نتایج جستجو برای عبارت :

تبدیل سیم کارت اعتباری همراه اول به دائمی

طبق گزارش های اعلام شده از سوی اداره کل ارتباطات شرکت سیار ایران،تبديل سيم کارت اعتباري به سيم کارت دائمي برای مشترکین همراه اول فراهم شد.
کاربرانی که علاقه مند به تبديل سيم کارت خود هستند، باید هزینه مذکور را به عنوان اعتبار اصلی در حساب سيم کارت اعتباري شان داشته باشند؛ در صورتیکه اعتبار موجود در سيم کارت اعتباري بیش از هزینه تبديل شماره تلفن همراه باشد، مبلغ مازاد در نخستین دوره صورتحساب به حساب بستانکاری مشترک انتقال خواهد یافت
تمامی
با توجه به خبرهای منتشر شده از سوی روابط عمومی اپراتور همراه اول، این شرکت در راستای افزایش رضایت مندی کاربران خود، مجموعه طرح های فصلی هزاران لبخند (پاییزی، زمستانی، بهاری) را از ابتدای مهر ماه 1391 تا پایان خردادماه سال آینده برای کلیه کاربران سيم کارت اعتباري و دائمي خود در نظر گرفته است.
در صورت تمایل به خرید سيم کارت اعتباري و دائمي همراه اول می توانید به مراکز خرید و فروش سيم کارت مراجعه نمائید و ضمن دریافت سيم کارت خود از خدمات ان نیز ب
بنابر خبرهای اعلام شده از سوی اپراتور همراه اول، از 11 شهریورماه 1398 طرحی نوینی را ارائه کرده است و این امکان را برای کاربران خود فراهم نمود تا سيم کارت اعتباري خود را که 6 ماه از زمان راه اندازی آن گذشته است را میتوانند به سيم کارت دائمي تبديل نمایند.
در واقع کاربران همراه اول که قصد دارند با همان شماره سابق خود سيم کارت دائمي داشته باشند تنها کافی است به همراه کارت ملی و سيم کارت به فروشگاه ها، مراکز تلفن ثابت و نمایندگی های این اپراتور مراجع
طبق گزارشات اعلام شده از سوی روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران، در 2 شهریورماه 1390، با انعقاد قرارداد بین اپراتور همراه اول و اپراتور Orang ارمنستان،کاربران سيم کارت اعتباري هر دو اپراتور می توانند از مزایای یک ارتباط بین المللی بهره مند شوند.
در صورت تمایل به خرید سيم کارت های دائمي و اعتباري و همچنین سيم کارت رند همراه اول می توانید به مراکز خرید و فروش سيم کارت همراه اول مراجعه نمائید و ضمن دریافت سيم کارت مورد نظر از خدمات آن نیز بهره من
بر اساس خبرهای اعلام شده از سوی شرکت خدمات ارتباطی همراه اول، این شرکت به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز و در بیستمین سال فعالیت همراه اول،از ابتدای سال جدید تا پایان 13 فروردین ماه 1393، تمامی 57 میلیون کاربران سيم کارت دائمي و سيم کارت اعتباري همراه اول می توانند در طرح رایگان این اپراتور ثبت نام كنند و از 20 هزار ریال اعتبار داخل شبكه(همراه اول و تلفن ثابت) بهره مند شوند.
مشتركین دائمي از طریق شماره گیری كد دستوری #449*111* و مشتركین اعتباري از طریق شم
طبق خبرهای اعلام شده از سوی شرکت ارتباطات سیار ایران،با توجه به فروش گسترده سيم کارت اعتباري همراه اول در روزهای اخیر ثبت نام همچنان ادامه دارد و با استقبال شهروندان روبرو شده است.
بر اساس این گزارش با فروش سيم كارت های اعتباري همراه اول در سال جاری، تعداد سيم كارت های اعتباري فروش رفته این اپراتور به مرز ۲۳ میلیون رسیده است.
