - آموزش کمپرسور صدا
کمپرسور صدا در میکس و مسترینگ بر روی داینامیک فایل های صوتی تاثیر می گذارد و سیگنال های صوتی را از نظر دامنه اصلاح می کند . که در ادامه به آموزش کمپرسور صدا در میکس و مسترینگ می پردازیم .
انواع کمپرسور صدا در میکس و مسترینگ
سخت افزاری
نرم افزاری
آموزش کمپرسور صدا
این ابزار دارای پارامتر هایی برای تنظیم سفارشی می باشد که از مهمترین آن ها می توان به :
اتک
ترشهولد
رتیو
ریلیز
اشاره کرد . که در ادامه به توضیح پ
ظرفیت هوادهی یا دبی کمپرسور

یکی از ساده ترین و در عین حال دقیق ترین روشی که خودتان بتوانید، ظرفیت هوادهی یا دبی کمپرسور را حساب کنید را به شما می گویم.این روش که می خواهم برایتان توضیح بدهم به شما کمک می کند تا تشخیص بدهید آیا کمپرسور بادی که از شرکت کمپرسورسازی مورد نظر تهیه کرده اید، دقیقا همون ظرفیت هوادهی و یا دبی مورد نیازتان است یا خیر ؟برای مثال فرض کنید شما یک دستگاهکمپرسور پیستونی یا اسکرو۱۰۰۰ لیتر در دقیقه خرید کرده اید، وقتی حجم
هدف ما تبدیل شدن به یک برند محبوب ایرانی است. از با تجربه ترین و برترین تیم طراحی ساخت و تولید بهره میبریم.
می خواهیم حجم و توان واقعی هوادهی کمپرسور را با توجه به نیازمشتری در اختیاران قرار دهیم.
بهترین و با کیفیت ترین برندهای هواساز موجود در بازار را استفاده میکنیم.
الکتروموتورهای مصرفی تماما ایرانی است ( موتوژن و الکتروژن ) هرگز کیفیت را جایگزین قیمت نخواهیم کرد.
تلاش میکنم ضمن زیبایی و شکیل بودن ظاهری ، عمر مفید کمپرسور و اسکروهای تولیدی
واحد هواساز (ایرند) روتور کمپ آلمان مدل (EVO-6) فشار هوا دهی ۸ بار
توان الکترو موتور ۱۸/۵ کیلووات (HP-25) حجم هوادهی ۳۱۰۰ لیتردر دقیقه
رادیاتور خنک کننده هوا و روغن
آنلودر VMC ایتالیا
کابین مجهز به صداگیر و لرزه گیر ، با روکش رنگ الکترواستاتیک
تابلو برق PLC دارای صفحه نمایشگر میزان فشار ، کنترل دما و زمان تعویض روغن و فیلترها ، استارت الکتروموتور دوضرب (ستاره-مثلث)
دوازده ماه گارانتی
کمپرسور اسکرو 3000 لیتری-قیمت کمپرسور اسکرو 3000 لیتری شرکت اسکروسازان
کمپرسور هوا یکی از وسایلی است که در کارگاه های صنعتی و مصارف خانگی طرفداران زیادی دارد. برخی افراد برای کاهش هزینه ترجیح می دهند که یک کمپرسور باد دست دوم خریداری کنند تا پول بیشتری صرفه جویی کنند. اگر شما هم قصد انجام این کار را دارید به شما توصیه می کنیم تا انتهای این مقاله همراه ما باشید چرا که می تواند به شما کمک زیادی در این زمینه بکند. بعد از خواندن این مقاله می توانید، تصمیم قطعی خود را بگیرید که آیا کمپرسور باد دست دوم بخرید یا خیر؟
مسئ
چرا کمپرسور اسپلیت داغ می نماید و می سوزد؟
پرده هوا
