نتایج جستجو برای عبارت :

ثبت نام ایثارگران جهاد

در عملیات مشترک ارتش و سرویس امنیت داخلی اسرائیل در غزه یکی از فرماندهان ارشد گروه جهاد اسلامی فلسطین کشته شد. جهاد اسلامی فلسطین در واکنش به حمله اسرائیل با موشک به تل‌آویو و شهرک‌های اسرائیلی حمله کرد.
نیروهای اسرائیلی در حمله به خانه بهاء ابوالعطا یکی از فرماندهان ارشد سازمان جهاد اسلامی فلسطین در نوار غزه، او و همسرش را کشتند. این خبر توسط اسرائیل و نمایندگان جهاد اسلامی فلسطین تائید شده است. در بیانیه‌ای که سازمان جهادی اسلامی منتش
جلسه اعضای شورای شهر مجن با رئیس جهاد کشاورزی استان سمنان
جلسه اعضای شورای اسلامی شهر مجن با مهندس میرعماد رئیس اداره جهاد کشاورزی استان سمنان و مهندس شاه حسینی معاون امور دام استان پیرامون مشکلات کشاورزی و دامی برگزار شد .
دانش بنیان ها در مسیر جنبش نرم افزاری/۲۵استفاده محققان جهاد دانشگاهی از پسماندهای نفتی درمصارف کشاورزی

معاون پژوهش و فناوری جهاد دانشگاهی از اجرای طرحی خبر داد که بر
اساس آن می توان از پسماندهای نفتی در مصارف کشاورزی استفاده
کرد.

محمدرضا پورعابدی معاون پژوهش و فناوری جهاد دانشگاهی در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهیخبرگزاری
فارسبا بیان اینکه جهاد دانشگاهی در یک سال اخیربیش از 10 طرح بزرگ داشته است که به زودی رونمایی می شود،
گفت: ط
رئیس جمهور با صدور حکمی مهندس عباس کشاورز را به عنوان سرپرست "وزارت جهاد کشاورزی" منصوب کرد.

رئیس جمهور با صدور حکمی مهندس عباس کشاورز را به عنوان سرپرست "وزارت جهاد کشاورزی" منصوب کرد.
به نقل از خبرنگاران جوان، حجت الاسلام والمسلمین رئیس جمهور با صدور حکمی مهندس عباس کشاورز را به عنوان سرپرست "وزارت جهاد کشاورزی" منصوب کرد.
متن حکم به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای مهندس عباس کشاورز
بر اساس اصل ۱۳۵ قانون اساسی و نظر
تعیین ضرورت برای تغییر کاربری باغ ها و زمین های کشاورزی
بر اساس قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ ها، تغییر کاربری اراضی و زمین ها، جز در موارد ضروری ممنوع است و در موارد ضروری تغییر کاربری اراضی زراعی (زمین های کشاورزی) و باغ ها به عهده کمیسیونی است که در آن نمایندگان وزارتخانه های کشاورزی، مسکن و شهرسازی، جهاد سازندگی و سازمان حفاظت محیط زیست و استانداری حضور دارند که در هر استان زیر نظر وزارت کشاورزی تشکیل می شود و تصمیمات این کمیسیون ب
ایسنا/خوزستانمعاون آموزشی موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی خوزستان از انتشار فراخوان جذب هیات علمی در این موسسه خبر داد.
نوید سیاه پلو در گفت وگو با ایسنا، با اعلام این خبر اظهار کرد: موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی خوزستان از میان فارغ التحصیلان مقطع دکترای دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم، در رشته گرایش های مختلف، از طریق فراخوان جذب هیات علمی شهریور 1398، عضو هیات علمی تمام وقت استخدام می کند.
وی افزود: این فراخوان از 26 شهریورماه منتشر شده
اینجانب ـــــــــــــــــــــــ به عنوان مدیر عامل شركت ــــــــــــ فرزند ـــــــــــــــــــ شماره شناسنامه / شماره ثبت شركت ــــــــــــــ صادره از / ثبت در ـــــــــــــ متولد / تاریخ ثبت ــــــــــــــــــــــــــــــآدرس: ـــــــــــــــــــ و شماره تماس: ـــــــــــــــــــــبا عنایت به ابلاغ نظام صدور مجوز مراكز خدمات كشاورزی غیر دولتی به شماره 020/32709 مورخ 95/11/19 وزیر جهاد كشاورزی و به موجب این سند تعهد می نمایم كه كلیه قوانی
مدیر جهاد کشاورزی شهرضا گفت: دهستان کهرویه در سال های اخیر با کمبود شدید منابع آب مواجه شده است.
عبدالرضا تاکی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه اصفهان، توسعه روش های نوین آبیاری را از ت های جهاد کشاورزی شهرضا در مقابله با پدیده خشکسالی دانست و اظهار کرد: این مرحله از تخصیص اعتبارات به منظور بهره برداری و اجرای پروژه آبیاری قطره ای در منطقه دشت مهیار واقع در اراضی زراعی شمال شهر شهرضا انجام شده است.
وی، میزان
شرط این که نماز به آدم ادب بده اینه که آدم بپذیرتش - جهاد با نفس.شرط این که نماز به آدم ادب بده اینه که آدم بپذیرتش. حال نداشتی بلند شو وایسا محکم نمازتو بخون. دیدی وضو رو داری تند تند می گیری؛ بگو صبر کن.آرام وضوتو بگیر. از اول با خودت لج کن. این رو بهش میگن جهاد با نفس. جهاد با نفس برای عبادت مثل نماز چقدر شیرین خواهد بود. جهاد با نفس نمی کنه برای نماز؛ با خودش در نمی افته؛ کلنجار نمیره؛ اونوقت می گه خدا امام زمان ما رو به ما برگردون! خوب "آقا" که بی
به استناد سایت مشاوره تحصیلی بدون کنکور علمی کاربردی هیوا ، دانشگاه علمی کاربردی هر ساله در دو نوبت و در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته به صورت بر اساس سوابق تحصیلی داوطلبان دانشجو می پذیرد . علاقه مندان به تحصیل در رشته های دانشگاه علمی کاربردی مم هستند لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی همدان 98 در هر دو نوبت بررسی نموده و از ارائه رشته های بر اساس سوابق تحصیلی علمی کاربردیجهاد دانشگاهی همدان 98 در مقطع مور
:small_blue_diamond: رئیس مرکز روابط عمومی وزارت جهاد کشاورزی: شایعات مبنی بر استعفای وزیر جهاد کشاورزی کصوشر است .:small_blue_diamond: وزیر جهاد کشاورزی چُس نکرده است و همچنان راست قامت و شُل کمر به کار خود ادامه میدهد.
باسلام
برای مشاهده دفترچه ثابت نام به سایت جهاد دانشگاهی مراجعه نمایید،
از تاریخ 1398/4/10 ثبت نام آغازمی گردد.
با آرزوی موفقیت برای همراهان عزیز

