نتایج جستجو برای عبارت :

سامانه سحاب بسیجیان

به گزارش روابط عمومی صندوق ذخیره بسيجيان، اعضای محترم صندوق می توانند با ورود به سامانه حمایتی سحاب و تکمیل اطلاعات عضویت خود، از خدمات بن در نظر گرفته شده استفاده کنند. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، پس از ثبت نام اعضاء در سامانه سحاب، پیامکی در خصوص نحوه دریافت بن و معرفی فروشگاه های طرف قرارداد برای آنها ارسال می شود و اعضاء محترم می توانند با مراجعه به فروشگاه های طرف قرارداد نسبت به دریافت اقلام مورد نیاز خود اقدام کنند. شایان ذکر است
پایگاه خبری تفرش:
رئیس دانشگاه تفرش گفت: موافقت شورای تامین استان مرکزی جهت راه اندازی آموزشگاه آزاد خلبانی در دانشگاه تفرش اخذ شده است.
دکتر محمدقاسم سحاب در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، افزود: با پیگیری های به عمل آمده موافقت شورای تامین شهرستان و استان جهت راه اندازی آموزشگاه آزاد خلبانی اخذ شده است.
وی با بیان اینکه این مهم در دورنمای توسعه دانشگاه دیده شده است، تصریح کرد: اخذ مجوز بهره برداری منوط به ساخت باند است.
سحاب گفت: د
طبق خبرهای اعلام شده از سوی اپراتور اول کشور،و به گفته روابط عمومی اپراتور همراه اول،سامانه پیام کوتاه 111 و سامانه #111* که به عنوان سامانه کامل برای دسترسی راحت تر به خدمات و سرویس ها برای کاربران سیم کارت دائمی و اعتباری این اپراتور در نظر گرفته شده است و از اواسط مهرماه 1394 این سامانه تغییر خواهد کرد.
علاقه مندان جهت خرید سیم کارت های همراه اول میتوانند به مراکز خرید و فروش سیم کارت مراجعه نمایند
شایان ذکر است سامانه های قبلی ۱۱۱ و #۱۱۱* برای
در دومین روز از این رزمایش مشترک هوایی ولایت 97، سامانه موشکی زمین به هوای ارتفاع متوسط با شلیک چند فروند موشک انواع اهداف هوایی را مورد اصابت قرار داد.
این سامانه ارتفاع متوسط از موشک و خودروی حامل جدید بهره می برد که توان تحرک پذیری بالایی به آن می دهد.
ازجمله دیگر تغییرات ایجاد شده در این سامانه می توان به دیجیتال شدن بسیاری از تجهیزات مربوطه و نیز افزایش برد رادار آن اشاره کرد.
امیر سید محمود سخنگوی رزمایش نیز با اشاره به شلیک سامان
دانشگاه های علمی کاربردی نیز مانند سایر دانشگاه های کشور به منظور تسهیل امور دانشجویی از سامانه های الکترونیکی استفاده می کند .سامانه سجاد دانشگاه علمی کاربردی اولین سامانه الکترونیکی این دانشگاه بوده و دانشجویان این دانشگاه پیش از سامانه هم آوا از سایت سجاد استفاده می کردند . این سامانه بیشتر برای ورودی های قبلی دانشگاه علمی کاربردی استفاده می شود .
