نتایج جستجو برای عبارت :

تبدیل سیم کارت اعتباری همراه اول به دائمی

طبق گزارش های اعلام شده از سوی اداره کل ارتباطات شرکت سیار ایران،تبديل سيم کارت اعتباري به سيم کارت دائمي برای مشترکین همراه اول فراهم شد.
کاربرانی که علاقه مند به تبديل سيم کارت خود هستند، باید هزینه مذکور را به عنوان اعتبار اصلی در حساب سيم کارت اعتباري شان داشته باشند؛ در صورتیکه اعتبار موجود در سيم کارت اعتباري بیش از هزینه تبديل شماره تلفن همراه باشد، مبلغ مازاد در نخستین دوره صورتحساب به حساب بستانکاری مشترک انتقال خواهد یافت
تمامی
بنابر خبرهای اعلام شده از سوی اپراتور همراه اول، از 11 شهریورماه 1398 طرحی نوینی را ارائه کرده است و این امکان را برای کاربران خود فراهم نمود تا سيم کارت اعتباري خود را که 6 ماه از زمان راه اندازی آن گذشته است را میتوانند به سيم کارت دائمي تبديل نمایند.
در واقع کاربران همراه اول که قصد دارند با همان شماره سابق خود سيم کارت دائمي داشته باشند تنها کافی است به همراه کارت ملی و سيم کارت به فروشگاه ها، مراکز تلفن ثابت و نمایندگی های این اپراتور مراجع
طبق خبرهای اعلام شده از سوی شرکت ارتباطات سیار ایران،با توجه به فروش گسترده سيم کارت اعتباري همراه اول در روزهای اخیر ثبت نام همچنان ادامه دارد و با استقبال شهروندان روبرو شده است.
بر اساس این گزارش با فروش سيم كارت های اعتباري همراه اول در سال جاری، تعداد سيم كارت های اعتباري فروش رفته این اپراتور به مرز ۲۳ میلیون رسیده است.
متقاضیان جهت خرید سيم كارت های اعتباري همراه اول می توانند بصورت اینترنتی و یا با مراجعه به دفاتر خدمات ارتباطی و پ
بر اساس خبرهای منتشر شده از سوی روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران،با انعقاد قرارداد بین اپراتور همراه اول و دومین اپراتور آذری نیز به شبکه رومینگ سيم کارت اعتباري همراه اول پیوست.در واقع کاربران اعتباري هردو اپراتور می توانند از مزایای یک ارتباط بین المللی بهره مند شوند.
در صورت تمایل به خرید خط همراه اول ارزان اعتباري و سيم کارت همراه اول دائمي می توانید به مراکز خرید و فروش خط همراه اول مراجعه نمائید.
همراه اول توصیه كرده است، با توجه
بر اساس گزارش های اعلام شده از سوی شرکت ارتباطات سیار ایران،در روز سه شنبه 22 آذره ماه 1390 در بخش خبری 20:30 شبکه دو سيما در گزارشی به گفته از چندین غرفه دار بی نام و نشان در نمایشگاه الکامپ 2011 ادعا شده بود که اطلاعات خصوصی مشترکین اپراتور همراه اول و ایرانسل که شامل شماره تلفن، نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد، جنسیت، شغل، میزان تحصیلات، كدملی، كدپستی و آدرس>>،به طور رسمی در اختیار آنها قرار می گیرد و کاملا محفوظ است.
این گزارش می افزاید: پیمانكارا
بر اساس گزارش های اعلام شده از سوی اپراتور همراه اول،در زمستان 94 کاربران جدیدی اعم از دائمي و اعتباري،پیامک خوش آمد و دعوت به فعال سازی رایگان بسته اینترنت به کاربر جدید ارسال می شود. کاربر تا 30 روز پس از فعالسازی سيم کارت و دریافت کد پیامک مربوطه از همراه اول،امکان فعالسازی بسته هدیه اینترنت نوترینو با اعتبار یک هفته را از طریق شماره گیری کد #۵*۱۰۰* دارد.و 800 مگابایت اینترنت پرسرعت نوترینو هدیه می گیرند.