جهاد دانشگاهی مراجعه فرمایید.
رهبر انقلاب در دیدار اعضای ستاد کنگره دو هزار شهید استان بوشهر:
کاری کنید روحیه جهاد و مقاومت راه قطعی نسل های پی در پی شود

حضرت آیت الله ای تأکید کردند: باید روحیه جهاد و مقاومت به گونه ای نهادینه شود که راه قطعی نسل های پی در پی قرار گیرد.
رهبر انقلاب در دیدار اعضای ستاد کنگره دو هزار شهید استان بوشهر:
کاری کنید روحیه جهاد و مقاومت راه قطعی نسل های پی در پی شود

حضرت آیت الله ای تأکید کردند: باید روحیه جهاد و مقاومت به گونه ای نه
بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست اندرکاران کنگره شهدای استان قزوین که در تاریخ ۱۴ آبان ۹۷ برگزار شده بود، در محل این همایش در قزوین منتشر شد.

حضرتآیت الله ایدر این دیدار با اشاره به موقعیت جغرافیایی، تاریخی و فرهنگی قزوین گفتند: بزرگان، علما و شهدای برجسته قزوین و سوابق این استان در آزمون بزرگ دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس مایه افتخار است.
بیشتر بخوانید:اگر روحیه جهاد وشهادت گسترش یابد گرایش به شرق وغرب رخت برخواهد بست
استارت پروژهای عظیم کشاورزی در سیستان وبلوچستان
ریس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان در مصاحبه ای با خبرگذاری ایرنا گفت: "با استفاده کامل از این طرح ها که به 3،175 خانوار روستایی و عشایری کمک خواهد کرد، برای ۱٫۵۱۸ اشتغال دائمی و برای ۱۰٫۷۹۵ نفر شغل موقت در سیستان و بلوچستان ایجاد خواهد شد صد و پنجاه و هفت پروژه کشاورزی در استان سیستان و بلوچستان برای هفته جهاد کشاورزی آماده رونمایی میباشد.
زورقی گفت: پروژه های قابل اجرا در سیستان و بلوچ
بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست اندرکاران کنگره شهدای استان قزوین که در تاریخ ۱۴ آبان ۹۷ برگزار شده بود، در محل این همایش در قزوین منتشر شد.