متقاضیان جهت خرید سيم كارت های اعتباري همراه اول می توانند بصورت اینترنتی و یا با مراجعه به دفاتر خدمات ارتباطی و پ
بر اساس خبرهای منتشر شده از سوی روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران،با انعقاد قرارداد بین اپراتور همراه اول و دومین اپراتور آذری نیز به شبکه رومینگ سيم کارت اعتباري همراه اول پیوست.در واقع کاربران اعتباري هردو اپراتور می توانند از مزایای یک ارتباط بین المللی بهره مند شوند.
در صورت تمایل به خرید خط همراه اول ارزان اعتباري و سيم کارت همراه اول دائمي می توانید به مراکز خرید و فروش خط همراه اول مراجعه نمائید.
همراه اول توصیه كرده است، با توجه
داشتن یک سيم کارت اعتباري جدا از مزیت هایش، دردسرهای مخصوص به خود را نیز دارد. مانند زمانی که درست در وسط یک مکالمه مهم اعتبار سيم کارت پایان یافته و تماس قطع میshy;شود و ناچاریم پس از شارژ کردن اعتبار و برقراری مجدد تماس به طرف دیگر مکالمه توضیح دهیم که به علت تمام شدن اعتبار مکالمه قطع شده است. این اتفاق یکی از دلایل مهمی است که بسیاری از افراد معتقدند داشتن یک سيم کارت دائمي بسیار بهتر از سيم کارت اعتباري می باشد. اما بسیاری از افراد هم معتقد
بر اساس خبرهای اعلام شدخه از سوی اداره کل ارتباطات سیار ایران، این شرکت به مناسبت آغاز سال جدید، به کلیه کاربران سيم کارت دائمي و اعتباري خود در 5 مبلغ مختلف تا سقف 500 هزار ریال عیدی می دهد.
در صورت تمایل به خرید سيم کارت رند همراه اول و همچنین سيم کارت ارزان دائمي و اعتباري این اپراتور می توانید به مراکز و نمایندگی های مجاز مراجعه نمائید و نسبت خرید سيم کارت اقساطی اقدام کنید.
استعلام بسته هدیه هم از طریق کددستوری #0*1399* امکانپذیر است؛ همچنین
با توجه به گزارشات اعلام شده از سوی روابط عمومی اپراتور همراه اول،به منظور بهره مندی تعداد بیشتری از شهروندان از مزایای سيم کارت های عیدانه همره اول ،سيم کارت اعتباري زمان فروش این سيم کارت ها از 10 تیر ماه 1390 مهلت اعتبار آن تا عید فطر 9 شهریور ماه سال جاری تمدید خواهد شد.
در صورت تمایل به خرید سيم کارت های دائمي و اعتباري همره اول می توانید به مراکز خرید و فروش سيم کارت مراجعه نمائید. گفتنی است عرضه سيم كارت های عیدانه همراه اول از ابتدای سال
بر اساس گزارش های اعلام شده از سوی شرکت ارتباطات سیار ایران،در روز سه شنبه 22 آذره ماه 1390 در بخش خبری 20:30 شبکه دو سيما در گزارشی به گفته از چندین غرفه دار بی نام و نشان در نمایشگاه الکامپ 2011 ادعا شده بود که اطلاعات خصوصی مشترکین اپراتور همراه اول و ایرانسل که شامل شماره تلفن، نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد، جنسیت، شغل، میزان تحصیلات، كدملی، كدپستی و آدرس>>،به طور رسمی در اختیار آنها قرار می گیرد و کاملا محفوظ است.
این گزارش می افزاید: پیمانكارا
در پی گزارشات اخیر از سوی روبط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران، به مناسبت فرارسیدن سی و دومین بهار آزادی و دهه مبارکه فجر شرکت خدمات ارتباطی همراه اول آخرین وضعیت خود را تشریح نمود.تعداد سيم کارت عرضه شده توسط این اپراتور تا بهمن ماه سال 89 به حدود 42 میلیون رسیده است که از این تعداد بیش از 30 میلیون آن فعال می باشد.
