نتایج جستجو برای عبارت :

دانلود رمان پیدایش پنهان pdf

دانلود کتاب رمان پرستار مادرم
معرفی کتاب رمان پرستار مادرم
داستان رمان پرستار مادرم اثر شادی داوودی، دربارۀ مهندسی است که دختر زیبایی را برای پرستاری از مادرش استخدام می کند اما کم کم به او علاقه مند می شود، اما مهندس خیلی از پرستار بزرگ تر است و یک پسر 11 ساله دارد.
در بخشی از کتاب رمان پرستار مادرم می خوانیم:
وقتی از دفتر ثبت بیرون اومدم حس می کردم تمام وجودم رو عصبانیت پر کرده. هنوز ازش متنفر بودم. وقتی فکر می کردم که چقدر این سال ها زندگیم
معرفی دانلود رمان گذشت زمان
روزی روزگاری در زمان های قدیم، یه شاهزاده مغرور و خود رای بود که بی توجه به مردم کشورش، قصد تصاحب سلطنت پدرش رو داشت. اما غافل از اینکه این کار باعث میشه که.! پایان خوش
در بخشی از این رمان میخوانید:
با زحمت به اینجا رسانده بودش هدیه بود. هدیه ای برای برادر کوچکش که تنها کسی بود که در این دنیا داشت. برادر عجیبش.سه هفته ای بود که او را ندیده بود.! با وجود سن کم برادرش، جدا زندگی میکردند. اما خودش. رزالین.! در دل
سلام عشقولیا من نویسنده ی رمان من عاشقتم توی روبیکا هستم یا اگه بهتر بگم من زهرا هستم بیشتریاتون منو میشناسین من به غیر از این رمان یه رمان دیگه مینوشتم به نام ترکم نکن متاسفانه فیلتر شدم و هر چی تلاش کردم نتونستم وارد روبیکا بشم الان تصمیم دارم توی این وبلاگ رمان ترکم نکن رو بنویسم البته با تغییرات زیاد هر وقت هم که تونستم بیام داخل روبیکا هم رمان من عاشقتم رو ادامه میدم هم رمان ترکم نکن
سلام عشقولیا.من نویسنده ی رمان میراکلسی من عاشقتم توی روبیکا هستم یا اگه بهتر بگم من زهرا هستم.من به غیر از این رمان یه رمان دیگه مینوشتم به نام ترکم نکن.متاسفانه فیلتر شدم و هر چی تلاش کردم دیگه نتونستم وارد روبیکا بشم الان تصمیم دارم توی این وبلاگ رمان ترکم نکن رو بنویسم البته با تغییرات زیاد.
دانلود رمان دختری که رهایش کردی از جوجو مویز
دانلود کتاب


دانلود رایگان کتاب دختری که رهایش کردی اثر جوجومویز
دانلود رایگان کتاب صوتی دختری که رهایش کردی
دانلود مستقیم رمان دختری ک رهایش کردی
دانلود فایل صوتی کتاب دختری که رهایش کردی
دانلود کتاب دختری که رهایش کردی
قسمت های سانسور شده کتاب دختری که رهایش کردی
دانلود رایگان دختری که رهایش کردی جوجو مویز
دانلود رایگان کتاب دختری که تو رهایش کردی
خلاصه:
بهار دختری نخبه است که باید برای ادامه تحصیلش به تهران برود؛ اما خانواده اش رضایت به رفتن او نمی دهند و او مجبور به ازدواج می شود.
این رمان ذهنیت شما رو نسبت به رمان های همخونه ای.نام کتاب: همخونه شرقی
نوع کتاب: رمان
ژانر: اجتماعی
نویسنده: سمیه سادات هاشمی جزی
ویراستار: Melika Nasirian
طراح جلد: gandom
منبع تایپ: انجمن رمان 98