حضرتآیت الله ایدر این دیدار با اشاره به موقعیت جغرافیایی، تاریخی و فرهنگی قزوین گفتند: بزرگان، علما و شهدای برجسته قزوین و سوابق این استان در آزمون بزرگ دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس مایه افتخار است.
بیشتر بخوانید:اگر روحیه جهاد وشهادت گسترش یابد گرایش به شرق وغرب رخت برخواهد بست
خوراک دام و طیور
وزیر جهاد کشاورزی گفت: دولت برای تامین علوفه دامداران مصوبه ای داشته که به مرور زمان مشکلات را حل خواهد کرد و خسارتها جبران می شود.محمود حجتی در بازدید از مناطق زله زده استان کرمانشاه و اماکن جهاد کشاورزی در این مناطق، گفت: خالی بودن ساختمان ها و واحد های تولیدی به دلیل ساعت زله و پیش لرزه اولیه میزان تلفات را به شدت کاهش داده است.وی افزود: در بخش کشاورزی و دام و طیور روستاییان و دامداران ما مشکلات زیادی دارند و در بخش پرو
تولید آناناس در چابهار
وزیر جهاد کشاورزی در روز گذشته از گلخانه آناناس در چابهار دیدار کرد و افزود: "شرایط گرمایی و نور در چابهار بهترین وضعیت را برای رشد و تولید گیاهان گرمسیری ایجاد میکند.
محمود حجتی گفت که در سال ۹۶الی ۹۷ نهال آناناس را وارد میکردیم اما و می توانیم از طریق تولید این محصول در مناطقی مانند چابهار به خود کفایی در زمینه کشت آناناس برسیم.
حجتی گفت: تولید آناناس در گلخانه و زمین های کوچک خانگی نیز می تواند انجام و برداشته شود.
نو
تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی
به همت بنیاد شهید و امور ايثارگران شهرستان شوش هم زمان با روز اولین جلسه ی کمیته ی ايثارگران ستاد دهه ی مبارک فجر شهرستان شوش برگزار شد .تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی
به همت بنیاد شهید و امور ايثارگران شهرستان شوش هم زمان با روز اولین جلسه ی کمیته ی ايثارگران ستاد دهه ی مبارک فجر شهرستان شوش برگزار شد .
به گزارش شوش نیوز ؛ ساعت 13:20 روز یکشنبه 29 دیماه1398 با حضور اولین جلسه ی کمیته ی ايثارگران ستاد مبارک دهه ی فجر برگز
تغییر کاربری زمین های کشاورزی و باغ ها
قانون گذار با هدف حفظ کاربری زمین های زراعی و باغ ها و تداوم و ماندگاری بهره وری آنها در سال 1374 قانونی با عنوان ، به تصویب رساند تا از تغییر کاربری این اراضی و زمین ها جلوگیری نماید.
چه اراضی و زمین هایی شامل قانون ، می باشد؟
اراضی زراعی (زمین های کشاورزی) و باغ هایی که در خارج از محدوده قانونی شهرها و شهرک ها قرار گرفتند، موضوع این قانون هستند و محدوده قانونی شهرها بر اساس قانون تعاریف ضوابط و قوانین تقسی
کردستان پیشتاز در تولید توت فرنگی
دادور سهرابی طبق گزارش موج کردستان روز پنج شنبه در دومین جشنواره توت فرنگی کردستان گفت که این استان سه هزارو چهارصد هکتار توت فرنگی و هزارو هشتصد هکتار در سنندج دارد. .رئیس جهاد سنندج اعلام کرد: سیزده هزار کشاورز و هفده هزار بهره بردار در زمینه تولید توت فرنگی در استان کار می کنند.
سهرابی ادامه داد: رقم متوسط ​​برای هر اپراتور دوهزار متر مربع است و به طور متوسط ​چهارده الی پانزده تن توت فرنگی در هر هکتار تو
رسول جلیلی رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در ارومیه، با اشاره به برنامه های افزایش بهره وری در تولید محصولات باغی توسط این سازمان اظهار کرد: یکی از این برنامه ها، توسعه کشت در محیط های کنترل شده است.
وی تصریح کرد: همچنین طرح اصلاح، نوسازی و جایگزینی باغات موجود با نهال های پایه رویشی و کم توقع و پرمحصول به جای باغات کم بازده انجام می شود.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی از اجرای طرح اصلاح، اح
افزایش محصولات کشاورزی در همدان
طبق خبرگزاری مهر معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی همدان در روز پنجشنبه در نمایشگاه غذا اعلام کرد روز جهانی غذا برای جلب توجه به موضوع غذا برای جهان انتخاب شده است ، اظهار داشت: این روز برای جهانیان است که به سایه سیاه فقر توجه کنند.
وی با بیان اینکه شعار سازمان غذا و کشاورزی در سال نود و هشت با عنوان "رفتار ما آینده ما است ، رژیم غذایی سالم برای جهانی بدون گرسنگی"است گفت: امنیت و تامین مواد غذایی ج
اعلام خرید تضمینی زعفران در بورس
حسین شیرزاد با استناد به تولید پانصد هزار کیلو زعفران در سال 1398 بیان کرد از این به بعد زعفران را می توانید از بورس کالا تهیه کنید .
معاون وزیر جهاد کشاورزی در مورد خرید تضمین شده زعفران از طریق تعاون روستایی هر شهر گفت : خرید تضمین این محصول از سال نود و شش تا نود و هفت توسط تعاون روستایی اداره شد و فروش آن نیز در بازار سهام ایران صورت گرفت.
حسین شیرزاد با بیان اینکه زعفران یک محصول استراتژیک برای صادرات به کشور
ثبت نام دستگاه اجرایی وزارت جهاد کشاورزی : همراهان عزیز موضوع مورد بحث ما در این مقاله در مورد ثبت نام دستگاه اجرایی وزارت جهاد کشاورزی مطالبی را در اختیارتان قرار دهیم.وزارت جهاد کشاورزی جزو ارگانهای مهمی میباشد که هر ساله نیروی مورد نیاز خود را از طریق برگزاری آزمون و مصاحبه جذب مینماید.در صورت مواجه با هر گونه سوال در این قسمت با همکاران ما در سامانه صدای مشاور در تماس باشند.برای اطلاع از جزئیات بیشتر در این خصوص مقاله ما را دنبال کنید.
آغاز مرحله سوم ثبت نام و پیش فروش جو به نرخ تنظیم بازار
از شنبه ١٣٩٨/٠٦/٣٠
مدارك مورد نیاز: 1_پروانه بهره برداری (از سوی جهاد کشاورزی صادر شده باشد )2_کد ملی و کد پستی کسی که پروانه به اسم وی و در سامانه جامع انبار ها و ترخیص کالا ثبت شده باشد.
شماره تماس: ٠٩١٢٣٧٤٠١١٧
"عبدالرضا بازدار" در جلسه بررسی وضعیت اجرای طرح توسعه باغات در اراضی شیب دار ، توسعه گیاهان دارویی و گلخانه های مقیاس کوچک با اعلام این خبر افزود: از این سطح توسعه باغات هزار و ۵۰۰ هکتار در اراضی ملی و ۶۳۶ هکتار در اراضی مستثنیات با کشت گونه های بادام ، انگور ، زیتون ، انجیر ، گل محمدی ، گردو ، پسته ، انار و کنار به صورت بذر کاری و نهال کاری انجام شده است.
به گزارش خبرنگار ایانا در استان لرستان،رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان تصریح کرد: ب
همایش بسیجیان بنیاد شهید و امور ايثارگران با عنوان روز سه شنبه 29 آبان با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد، معاون تعاون و امور اجتماعی و کارکنان بسیجی مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امورايثارگران برگزار شد.
همایش بسیجیان بنیاد شهید و امور ايثارگران با عنوان روز سه شنبه 29 آبان با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد، معاون تعاون و امور اجتماعی و کارکنان بسیجی مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امورايثارگران برگزار شد.به گزار
بررسی تأثیر فعالیت های عمرانی،اقتصادی ادارة جهاد بر روند مهاجرت