در این خبر با اشاره به واگذاری به روز سيم کارت اعتباري و دائمي همراه اول، ضریب نفوذ این اپراتور در کشور حدود ۵۳ درصد اعلام شده است. د
بر اساس گزارش های اعلام شده از سوی اپراتور همراه اول،در زمستان 94 کاربران جدیدی اعم از دائمي و اعتباري،پیامک خوش آمد و دعوت به فعال سازی رایگان بسته اینترنت به کاربر جدید ارسال می شود. کاربر تا 30 روز پس از فعالسازی سيم کارت و دریافت کد پیامک مربوطه از همراه اول،امکان فعالسازی بسته هدیه اینترنت نوترینو با اعتبار یک هفته را از طریق شماره گیری کد #۵*۱۰۰* دارد.و 800 مگابایت اینترنت پرسرعت نوترینو هدیه می گیرند.
علاقه مندان جهت خرید سيم کارت های دائ
با توجه به گزارش های در چند وقت اخیر (20 تیرماه 1394) شرکت خدمات ارتباطی همراه اول جهت ارتقاء سطح کیفیت سامانه مدیریت کاربران سيم کارت، خبر از امکان اختلال در بعضی خدمات های سيم کارت اعتباري و مشکلاتی در برقراری تماس و سرویس هایی مانند رومینگ بین الملل و اینترنت همراه داد. حال این شرکت اعلام نمود: در تاریخ ۲۲ تیرماه ۱۳۹۴ یعنی ۲روز بعد از انتشار این خبر ، عملیات ارتقاء سامانه مدیریت کاربران اعتباري همراه اول با موفقیت انجام شد.
علاقه مندان جهت خ
زمانی که از سيم کارت های اعتباري در کشور رونمایی شد و عرضه آن به متقاضیان آغاز شد با استقبال گستردهshy;ای از سوی مردم روبرو شدند. سيم کارت های اعتباري همانطور که از نام آنها پیداست بر اساس اعتبار یا شارژ موجود در حساب خدمات ارائه میshy;دهند و به محض پایان یافتن اعتبار مشترک قادر نخواهد بود که از خدمات برقراری تماس، ارسال پیامک و یا اینترنت همراه استفاده کند. در نتیجه مشترک به منظور برقراری مجدد خدمات باید اعتبار سيم کارت خود را افزایش داده یا ب
طبق گزارش های اعلام شده از سوی اپراتور همراه اول،با بستن قرارداد میان این شرکت خدمات ارتباطی و اپراتور UFONE پاكستان،از این پس کاربران سيم کارت اعتباري همراه اول میتوانند در کشور پاکستان از مزیت های یک ارتباط بین المللی استفاده نمایند.
به گزارش روابط عمومی شركت ارتباطات سیار ایران، با قرارداد منعقد شده میان همراه اول و اپراتور ، مشتركان سيم كارت های اعتباري همراه اول می توانند در كشور پاكستان از مزایای یك ارتباط بین المللی استفاده كنند. هم
داشتن یک سيم کارت اعتباري جدا از مزیت هایش، دردسرهای مخصوص به خود را نیز دارد. مانند زمانی که درست در وسط یک مکالمه مهم اعتبار سيم کارت پایان یافته و تماس قطع میshy;شود و ناچاریم پس از شارژ کردن اعتبار و برقراری مجدد تماس به طرف دیگر مکالمه توضیح دهیم که به علت تمام شدن اعتبار مکالمه قطع شده است. این اتفاق یکی از دلایل مهمی است که بسیاری از افراد معتقدند داشتن یک سيم کارت دائمي بسیار بهتر از سيم کارت اعتباري می باشد. اما بسیاری از افراد هم معتقد
بنابر خبرهای اعلام شده از سوی شرکت ارتباطات سیار ایران،اپراتور همراه اول در 29 آذرماه 1398 به مناسبت فرا رسیدن شب یلدا،به کلیه کاربران سيم کارت دائمي و اعتباري و انارستان یک بسته مکالمه رایگان 60 دقیقه ای درون شبکه (همراه اول و تلفن ثابت) هدیه می دهد.
علاقه مندان جهت خرید سيم کارت اعتباري و دائمي همراه اول می توانند به مراکز خرید و فروش سيم کارت مراجعه نمایند.هدیه شب یلدا از امروز جمعه ٢٩ آذرماه قابل فعالسازی است و زمان استفاده از ۶۰ دقیقه مکالم
بر اساس گزارشات اعلام شده از سوی اپراتور همراه اول، در روزهای گذشته به علت ایجاد مشکل در سیستم قبض مشترکین شرکت همراه اول،برای اکثر مشترکین قبض هایی با رقم های نجومی ارسال شد که این موضوع باعث قطع یا یک طرف شدن بسیاری از سيم کارت دائمي شده بود.