برای مطالعه متن کامل مقاله بر روی لینک زیر کلیک نمایید :

www.heyvagroup.com/shownews/6994/سامانه-سجاد-د
بنابر خبرهای اعلام شده از سوی شرکت ارتباطات سیار ایران، سامانه #111* و سامانه پیامکی 111 که از سال 1391 تا به حال به عنوان سامانه های جامع دسترسی به سرویس های شرکت خدمات ارتباطی همراه اول در اختیار کاربران قرار گرفته بود و تمامی کاربران سیم کارت دائمی و اعتباری می توانستند به صورت رایگان و به سادگی با اتصال به این سامانه های جامع، به تمامی خدمات و طرح های همراه اول دسترسی یابند،بنا به درخوسات دولت تدبیر و امید به سامانه ارتباط مردم و دولت تبدیل م
امیر سرتیپ شاهرخ شهرام با حضور در برنامه گفت و گوی ویژه خبری پنجشنبه شب شبکه دو سیما درباره سامانه پدافند دفاعی باور ۳۷۳ گفت: این سامانه با توجه به نیاز کشور به پدافند دفاعی با برد بالا طراحی و ساخته شد و با توجه به اینکه تنفیذ ساخت این سامانه از سوی رهبر معظم انقلاب و اینکه با میلاد پیامبر اکرم (ص) همزمان شد، عدد ۳۷۳ عدد ابجد پیامبر اکرم (ص) است و کلمه هم به تبرک از کلام مقام معظم رهبری مبنی بر خودباوری، نامگذاری شد.
وی ادامه داد: با توجه به افز
به استناد سایت آیین دادرسی دینا امروزه ابلاغ اوراق قضایی برخلاف گذشته به صورت فیزیکی انجام نگرفته وابلاغیه ها از طریق سایتی به نام سامانه ثنا به صورت الکترونیکی قابلدریافت است . برایمشاهدهو دریافت ابلاغیه هالازم است ابتدا ثبت نام در این سایت انجامگرفته و سپس با ورود به قسمتسامانه ابلاغ الکترونیک قضایی و وارد کردن کد ملی و رمز شخصی ابلاغیه هامشاهده شود .
در سامانه ثنا کلیه ابلاغ های مربوط به اشخاص و پیوست های آن از طریق این سامانه به حساب ک
راه اندازی سامانه سبد معیشتی خانواده
رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرائم سایبری پلیس فتا ناجا از راه اندازی سامانه سبد معیشتی خبر داد و گفت: سامانه سبد معیشتی به آدرس hemayat.gov.ir راه اندازی و پیامک های مربوطه از طریق سرشمارهVEZARAT-REFAارسال خواهد شد.
بنابراین هموطنان گرامی دریافت پیامک های #مشکوک و #انه از سرشماره های غیرمعتبر و حتی موبایل های فاقد سند را در نظر داشته باشند.
توصیه:
سرهنگ دوم علی محمد رجبی گفت: احتمال طراحی سایت های جعلی در ا
سامانه اسناد و کتابخانه دیجیتال در دسترس عموم قرار گرفت


سامانه اسناد و کتابخانه دیجیتال در دسترس عموم قرار گرفت
سامانه اسناد و کتابخانه دیجیتال کتابخانه ملی، برای عموم در دسترس قرار گرفت.

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو؛ سامانه اسناد و کتابخانه دیجیتال سازمان اسناد و کتابخانه ملی، پس از برطرف شدن مشکلات دوباره در اختیار عموم قرار گرفت.
این سامانه که چندی پیش به دلایل فنی از دسترس عموم خارج شده بود، شامل کلیه نسخ خطی موجود در کتا
سامانه پدافند هوایی ارتفاع پست سماوات، سامانه پدافندی توپخانه ای است که برای مقابله با موشک های کروز و پهپادها مناسب است.
سامانه پدافند هوایی ارتفاع پست سماوات که توسط متخصصان صنایع دفاعی کشورمان طراحی و تولید شده است، متشکل از یک توپ دولول ۳۵ میلیمتری و یک رادار بهینه سازی شده اسکای گارد است.