این کولر گازی برای متراژ ساختمان مطلوب وجود ندارددر طی خرید اسپلیت قطعا بایستی متراژ دور و بر داخلی را به فروشنده بگویید. در شرایطی که ساختمان گسترده باشد اما کولری که خریداری نموده اید فقط اقتدار خنک کنندگی گوشه و کنار های کوچک را داشته باشد، به جهت این که بایستی دوران مدت بیشتری عمل نماید در سود فشار بر روی کمپرسور زیاد می شود در این حالت داغ شدن کمپرسور اسپلیت چهره میدهد. مسلما فقط خط مش
هواساز کمپرسور پیستونی

واحد هواساز کمپرسور ۲۵۰ لیتری - مدل B 2800
تعداد سیلندر: ۲ عدد
الکتروموتور مورد نیاز: ۵kw - ۲ hp
گارانتی: ۱ سال
دارای قطعات یدکی استاندارد
فشار کاری : ۶ تا ۸ بار فشار ، ۸۷ PSI- 116 PSI
هواهی : ۲۵۰ لیتر در دقیقه
مناسب برای نصب روی مخزن های ۲۵۰ لیتر ، ۲۰۰ لیتر ، ۱۵۰ لیتر و ۱۰۰ لیتر
واحد هواساز کمپرسور ۵۰۰ لیتری - مدل B 5000
تعداد سیلندر: ۲ عدد
الکتروموتور مورد نیاز۴ kw - ۵٫۵ hp
گارانتی: ۱ سال
دارای قطعات یدکی استاندارد
فشار کاری : ۸ تا ۱۰ بار ف
شستشوی سیکل کولر گازیدر حالتی که تکنسین فی مابین تعمیر یا این که بده بستان کمپرسور کولر گازی، آیتم دوم یعنی ردوبدل این قطعه را تعیین کرد، می بایست نخستین سیکل کولر گازی را شستشو دهد. علت این عمل این میباشد که در صورتی که هر جایی از سیکل به علت وجود جسم فرنگی یا این که فاسد شدن روغن کمپرسور مسدود شود، احتمال سوختن کمپرسور موجود هست. معمولا برای شستن سیکل کولر گازی از گاز ازت استعمال میکنند که روشی بسیار مطمئن و قابل اطمینان میباشد. البته گهگا
معنی نوشته های روی برچسب فنی کمپرسور چیست؟
اعداد ۱ و ۷ در تصاویر بالا نشان دهنده ولتاژ و تعداد فاز کمپرسور است که در شماره ۱ و ۷ مبینید که این کمپرسور با برق تک فاز ac و ولتاژ ۲۲۰ تا ۲۴۰ ۵۰Hz کار می کند که نباید ولتاژ آن بیشتر از حد ذکرشده باشد.
اما شکل ۷ نشان دهنده این است که این کمپرسور با برق ۳ فاز ac و ولتاژ ۳۸۰ تا ۴۲۰ ۵۰Hz کار می کند
درراه اندازی کمپرسور با برق ۳ فاز حتماً باید به این نکته توجه داشت که هر سه فاز باید به صورت صحیح نصب شوند زیرا در ص
کولر گازی با کدام گونه کمپرسور تعیین کنیم؟دوره مطالعه: 2 دقیقهپرده هواکولر گازی تحت عنوان یک کدام از پرکاربردترین وسایل در ساختمان، به تدریج جای کولرهای آبی رنگ را اشغال می کند. این کولرها سوزوسرما و گرما را در یک دستگاه تولید میکنند و در واقع به نوعی هم کولر و هم هیتر می باشند. در سود برای بخش اعظمی از خانواده ها به صرفه خیس میباشد تا از این وسیله برای گرمایش و سرمایش خانه یا این که بخشی از آن استعمال نمایند. در بعضی از شهرهای کشور ایران نیز ک
کمپرسور باد ایر استاریکی دیگر از کمپرسور های باد به شمار می آید که می خواهیم در این مطلب این برند کمپرسور را برای شما معرفی کنیم. بنابراین اگر تا کنون نامی از air star نشنیده اید و در صدد خرید کمپرسور باد برای مصارف صنعتی یا پزشکی موجود در کلینیک های دندان پزشکی می باشید و نمی دانید کدام یک از کمپرسور ها را برای خود خریداری کنید؛ با ما همراه باشید تا در این برگ نوشته شما را در انتخاب خرید شایسته و مقرون به صرفه شما راهنمایی کنیم.