لینک دانلود:
این بار با یه جفت رمان اومدم که یکی از زبان پسره و یکیش از زبان دختره هست
خیلی شیرینه,اگه بخونید پشیمون نمیشید
اینم بگم که اول بهتره اونی که از زبان دختره هست رو بخونید یعنی بامداد خمار
اونی که از زبان پسره هست هم اسمش شب سرابه
برای دانلود به ادامه ی مطلب برویددانلود رمان بامداد خمار
دانلود رمان شب سراب
دانلود کتاب رمان به من نگاه کن
معرفی کتاب رمان به من نگاه کن
کتاب رمان به من نگاه کن داستان حسام، پسری بیست و شش ساله را روایت می کند که در یک خانواده ی مومن بزرگ شده و بسیار پایبند و معتقد به دین و مذهب است.
حسام به مطب دایی اش می رود و برای اولین بار در زندگی اش به یک دختر با دقت نگاه می کند. و میان او و دخترک عشقی به وجود می آید. عشقی بین آدمایی که هیچ سنخیتی با هم ندارند؟!
در قسمتی از رمان به من نگاه کن می خوانیم:
صدای گارسون صدایش را برید: عذر می
خلاصه:
داستانی از چهار دوست و یا شاید چهار دشمن!
چهار نفر که سرنوشتشان به هم وابسته است و.
دختری از تبار آتش و دختری از اجداد کنترل کنندگان آب، پسری به خاکی خیابان و پسری از جنس صاعقه!
قصه ای از چهار راز در وجود چهار الهه!
شاید دگر وقت پيدايش پنهان هاست.که می داند؟

نام کتاب: پيدايش پنهان
نوع کتاب: رمان
ژانر: علمی- تخیلی، پلیسی، هیجانی
نویسنده: Hannaneh کاربر انجمن رمان 98
ویراستار: sami و elahe_naz
طراح کاور: gandom
منبع تایپ: انجمن رمان 98
قسمت هایی از رمان:
ع
 
ویرایش و تصحیح کردن رمان بی شک سخت تر و عذاب آورتر از نوشتن خودِ رمان است. رمان جدیدم در یکی از بهترین انتشاراتی های ایران به تصویب رسیده است. اما قبل از  چاپ شدن آن، باید اصلاحاتی را انجام بدهم. این روزها بیشتر درگیر همین کار هستم. البته به خاطر سرعت عملم، کار تقریباً رو به اتمام است. امیدوارم تا چند روز آینده رمان را به ناشر تحویل بدهم و نفسی به راحتی بکشم.
 