علاقه مندان جهت خرید سيم کارت های دائ
با توجه به خبرهای اعلام شده از سوی اپراتور همراه اول،از1 تیر ماه 98 فروش سيم کارت دائمي با 40 درصد تخفیف به قیمت 100 هزار تومان را تا پایان 31 شهریور ماه ارائه خواهد کرد
کاربرانی که پیش از این سيم کارت های طرح ۲۰ را به شکل اقساطی خریداری کرده اما هنوز تمامی وجه مورد نظر را پرداخت نکرده اند، می توانند مابقی وجه اقساط خود را با مراجعه حضوری به دفاتر و فروشگاه های همراه اول با قیمت جدید (طرح ویژه) پرداخت کنند.
علاقه مندان می توانند با مراجعه به فروشگاه
طبق گزارش های اعلام شده از سوی اپراتور همراه اول،با بستن قرارداد میان این شرکت خدمات ارتباطی و اپراتور UFONE پاكستان،از این پس کاربران سيم کارت اعتباري همراه اول میتوانند در کشور پاکستان از مزیت های یک ارتباط بین المللی استفاده نمایند.
به گزارش روابط عمومی شركت ارتباطات سیار ایران، با قرارداد منعقد شده میان همراه اول و اپراتور ، مشتركان سيم كارت های اعتباري همراه اول می توانند در كشور پاكستان از مزایای یك ارتباط بین المللی استفاده كنند. هم
طبق خبرهای اعلام شده از سوی اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، شرکت همراه اول برای رضایت مندی کاربران دائمي و اعتباري خود، طرحی را به نام دوشنبه سوری ارائه کرده است که این طرح در آخرین دوشنبه هر ماه100 گیگا بایت اینترنت هدیه می دهد.
لازم به ذکر است تمامی کاربران از ساعت ۰۰:۰۰ روز دوشنبه ۲۷ خرداد تا ۲۳:۵۹ همان روز فرصت دارند با شماره گیری کددستوری مذکور بسته خود را فعال کنند.
زمان مصرف این بسته ها به مدت یک روز از ساعت ۵صبح تا ۵عصر است.
با توجه به خبرهای اعلام شده از سوی اپراتور همراه اول،به مناسبت آخرین دوشنبه مرداد ماه 1398 طرح جدید دوشنبه سوری را به منظور تکریم و افزایش رضایت مندی کلیه کاربران دائمي و اعتباري با عرضه هدایای گوناگون به استقبال آنها رفت.
علاقه مندان جهت خرید سيم کارت های دائمي و اعتباري همراه اول میتوانند به مراکز خرید و فروش سيم کارت مراجعه نمایند
کاربرانی که می خواهند از بسته های اینترنت رایگان یک روزه دوشنبه سوری همراه اول استفاده کنند یاید کد ستاره 100
با توجه به گزارشات اخیر از سوی اپراتور اول کشور از 22 فروردین ماه 1397 شیوه کسر مالیات بر ارزش افزوده در این اپراتور تغییر کرده است.تا قبل از آن 9% مالیات بر ارزش افزوده در زمان خرید شارژ توسط کاربران سيم کارت اعتباري،کسر میشد،اما پس از آن در هنگام مصرف و استفاده از شارژ رخ دهد مالیات بر ارزش افزوده کسر خواهد شد
علاقه مندان جهت خرید سيم کارت دائمي و اعتباري همراه اول میتواند به مراکز خرید و فروش سيم کارت مراجعه نمایند و سيم کارت مورد نظر خود را خ
با توجه به گزارش های اعلام شده از سوی اپراتور همراه اول، خبری خوشحال کننده برای گروهی از کاربران همراه اول که حامی پر طرفدارترین تیم آسیا، در واقع پرسپولیس هستند،میتوانند با خریداری "تیم کارت پرسپولیس" به جزء استفاده از کلیه سرویس و امکانات سيم کارت دائمي و اعتباري همراه اول،از ویژگی های مختص به این تیم نیز بهره مند شوند.