بنابراین در ادامه
واحد هواساز (ایرند) روتور کمپ آلمان مدل (EVO-3) فشار هوا دهی ۸ بار
توان الکترو موتور ۱۱ کیلووات (HP-15) حجم هوادهی ۲۰۰۰ لیتر در دقیقه
توان الکتروموتور ۱۵ کیلووات (HP-20) حجم هوادهی ۲۵۰۰ لیتر در دقیقه
رادیاتور خنک کننده هوا و روغن
آنلودر VMC ایتالیا
کابین مجهز به صداگیر و لرزه گیر ، با روکش رنگ الکترواستاتیک
تابلو برق PLC دارای صفحه نمایشگر میزان فشار ، کنترل دما و زمان تعویض روغن و فیلترها
دوازده ماه گارانتی
کمپرسور اسکرو 2000 لیتری-قیمت کمپرسور اسکرو 2000
شرکت کمپرسور سازی ایران کمپرسور تولید کننده انواع کمپرسورهای باد در ایران می باشد.محصولات تولیدی شامل انواع کمپرسور های باد بدون صدا ،کمپرسورهای باد بدون روغن،کمپرسورهای باد صنعتی و.میباشد.در این مقاله قصد داریم تا اطلاعاتی در خصوص تولیدات شرکت ایران کمپرسور ارائه نماییم.
تولید کمپرسور باد
یکی از مهمترین تولیدات این شرکت ، تولید پمپ باد های بدون صدا وبدون روغن میباشد.کمپرسورهای بدون صدا به کمپرسورباد یخچالی معروف هستند وکمپرسور های ب
شرکت کمپرسور سازی ایران کمپرسور تولید کننده انواع کمپرسورهای باد در ایران می باشد.محصولات تولیدی شامل انواع کمپرسور های باد بدون صدا ،کمپرسورهای باد بدون روغن،کمپرسورهای باد صنعتی و.میباشد.در این مقاله قصد داریم تا اطلاعاتی در خصوص تولیدات شرکت ایران کمپرسور ارائه نماییم.
تولید کمپرسور باد
یکی از مهمترین تولیدات این شرکت ، تولید پمپ باد های بدون صدا وبدون روغن میباشد.کمپرسورهای بدون صدا به کمپرسورباد یخچالی معروف هستند وکمپرسور های ب
شرکت کمپرسور سازی ایران کمپرسور تولید کننده انواع کمپرسورهای باد در ایران می باشد.محصولات تولیدی شامل انواع کمپرسور های باد بدون صدا ،کمپرسورهای باد بدون روغن،کمپرسورهای باد صنعتی و.میباشد.در این مقاله قصد داریم تا اطلاعاتی در خصوص تولیدات شرکت ایران کمپرسور ارائه نماییم.
تولید کمپرسور باد
یکی از مهمترین تولیدات این شرکت ، تولید پمپ باد های بدون صدا وبدون روغن میباشد.کمپرسورهای بدون صدا به کمپرسورباد یخچالی معروف هستند وکمپرسور های ب
شرکت کمپرسور سازی ایران کمپرسور تولید کننده انواع کمپرسورهای باد در ایران می باشد.محصولات تولیدی شامل انواع کمپرسور های باد بدون صدا ،کمپرسورهای باد بدون روغن،کمپرسورهای باد صنعتی و.میباشد.در این مقاله قصد داریم تا اطلاعاتی در خصوص تولیدات شرکت ایران کمپرسور ارائه نماییم.
تولید کمپرسور باد
یکی از مهمترین تولیدات این شرکت ، تولید پمپ باد های بدون صدا وبدون روغن میباشد.کمپرسورهای بدون صدا به کمپرسورباد یخچالی معروف هستند وکمپرسور های ب
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین مطالب

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
soroushpnus bourseiran flutnodolo msheikhbahaei donyamatin akhbarmohandesi prinelanaf pichakekhialq feisivimut frektaletornej