 
معرفی کتاب رمان پشت یک دیوار سنگی
کتاب رمان پشت یک دیوار سنگی نوشته آرام رضایی داستان دختر و پسری است کهبرای زندگی مجردی و تنهایی به دنیا آمدهو ساخته شده اند؛ زندگی های مستقل با عقاید و رفتارهای خاص خودشان که شاید برای بعضی ها قابل قبول نباشدو اکنون تصور کنید این دو سر راه هم قرار بگیرند.
در قسمتی از رمان پشت یک دیوار سنگی می خوانید:
خلاصه این مهمونی زوری هم تموم شد و ساعت 12 همه تشریفشون و بردن. منم حاضر شدم برم خونه ام. لباس پوشیده از اتاق اوم
رمان کیمیاگر اثر پائولو کوئیلو داستانی پرکشش و جذاب دارد، روح کلی داستان دعوت به آزاد شدن از تعلقات و وابستگی ها و آغاز سفر است که در نهاد بشر وجود دارد. سبک داستانی رمان کیمیاگر شبیه به سبک داستان های شرقی است، همچنین جملات قصار جالبی در جای جای این داستان وجود دارد که به نوبه ی خود بسیار زیبا و دل نشین هستند.
رومه مشهور گاردین در فهرستی منتخبی از رمان های برگزیده جهان را معرفی کرده است در اینجا برگزیده هفت رمان از این فهرست را گرده آورده ایم. دن کیشوت سروانتس ترجمه ی محمد قاضی آلونسو کیشانو پنجاه‌ساله و نه چندان ثروتمند، لاغر اندام و با صورت استخوانی، به همراه خواهرزاده‌اش، آنتونیا و خدمتکار بداخلاقش در روستای اسپانیایی لامانشا زندگی می‌کند. کیشانو در اغلب کارهایش مردی عملگراست. او نسبت به هم‌رده‌هایش در جامعه، کشیش روستا و طبقهٔ خدمتک
رومه مشهور گاردین در فهرستی منتخبی از رمان های برگزیده جهان را معرفی کرده است در اینجا برگزیده هفت رمان از این فهرست را گرده آورده ایم. دن کیشوت سروانتس ترجمه ی محمد قاضی آلونسو کیشانو پنجاه‌ساله و نه چندان ثروتمند، لاغر اندام و با صورت استخوانی، به همراه خواهرزاده‌اش، آنتونیا و خدمتکار بداخلاقش در روستای اسپانیایی لامانشا زندگی می‌کند. کیشانو در اغلب کارهایش مردی عملگراست. او نسبت به هم‌رده‌هایش در جامعه، کشیش روستا و طبقهٔ خدمتک
خب خب.
بریم سراغ معرفی یکی از بهترین رمانایی که خودم خوندم.
نام رمان : در همسایگی گودزیل
نویسنده : آنیلا
میزان محبوبیت : 9 از 10
داستان : رها و رادوین دو دانشجو ان که توی دانشگاه هم حســـــــابی معروفن. این دوتا هیچوقت دست از سر کل کل کردن و دعوا بر نمیدارن و مدام کارای همدیگه رو تلافی میکنن . تا اینکه پدر و مادر رها میرن خارج و رها باید پیش یکی از دوستان پدرش بمونه و داستان از اونجا جالب میشه که رها میفهمه خواهرزاده این دوست پدرش همون رادوینه و.
رمان بازوان چیره یک مرد
خلاصه رمان بازوان چیره یک مرد :
رمان بازوان چیره یک مرد رمان عاشقانه ایرانی نوشته مهسا نجف زاده که به صورت در حال تایپ منتشر میشود .
تارا زند برای رسیدن به هدف بزرگش، تک تک روزها، ساعت ها و لحظه هاش رو برنامه ریزی کرده ولی . وقتی ایمان زند از این شراکت پا پس می کشه همه چیز بهم می ریزه . تارا مجبوره جای خالی ایمان رو پر کنه، اما چه طور و با چه کسی ؟! تصمیمات سختِ پیش روی تارا، قراره اوضاع رو تغییر بده .
 
دل رمان دانلود رمان جدید و رایگان با فرمت
با سلام خدمت تمامی دوستان این آدرس برای فروش میباشد و اینکه آدرس منتقل یافته به سایت گلین موزیک
ایدی ادمین isa9696@
دانلود آهنگ فارسی کلیک کنید
دانلود آهنگ ترکی کلیک کنید
دانلود رایگان رمان صد سال تنهایی گابریل گارسیا مارکز
sharpصد_سال_تنهایی sharpگابریل_گارسیا_مارکز sharpبهمن_فرزانه رمان صد سال تنهایی، یکی از جاودانه ترین آثار قرن بیستم، رمانی بسیار محبوب و موفق است که در سرتاسر جهان شناخته شده و سرآمدترین موفقیت برنده جایزه نوبل، گابریل گارسیا مارکز به حساب می آید. این رمان، داستان اوج و فرود شهر خیالی .
دریافت فایل
خلاصه رمان:
یه دختر که میون یه دنیای ترسناک گیر میفته!
یه دختر که توی این خونه نفرین شده اسیر شده و با تمام وجود آرزوی مرگمی کنه.یه دختری که از جای جای اون خونه می ترسه.
یه دختر کهاز لالایی های کودکانه هم می ترسه.
از عروسک های پارچه ای!
این دختر از همه چیز rdquo; وحشت rdquo; داره!
از شیطانی که اون جا زندگی می کنه و اون هر لحظه با چشمش ستون فقرات شیطان رو با چشم مشاهده می کنه!مقدمه:
لالالا، جیغ!
این صدای مرگه؛ این ترانـه ی مرگه،
دیگه هیچ وقـت نمی خوام لالا
پرینت از روی چاپ اصلی کتاب
فُرسی این رمان را به شیوه نامه نگاری عاشقانه نوشته و در آن روشنفکری روایت می شود که سرخوردگی های عاطفی خود را به شکل عصیان برضد همه نظام های اخلاقی و اجتماعی بروز می دهد.
راوی داستان، زاوش ایزدان، پس از عشقی به ناکامی کشیده نامه های معشوق، بی بی، را مرور می کند و رمان با این نامه ها تبدیل به یک اثر تلخ و سرخورده می شود .