به استناد سایت آیین دادرسی دینا در سال 1395 همزمان با طراحی سامانه ای به نام سامانه ثنا ابلاغ فیزیکی اوراق قضایی برچیده شد . از این زمان ابلاغیه هاو اطلاع رسانی های قضایی از طریق مراجعه به این سایت در دسترس اشخاص حقیقی و حقوقی قرار گرفت . برای مشاهده و دریافت ابلاغیه هاو دیگر اطلاعات موجود در پرونده لازم است ابتدا ثبت نامی از سوی اشخاص در سامانه ثناانجام گرفته و سپس با استفاده از کد ملی و رمز شخصی از طریق قسمت سامانه ابلاغ الکترونیک قضایی ،ابل
شرط جدید برای بهره مندی بسيجيان از کسر خدمت:فرمانده قرارگاه مهارت آموزی سربازان نیروهای مسلح اعلام کرد که کسر خدمت های مربوط به بسیج زمانی اعمال می شود که این افراد اول یک مهارت را کسب کرده باشند.سردار سید مهدی فرهی در همایش ملی پنجه های کارآمد سربازان ماهر که صبح امروز در سالن مروارید شهرک امام خمینی برگزار شد، گفت: با ۲۱ دستگاه و نهاد تفاهم نامه همکاری با موضوع مهارت آموزی به کارکنان وظیفه امضاء کردیم و توانستیم تا از ظرفیت دستگاه ها و سا
شرط جدید برای بهره مندی بسيجيان از کسر خدمت:فرمانده قرارگاه مهارت آموزی سربازان نیروهای مسلح اعلام کرد که کسر خدمت های مربوط به بسیج زمانی اعمال می شود که این افراد اول یک مهارت را کسب کرده باشند.سردار سید مهدی فرهی در همایش ملی پنجه های کارآمد سربازان ماهر که صبح امروز در سالن مروارید شهرک امام خمینی برگزار شد، گفت: با ۲۱ دستگاه و نهاد تفاهم نامه همکاری با موضوع مهارت آموزی به کارکنان وظیفه امضاء کردیم و توانستیم تا از ظرفیت دستگاه ها و سا
سامانه ۱۵ خرداد
این سامانه را می توان نمونه پیشرفته سامانه باور ۳۷۳ نامید که پیش تر رونمایی و به نیروی پدافند هوایی ارتش تحویل شده بود و قرار است تا به زودی در اختیار نیرو های مسلح قرار گیرد. اما در این سامانه دو غلاف موشکی باور ۳۷۳ به چهار غلاف افزایش یافته است که در هر کدام از آن ها یک فروند موشک صیاد ۳ قرار می گیرد.
اهمیت طراحی و ساخت این سامانه علاوه بر تقویت توان خودکفایی، موجب ایجاد قدرت بازدارندگی و تقویت این قدرت در بنیه دفاعی کشورمان
به استناد سایت حقوقی دینامرکز وکلای قوه قضاییه با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد که سامانه مشاهده پاسخنامه های داوطلبان آزمون این مرکز راه اندازی شده و داوطلبان می توانند با مراجعه به این سامانه دفترچه سوالات اختصاصی خود و پاسخ های خود به هر سوال را مشاهده کنند . برای مشاهده جزئیات خبرافتتاح سامانه مشاهده پاسخنامه های داوطلبان مرکز وکلای قوه قضاییه بر روی لینک زیر کلیک کنید :
www.heyvalaw.com/web/news/view/31/افتتاح-سامانه-مشاهده-پاسخنامه%E2%80%8Cهای-داوطلبا
برای درج آگهی نیاز به سرمایه گذاری نیست. تنها کافیست به طور رایگان در سامانه درج آگهی رایگان کافه نیاز ثبت نام کنید و هر گونه آگهی از خدمات تا ارائه ی کالا و خرید و فروش املاک و خودرو را در این سامانه ثبت نمایید. این سایت همچنین در زمینه رپورتاژ آگهی ارزان قیمت هم فعالیت می کندhttps://kafeniaz.com
به استناد سایت آیین دادرسی دینامعاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم و آسیب های اجتماعی قوه قضاییه گفت : شهروندان و اعضای سامانه جامع ارتباط مردمی قوه قضاییه ( سجام ) در صورت مشاهده تخلفاتی که باعث شیوع بیماری کرونا می شود، می توانند در سامانه سجام گزارش های خود را ثبت کنند . برای مشاهدهاعلام تخلفات موثر در شیوع کرونا از طریق سامانه سجام می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید :
www.heyvalaw.com/web/news/view/63/اعلام-تخلفات-موثر-در-شیوع-کرونا-از-طریق-سامانه-سجام.