لازم به ذکر است قیمت سيم کارت ها ۱۰۰/۰۰۰ ریال می باشد. همچنین وب سایت رند لینک خرید تیم کارت در سایت رسمی پرسپولیس را پید
بنابر خبرهای اعلام شده از سوی اپراتور اول کشور،هم زمان با فرا رسیدن مسابقه فوتبال میان استقلال و پرسپولیس، همراه اول جهت راحتی مشترکین سيم کارت دائمي و اعتباري و همچنین دارنده سيم کارت رند و جلب رضایت آنها در برقراری ارتباط با نصب و راه اندازی 4 سایت جدید ظرفیت شبکه خود را در ورزشگاه 100 هزار نفری آزادی 3 برابر افزایش یافت.
متقاضیان جهت خرید سيم کارت های همراه اول میتوانند به مراکز خرید و فروش سيم کارت مراجعه نمایند.
همان طور که در خبرهای قبل
طبق گزارش های اعلام شده اپراتور همراه اول جهت جلب رضایت کاربران و راحتی آنها از طرحی به نام مدار فیروزه ای رونمایی کرد که کلیه کاربران سيم کارت دائمي و اعتباري این اپراتور قابلیت فعالسازی بسته های این طرح را دارند.
همراه اول اعلام کرده است اولویت مصرف بسته های مدار فیروزه ای از همه بسته های فعلی بالاتر است، و با توجه به اینکه این بسته ها قابلیت رزرو ندارند، کاربرانی که قبلاً بسته نداشته اند باید در مدیریت مصرف خود پس از اتمام بسته مدار فیرو
طبق خبرهای اعلام شده از سوی اپراتور اول کشور،و به گفته روابط عمومی اپراتور همراه اول،سامانه پیام کوتاه 111 و سامانه #111* که به عنوان سامانه کامل برای دسترسی راحت تر به خدمات و سرویس ها برای کاربران سيم کارت دائمي و اعتباري این اپراتور در نظر گرفته شده است و از اواسط مهرماه 1394 این سامانه تغییر خواهد کرد.
علاقه مندان جهت خرید سيم کارت های همراه اول میتوانند به مراکز خرید و فروش سيم کارت مراجعه نمایند
شایان ذکر است سامانه های قبلی ۱۱۱ و #۱۱۱* برای
بر اساس گزارشات اعلام شده از سوی اپراتور همراه اول،با توجه به زله 5.9 ریشتری بامداد 17 آبان ماه 1398 در شمال غرب کشور آذربایجان شرقی ،استان اردبیل، زنجان و آذربایجان غربی نیز احساس شد،شبکه این اپراتور آسیبی ندیده است و به طور نرمال به کاربران سيم کارت اعتباري و دائمي خود خدمت رسانی می کند.
متقاضیان جهت خرید سيم کارت دائمي و اعتباري همراه اول می توانند به مراکز خرید و فروش سيم کارت همراه اول مراجعه نمایند.
همراه اول ضمن همدردی با خانواده های د
طبق گزارشات اعلام شده از سوی اپراتور همراه اول،مهندس عطوفی معاون بازاریابی امور کاربران سيم کارت همراه اول با معرفی سرویس پرداخت مالی همراه اول جیرینگ و با بیان اینکه این سرویس فعلا در نمایشگاه تلکام به طور آزمایشی ارائه کرده است، وی افزود: بعد از بررسی بازخورد کاربران این خدمات تا آخر دی ماه در اختیار عموم شهروندان قرار گرفت.
علاقه مندان جهت خرید سم کارت سيم کارت های دائمي و اعتباري همراه اول میتوانند به مراکز خرید و فروش سيم کارت مراجعه
با توجه به گزارشات اعلام شده از سوی اداره کل ارتباطات شرکت سیار ایران،در 22 تیر ماه 1394 عملیات ارتقاء سامانه مدیریت کاربران سيم کارت اعتباري همراه اول انجام شد. کارشناسان فنی و متخصصان این شرکت موفق شدند فاز اول ارتقاء سامانه مدیریت کاربران را که به کاربران سيم کارت اعتباري اختصاص داشت، در کوتاهترین زمان انجام دهند.
علاقه مندان جهت خرید سيم کارت ارزان اعتباري و همچنین خط 0912 دائمي می توانند به مراکز و فروشگاه های معتبر همراه اول مراجعه نماین
با توجه به گزارش های اخیر، اپراتور همراه اول مصادف با آغاز اولین روز نمایشگاه ایران تله کام 2017 از طرح ویژه سيم کارت دائمي خود رونمایی نمود.