خرید و دانلود پایان نامه بررسی تأثیر فعالیت های عمرانی ، اقتصادی ادارة جهاد كرج بر روند مهاجرت
لینک خرید و دانلود پایان نامه بررسی تأثیر فعالیت های عمرانی ، اقتصادی ادارة جهاد كرج بر روند مهاجرت

دسته بندی
عمومی

بازدید ها
14

فرمت فایل
rar

حجم فایل
757 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
220
پایان نامه, دانلود پایان نامه آماده ارشد , تاثیر فعالیت های عمرانی , تاثیر جهاد کشاورزی در ترویج
رشد ۱۰۰۰ درصدی کشت کا
کشت دانه های روغنی در چهار سال گذشته حدود چهل و شش هزار تن بود که در سال گذشته هفت برابر از سیصدوچهل هزار تن افزایش یافته است و امسال ما پیش بینی می کنیم که از چهارصدوچهل هزار تن عبور کند و به ده برابر رشد دست یابد.
علیرضا مهاجر گفت: "ما امیدوار بودیم که امسال بتوانیم مرز پانصد هزار تن تولید روغن دانه را بشکنیم اما امسال با توجه به آسیب های سیل انتظار می رود که بیش از چهارصدوچهل هزار تن دانه تولید شود."
سیل دلیل از بین رفت

آخرین مطالب

آخرین جستجو ها

smoke002 dieselgenerator18 moyaband2019 renibecea ikurcarfe hamyarins parinazzchat quitrojanspon vepecameb poonehfloweryst