در دومین روز از این رزمایش مشترک هوایی ولایت 97، سامانه موشکی زمین به هوای ارتفاع متوسط با شلیک چند فروند موشک انواع اهداف هوایی را مورد اصابت قرار داد.
این سامانه ارتفاع متوسط از موشک و خودروی حامل جدید بهره می برد که توان تحرک پذیری بالایی به آن می دهد.
ازجمله دیگر تغییرات ایجاد شده در این سامانه می توان به دیجیتال شدن بسیاری از تجهیزات مربوطه و نیز افزایش برد رادار آن اشاره کرد.
امیر سید محمود سخنگوی رزمایش نیز با اشاره به شلیک سامان
تیم " همیار نوین " به عنوان یک کانون مجازی جهت برگزاری هر چه بهتر فضای آموزشی و تمرکز بر ارائه خدمات مناسب برای تمامی مدارس و معلمین محترم و همچنین فراهم آوردن محیط لذت بخش آموزشی دست به کار شده و "سامانه برگزاری آزمون آنلاین مدارس" را برای شما عزیزان ارائه نموده است، وبسایت حال حاضر نتیجه بررسی نیازها و راه حل های مختلف در فضای متناسب با زیر ساخت کشور عزیزمان ایران می باشد.
سامانه مشاهده پاسخنامه آزمون وکالت کانون وکلای قوه قضاییه سال 98 ، در سامانه آزمون قوه قضاییه فعال می باشد . باراه اندازی سامانه مشاهده پاسخنامه آزمون وکالت قوه قضاییه ، داوطلبان می توانند با مراجعه به این سامانهدفترچه سوالات اختصاصی و پاسخ های خود به هر سوال را مشاهده کنند .در نهایت داوطلبان می توانند پاسخ هارا با کلید متناسب با آن دفترچه تطبیق داده تا دچار اشتباه در محاسبات نگردند .
برای مطالعه متن کامل این خبر روی لینک زیرکلیک کنید :
https:/
((جرائم رایانه ای))
مطابق قانون جرائم رایانه ای، اعمال زیر جرم بوده و برای آن، مجازات در نظر گرفته شده:
1⃣ دسترسی غیر مجاز به داده ها یا سامانه های رایانه ای و مخابراتی حفاظت شده.
2⃣ شنود غیر مجاز گفتگوها و ارتباطات رایانه ای یا مخابراتی خصوصی افراد.
3⃣ دسترسی یا افشای داده های محرمانه رایانه ای.
4⃣ جعل رایانه ای (دست کاری داده ها، کارتها، تراشه ها و .) یا استفاده از داده های جعلی رایانه ای.
5⃣ تخریب داده ها یا مختل کردن آن .
6⃣ سرقت داده های کامپ
سامانه پدافند هوایی ارتفاع پست سماوات، سامانه پدافندی توپخانه ای است که برای مقابله با موشک های کروز و پهپادها مناسب است. سامانه پدافند هوایی ارتفاع پست سماوات که توسط متخصصان صنایع دفاعی کشورمان طراحی و تولید شده است، متشکل از یک توپ دولول ۳۵ میلیمتری و یک رادار بهینه سازی شده اسکای گارد است. بیشتر بخوانید مطالعه برای ساخت ldquo;پانتسیر ایرانیrdquo; آغاز شد این سامانه با استفاده از داده های به دست آمده از رادار، دستگاه کنترل آتش، مختصات زاویه
اشتباهات داوطلبان از استفاده كردن سایت ها و كانال های مشابه به سایت سجا
تعدادی زیادی از داوطلبان در قسمت جستجوی گوگل از اسامی سایت ها و كانال های متفاوت به اشتباه انتخاب كرده و درواقع اطلاعات خاصی دریافت نمی كنند مانند:سامانه سجاد،سامانه سناد،سمانه سجاو كه در اینجا باید ذكر كرد كهسامانه ثبت نام دانش آموزان شاهدفقط در لینك سامانه سجا و یا سایت سجا امكان پذیر می باشد.