علاقه مندان جهت خرید سيم کارت ارزان 0912 و سيم کارت همراه اول اعتباري می توانید به مراکز و نمایندگی های مجاز این اپراتور مراجعه نمائید و نمسبت به خرید سيم کارت اقساطی اقدام نمائید.
همراه اول در اطلاعیه
طبق خبرهای اعلام شده از سوی اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، شرکت همراه اول برای رضایت مندی کاربران دائمي و اعتباري خود، طرحی را به نام دوشنبه سوری ارائه کرده است که این طرح در آخرین دوشنبه هر ماه100 گیگا بایت اینترنت هدیه می دهد.
لازم به ذکر است تمامی کاربران از ساعت ۰۰:۰۰ روز دوشنبه ۲۷ خرداد تا ۲۳:۵۹ همان روز فرصت دارند با شماره گیری کددستوری مذکور بسته خود را فعال کنند.
زمان مصرف این بسته ها به مدت یک روز از ساعت ۵صبح تا ۵عصر است.
با توجه به خبرهای اعلام شده از سوی اپراتور همراه اول،از1 تیر ماه 98 فروش سيم کارت دائمي با 40 درصد تخفیف به قیمت 100 هزار تومان را تا پایان 31 شهریور ماه ارائه خواهد کرد
کاربرانی که پیش از این سيم کارت های طرح ۲۰ را به شکل اقساطی خریداری کرده اما هنوز تمامی وجه مورد نظر را پرداخت نکرده اند، می توانند مابقی وجه اقساط خود را با مراجعه حضوری به دفاتر و فروشگاه های همراه اول با قیمت جدید (طرح ویژه) پرداخت کنند.
علاقه مندان می توانند با مراجعه به فروشگاه
با توجه به گزارشات اخیر از سوی اپراتور اول کشور از 22 فروردین ماه 1397 شیوه کسر مالیات بر ارزش افزوده در این اپراتور تغییر کرده است.تا قبل از آن 9% مالیات بر ارزش افزوده در زمان خرید شارژ توسط کاربران سيم کارت اعتباري،کسر میشد،اما پس از آن در هنگام مصرف و استفاده از شارژ رخ دهد مالیات بر ارزش افزوده کسر خواهد شد
علاقه مندان جهت خرید سيم کارت دائمي و اعتباري همراه اول میتواند به مراکز خرید و فروش سيم کارت مراجعه نمایند و سيم کارت مورد نظر خود را خ
با توجه به خبرهای اعلام شده از سوی اپراتور همراه اول،به مناسبت آخرین دوشنبه مرداد ماه 1398 طرح جدید دوشنبه سوری را به منظور تکریم و افزایش رضایت مندی کلیه کاربران دائمي و اعتباري با عرضه هدایای گوناگون به استقبال آنها رفت.
علاقه مندان جهت خرید سيم کارت های دائمي و اعتباري همراه اول میتوانند به مراکز خرید و فروش سيم کارت مراجعه نمایند
کاربرانی که می خواهند از بسته های اینترنت رایگان یک روزه دوشنبه سوری همراه اول استفاده کنند یاید کد ستاره 100
با توجه به گزارش های اعلام شده از سوی اپراتور همراه اول، خبری خوشحال کننده برای گروهی از کاربران همراه اول که حامی پر طرفدارترین تیم آسیا، در واقع پرسپولیس هستند،میتوانند با خریداری "تیم کارت پرسپولیس" به جزء استفاده از کلیه سرویس و امکانات سيم کارت دائمي و اعتباري همراه اول،از ویژگی های مختص به این تیم نیز بهره مند شوند.