متقاضیان برا ی خرید سيم کارت 1000 می توانند با مراجعه به یکی از دفاتر امور مشترکین یا فروشگاه های زنجیره ای همراه اول در سراسر کشور این سيم کارت ها را به طور دائمي یا قسطی (6 ماه و 36 ماه) تهیه نمایند و از مزایا و طرح های ویژه آن بهره مند شوند.
علاقه مندان با خرید و فعال کردن سيم کارت 1000 (کاربران یک ماه بعد از فع
طبق گزارش های اعلام شده، در 28 خرداد ماه 1398دوازدهمین نمایشگاه ملی رسانه های دیجیتال،با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عباس صالحی، در محل دائمي نمایشگاه های قم افتتاح گردید.
همچین اپراتور همراه اول تلفن همراه با برگزاری کارگاه های روزانه با موضوعات "بررسی مرکز محتوای دیجیتال همراه اول"، "دیجیتال مارکتینگ"، "پرداخت خدمات اپراتوری(DCB)"، "گیم - بازی سازی" و سعی در برآورده کردن نیازهای کاربران و بازدیدکنندگان این نمایشگاه دارد.
در این نمایشگاه ک
بنابر خبرهای اعلام شده از سوی شرکت ارتباطات سیار ایران،با توجه به انجام عملیات نوسازی وارتقای شبکه در10 و11 مرداد ماه 1398 روزهای پنجشنبه و جمعه احتمال بروز اختلال محدود در بعضی مناطق استان های تهراهن و البرز وجود دارد.این عملیات این عملیات از ظهر روز پنجشنبه تا ساعات پایانی روز جمعه ادامه خواهد داشت.
علاقه مندان جهت خرید سيم کارت های دائمي و اعتباري همراه اول میتوانند به مراکز خرید و فروش سيم کارت معتبر همراه اول مراجعه نمایند.
همراه اول در
بر اساس گزارشات اعلام شده از سوی شرکت سيم کارت همراه اول اعتباري و دائمي،مراسمی جهت اهدای بسته های کیف و نوشت افزارهمراه اول در بین دانش آموزان یکی از مناطق محروم استان گلستان مراوه تپه، با حضور گروهی از مسئولان استانی در مدرسه ابتدایی کمینه روستای قره قاشلی برگزار شد.
علاقه مندان جهت خرید سيم کارت ارزان (دائمي و اعتباري) همراه اول میتوانند به مراکز و فروشگاه های معتبر این اپراتور مراجعه نمایند.
ضمنا این شرکت برای علاقه مندانی که قصد خرید
طبق گزارشات اعلام شده از سوی اپراتور همراه اول،در سال گذشته با آغاز ایام ماه مبارک رمضان این اپراتور از 55+5 رونمایی نمود که مورد استقبال کاربران سيم کارت دائمي و اعتباري قرار گرفت.امسال نیز با حلول ماه مبارک رمضان این خدمات از سوی سيم کارت همراه اول تمدید شد.
کاربران همراه اول ، با ثبت نام رایگان در طرح ۵۵+۵ می توانند در همه ساعت های شبانه روز در مکالمه های داخل شبکه ای بعد از گذشت پنج دقیقه صحبت کردن ، دقیقه های بعد را تا حد ۵۵ دقیقه به صورت ر
بر اساس خبرهای اعلام شده،و به گفته ی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات محمد جواد آذری جهرمی،مردم افغانستان که در کشورمان ایران زندگی میکنند ،مشکلی برای مالکیت سيم کارت تلفن همراه یا خط تلفن ثابت ندارند.