دانلود به ازای پرداخت 1000 تومان
نام و نام خانوادگی
ایمیل
با سلام به وبسایت رمان های عاشقانه خوش آمدید.در اینجا می توانید رمان های مورد نظر خود را به صورت رایگان دانلود کنید و در نظرسنجی ها شرکت کنید.
شما می توانید رمان و کتاب های خود را در این سایت آپلود کنید.
فقط کافیست که فایل مورد نظر و توضیحات را به آیدی من در تلگرام ارسال کنید Anila_zs@
طی 24 ساعت فایل شما بررسی می شود و پس از تایید در سایت به نمایش گزاشته می شود.
در میان حجم عظیم رمان هایی که هر ساله در اقصی نقاطِ جهان منتشر می شود، معدود آثاری هستند که باب طبعِ رمان دوستانِ حرفه ای قرار می گیرند. اندک آثاری که در لابلای سیلِ عظیمِ رمان ها، می توانند در ذهن مخاطب جایی باز کنند، همان هایی هستند که اکثرا جاودانه شده و در شمار بهترین رمان ها از آن ها نام برده می شود.
در این مجموعه کوچک، یک سه گانه کم نظیر، برای مطالعه رمان دوستان مهیا گردیده است. سه رمانی که در سه زمان مختلف، توسط سه نویسنده بزرگ، با دغدغه
دانلود رمان تقدیر شیرین نسخه پی دی اف، اندروید، آیفون، جاوا
موضوع رمان تقدیر شیرین: عاشقانهنویسنده رمان:زهرا اسدیتعداد صفحات رمان:۷۱
خلاصه رمان :شیرین دختری مهربان و زیبا و خوش رو که محض این صفات شخصیتی خوب مورد توجه همگان است،شیرین در خانواده ای پر جمعیت و تنگدست زندگی می کند که تفاوت ظاهری بالایی با افراد خانواده دارد.برادری بزرگتر از خود به نام علی دارد که بیشترین محبت را از او می بیند.و در جریان تلاش های علی، خانواده از تنگدستی رها می ش
معرفی کتاب رمان اختر، دختر زیبای قاجاری
کتاب رمان اختر دختر زیبای قاجاری به قلم الی نجفی داستان زندگی دختری قاجاری از قشر ضعیف به نام اختر را روایت می کند که برای کنیزی راهی خانه ی یکی از ثروتمندان شهر می شود اما اتفاقاتی در آن خانه برایش رخ می دهد که.
در بخشی از کتاب رمان اختر دختر زیبای قاجاری می خوانیم:
پوران دخت در حالی که یک آینه ی دستی مینیاتوری در دست داشت و در حال انجام کاری بود به تندی وسیله ای را پشتش پنهان کرد و گفت: اختر از روی سکو ش
جزوهرمان مرگ ایوان ایلیچ اثر لئو تولستوی The Death of Ivan Ilych by Leo Tolstoy
مناسب اساتید و دانشجویان زبان و ادبیات انگلیسی
عنایت فرمایید تماما به زبان انگلیسی می باشد.
سوال تستی همراه با پاسخ رمان مرگ ایوان ایلیچ اثر لئو تولستوی The Death of Ivan Ilych by Leo Tolstoy
نکات کلیدی رمان مرگ ایوان ایلیچ اثر لئو تولستوی (The Death of Ivan Ilych by Leo Tolstoy)
تحلیل شخصیت های اصلی رمان مرگ ایوان ایلیچ اثر لئو تولستوی The Death of Ivan Ilych by Leo Tolstoy
شخصیت های رمان مرگ ایوان ایلیچ اثر لئو تولستوی (The Death of
معرفی کتاب رمان ارباب زاده مغرور من
اربابی از تبار سیاهی، قدرت و خشونت دختر ارباب دختری از جنس سکوت، آرامش، پاک، ساده و عاشق خدمتکار ارباب پسری از جنس سنگ و انتقام اما مهربون حالا این دختر قصه عاشق پسر قصه مون میشه و زمانی که ارباب متوجه میشه حالا چی در انتظار این دو نفر است.
معرفی کتاب رمان اسطوره
کتاب رمان اسطورهدرباره یدختری بهنام شاداب است که در ترم سه مهندسی عمران دانشگاه تهران درس می خواند.
وضعیت مالی خانوادگی او بسیار ضعیف است، به طوری که او برای کمک به مادرش در مخارج خانه احتیاج به یک کار نیمه وقت دارد.تبسم دوستش او را برای کار منشی گری در یک شرکت تبلیغاتی که متلعق به مردی به اسم دیاکو است معرفی می کند. شاداباز همان روزهای اول دانشگاه با یک اتفاق عاشق دیاکو شده بوددر صورتی که دیاکواصلاً او رانمی شناسد.
در
سلام اسم رمانم عشق و نفرته خب اسم شخصیت اصلی رمان هم کورالاینه که یه دختر 16سالست با موهای مشکی بلند و چشمای آبی خب رمان رو شروع میکنیم
مامان:کورالایننننن پاشو مدرست دیر شد کورالاین:اومم. مامان بزار بخوابم مامان:پاشو دیگههه بالاخره کورالاین به هزار زحمت از تو تخت میاد بیرون میره سمت کمد یونیفرمش رو میپوشه و کولش رو بر میداره و میره پایین تو اشپزخونه و سر میز صبحانه میشینه دیوید برادر 15 ساله ی کورالاین و خیلی هم پرروعه دیوید:ماه زیبا بالاخره
رمان دزیره
دانلود رمان دزیرهجلد یک و دو اثر آن ماری سلینکو با فرمت های pdf ، اندروید، آیفون و جاوا با ویرایش جدید و لینک مستقیم رایگان