لازم به ذکر است قیمت سيم کارت ها ۱۰۰/۰۰۰ ریال می باشد. همچنین وب سایت رند لینک خرید تیم کارت در سایت رسمی پرسپولیس را پید
طبق گزارشات اعلام شده از سوی اپراتور همراه اول،مهندس عطوفی معاون بازاریابی امور کاربران سيم کارت همراه اول با معرفی سرویس پرداخت مالی همراه اول جیرینگ و با بیان اینکه این سرویس فعلا در نمایشگاه تلکام به طور آزمایشی ارائه کرده است، وی افزود: بعد از بررسی بازخورد کاربران این خدمات تا آخر دی ماه در اختیار عموم شهروندان قرار گرفت.
علاقه مندان جهت خرید سم کارت سيم کارت های دائمي و اعتباري همراه اول میتوانند به مراکز خرید و فروش سيم کارت مراجعه
طبق گزارش های اعلام شده اپراتور همراه اول جهت جلب رضایت کاربران و راحتی آنها از طرحی به نام مدار فیروزه ای رونمایی کرد که کلیه کاربران سيم کارت دائمي و اعتباري این اپراتور قابلیت فعالسازی بسته های این طرح را دارند.
همراه اول اعلام کرده است اولویت مصرف بسته های مدار فیروزه ای از همه بسته های فعلی بالاتر است، و با توجه به اینکه این بسته ها قابلیت رزرو ندارند، کاربرانی که قبلاً بسته نداشته اند باید در مدیریت مصرف خود پس از اتمام بسته مدار فیرو
طبق گزارشات اعلام شده از سوی اداره کل ارتباطات سیار ایران،اپراتور همراه اول به منظور تکریم و افزایش رضایتمندی کلیه کاربران سيم کارت دائمي و اعتباري خود،در آخرین دوشنبه هر ماه با عرضه هدایایی در قالب طرح دوشنبه سوری به استقبال آنها می رود که این استقبال در آذرماه 1398 از کاربران یوسيمی گرم تر خواهد بود.
علاقعه مندان جهت خرید سيم کارت دائمي و اعتباري همراه اول می توانند به مراکز خرید و فروش سيم کارت مراجعه نمایند.
در همین راستا دوشنبه سوری ماه
بنابر خبرهای اعلام شده از سوی اپراتور اول کشور،هم زمان با فرا رسیدن مسابقه فوتبال میان استقلال و پرسپولیس، همراه اول جهت راحتی مشترکین سيم کارت دائمي و اعتباري و همچنین دارنده سيم کارت رند و جلب رضایت آنها در برقراری ارتباط با نصب و راه اندازی 4 سایت جدید ظرفیت شبکه خود را در ورزشگاه 100 هزار نفری آزادی 3 برابر افزایش یافت.
متقاضیان جهت خرید سيم کارت های همراه اول میتوانند به مراکز خرید و فروش سيم کارت مراجعه نمایند.
همان طور که در خبرهای قبل
بنابر خبرهای اعلام شده از سوی شرکت ارتباطات سیار ایران، سامانه #111* و سامانه پیامکی 111 که از سال 1391 تا به حال به عنوان سامانه های جامع دسترسی به سرویس های شرکت خدمات ارتباطی همراه اول در اختیار کاربران قرار گرفته بود و تمامی کاربران سيم کارت دائمي و اعتباري می توانستند به صورت رایگان و به سادگی با اتصال به این سامانه های جامع، به تمامی خدمات و طرح های همراه اول دسترسی یابند،بنا به درخوسات دولت تدبیر و امید به سامانه ارتباط مردم و دولت تبديل م
با توجه به گزارشات اعلام شده از سوی اداره کل ارتباطات شرکت سیار ایران،در 22 تیر ماه 1394 عملیات ارتقاء سامانه مدیریت کاربران سيم کارت اعتباري همراه اول انجام شد. کارشناسان فنی و متخصصان این شرکت موفق شدند فاز اول ارتقاء سامانه مدیریت کاربران را که به کاربران سيم کارت اعتباري اختصاص داشت، در کوتاهترین زمان انجام دهند.
علاقه مندان جهت خرید سيم کارت ارزان اعتباري و همچنین خط 0912 دائمي می توانند به مراکز و فروشگاه های معتبر همراه اول مراجعه نماین
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین مطالب

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
sara-b10 nejat-zendegi preprancoter fanooskhialb translationandroid kasbokaran morewomensocks bacon hobablink shabnamekhiyale