جهرمی در پاسخ به کاربری که گفته بود، به مهاجران افغانستان در ایران اخیرا گفته شده اگر می خواهند سيم کارتشان (همراه اول) قطع نشود، باید آن را به نام یک ایرانی ثبت کنند، توضیح داد: مردم خوب افغانستان که در ایران زندگی می کنند، مشکلی برای مالکیت س
با توجه به خبرهای اعلام شده از سوی اپراتور همراه اول،صبح روز سه شنبه 11 خرداد ماه 1395 فرا رسیدن بیست و هفتمین سالگرد ارتحال جانسوز رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره)،مدیرعامل،مدیران و کلیه پرسنل این شرکت به همراه پرسنل وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تحت عنوان کاروان راهیان حریم ولایت در مرقد مطهر حضرت امام خمینی (ره) حضور یافته و با قرائت فاتحه و نثار تاج گل، با آرمان های والای ایشان تجدید میثاق و بر بیعت خود با مقام معظم رهبری تأک
بر اساس گزارشات اعلام شده از سوی شرکت ارتباطات سیار ایران،در 4 اسفندماه 1389 به مناسبت میلاد پیامبر اسلام حضرت محمد(ص) و امام جعفرصادق(ع) مراسم اهدای جوایز برندگان خوش شانس طرح "نوید همراه" باحضور مدیرعامل،اعضای هیات مدیره و تعدادی از مدیران و کارکنان اپراتور همراه اول برگزار شد.
صدوقی در ادامه با اعلام خبر عبور تعداد سيم كارت های همراه اول از مرز ۴۳ میلیون، اظهار داشت: این ركورد شكنی نتیجه تلاش و همت همكاران و توجه مشتركین است. بر اساس این گزا
بر اساس گزارش های اعلام شده از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران در 13 مهر ماه 1398 با حضور دبیر سندیکای صنعت مخابرات ایران فرامرز رستگار،نمایشگاه دائمي پشتیبانی از تولید داخل شرکت همراه اول در برج همراه شروع به کار کرد.
علاقه مندان جهت خرید سيم کارت های دائمي و اعتباري و سيم کارت رند همراه اول میتوانند به مراکز خرید و فروش سيم کارت همراه اول مراجعه نمایند.
طبق این گزارش، سيم کارت همراه اول به عنوان بزرگ ترین حامی شرکت های تولیدکننده
طبق گزارش های اعلام شده از سوی اپراتور همراه اول،شرکت ارتباطات سیار به مناسبت آغاز هفته وحدت جهت رفاه حال کاربران خود امکان انتقال تماس یا دایورت (Divert) از سيم کارت دائمي و اعتباري همراه اول به تلفن ثابت را رایگان کرد.به این صورت کلیه کاربران میتوانند بدون پرداخت هیچگونه مبلغی تماس های تلفن همراه خود را بر روی یک تلفن ثابت انتقال دهند.این طرح تا پایان 1393 اعتبار دارد.
علاقه مندان جهت خرید سيم کارت های همراه اول میتوانند به مراکز خرید و فروش سی
براساس گزارشات اعلام شده از سوی اداره کل ارتباطات شرکت سیار ایران،اخیرا در بعضی رسانه ها و شبکه های اجتماعی خبری مبنی بر خرید یکی از باشگاه های پر طرفدار توسط اپراتور همراه اول و یا یکی از سازمان های زیر مجموعه این شرکت منتشر شد.این شرکت طی بیانیه ای اعلام کرد، که این خبر صحت ندارد و تا به حال همچین قصدی را نداشته است.
علاقه مندان جهت خرید سيم کارت های دائمي و اعتباري میتوانند به مراکز خرید و فروش سيم کارت مراجعه نمایند و سيم کارت مورد نظر خو
بر اساس گزارش های اعلام شده از سوی اداره کل ارتباطات سیار ایران،شرکت همراه اول هم زمان با پایان مراسم اربعین و با استقبال بی نظیر کاربران دائمي و اعتباري همراه اول از سرویس رومینگ عرضه شده توسط این شرکت،مصارف آزاد اینترنت رومینگ زائرین در قالب بسته های رومینگ ویژه این ایام محاسبه می شود.
علاقه مندان جهت خرید سيم کارت های دائمي و اعتباري همراه اول میتوانند به مراکز خرید و فروش سيم کارت همراه اول مراجعه نمایند.
بنا بر این اطلاعیه ما به التفا

آخرین مطالب

آخرین جستجو ها

18103420 18138077 17710042 17484220 18069991 17612961 18103420 18153841 17349345 17958290