كانال تلگرام سایت سجا
با توجه به درخواست متقاضیان و داوطلبان ثبت نام م
در دومین روز از رزمایش مشترک پدافند هوایی ولایت 97، سامانه راداری سه بعدی و کنترل هواپیمای شکاری "بشیر"نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی،مورد بهره برداری عملیاتی قرار گرفت.
در جریان رزمایش پدافند هوایی و در کنار انواع سامانه های رزمی موشکی و توپخانه ای از طیف وسیعی از تجهیزات راداری نیز مورد استفاده قرار گرفت.ازجمله این رادارها می توان به رادارهای جستجوگر مطلع الفجر، کشف الکترواپتیک رعد و سامانه کشف کروز کاوش اشاره کرد.
همچنین در
به اطلاع کلیه دفاتر محترم پیشخوان خدمات دولت می رساند سامانه مالیات مشاغل خودرواز ساعت 13 امروز دوشنبه 27 دیماه 95 از سوی سازمان امورمالیاتی قطع می گردد.به محض برقراری مجدد از سمت سازمان مالیاتی ،اطلاع رسانی می شود.
به اطلاع کلیه دفاتر محترم پیشخوان خدمات دولت می رساند سامانه مالیات مشاغل خودرواز ساعت 13 امروز دوشنبه 27 دیماه 95 از سوی سازمان امورمالیاتی قطع می گردد.به محض برقراری مجدد از سمت سازمان مالیاتی ،اطلاع رسانی می شود.
امروز در این پست می خواهیم مقاله ای درباره سامانه کارمند ایران ، تولید و منتشر نماییم ، زیرا بر اساس قوانین جدید شرط پرداخت حقوق به کارمندان در سال 1399 بر اساس اطلاعات ثبت شده افراد در این سامانه تعیین می گردد. این سامانه تحت نظارت سازمان اداری و استخدامی کشور بوده و باید ثبت اطلاعات کارکنان در سامانه کارمند ایران تا پایان اردیبهشت سال 99 انجام شده و از تیر ماه آن سال ، حقوق افراد بسته به اطلاعات مندرج تعیین و پرداخت می گردد.
جهت کسب اطلاعات بی
خبرگزاری میزان-مدیرکل نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری گفت:
به گزارشگروه جامعهخبرگزاری میزانبه نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، سید جواد ، امروز چهارشنبه ۱۳ آذر ۹۸ با اعلام این خبر گفت:
وی افزود:
جهت اطلاع از تور نوروز می توانید به سایت قصران گشت مراجعه فرمایید.
خاطرنشان کرد:
سامانه ta.ichto.ir علاوه بر قابلیت صدور مجوز بند (ب) و نیز امکاناتی از جمله تمدید کارت و صدور کارت المثنی راهنمایا
شرکت اعتبار سنجی
شاید تاکنون دیجیتالی شدن را در بخش های مختلف دیده باشید اما میتوان گفت که بانکداری از جمله مواردی است که سود بسیاری را از سامانه ملی اعتبار سنجی دریافت کرده است. این سامانه در واقع با عرضه خدمات متنوع مانند استعلام بانکی و همچنین چک برگشتی به شما کمک خواهد کرد که خطر معاملاتی که اعتباری هستند را کاهش دهید. در این بخش می توان گفت که افرادی که سابقه فعالیت های اعتباری دارند به عنوان افراد خوش حساب در سامانه ملی اعتبارسنجی شنا

آخرین مطالب

آخرین جستجو ها

yaemam-mahdi-1390 narniyan ahmadaliad frectalartyst leather19 fatemefy2 mahtbvaector baghemsepidar shab-k arumejoonam