داستان زندگی اوژنی دزیره کلاری ملقب به دزیدریا ملکه سوئد و نروژ، فرزند فرانسیس کلاری تاجر ثروتمند ابریشم در قرن هیجدهم ( هشتم نوامبر سال 1377 میلادی ) در شهر پدری اش مارسی فرانسه چشم به جهان گشود و طی جریاناتی با ناپلئون بناپارت و برادرش آشنا می شود .

خلاصه رمان دزیره

ناپلئون که در آن دوره یک ارتشی ساده و فقیر ب
نام رمان رحم اجاره ای
ژانر:عاشقانه ، اجتماعی ، غم انگیز
نویسندهرمان:مریم کلانتریتعداد صفحات رمان:۳۹۷
خلاصه ای از رمان :یک روز سرد از فصل زمستان بود.هوا به شدت گرفته بود و ابرها یه شکلی در خودشان بودند که انگار با آدم دعوا داشتند، یا شاید هم من این طور فکر می کردم.با قدمهای آهسته از آن کوچه دور شدم.کوچه ای با تمام خاطرات کودکی ام.خانه ای که درونش بزرگ شده بودم و همه ی شخصیت های الانم درون همانخانهشکل گرفته بودند.چطور توانستند با من این کار را
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین مطالب

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
mahdiskalantari rtmusic1 pesiancarpet playmaker fudnontladogt dabestanyaser rasamerhonar pikasotarhwb success1 coronavirus1399