نتایج جستجو برای عبارت :

در دانشگاه

امروز اولین روز دانشگاهم بود. از اینا که بدون کنکور میری دانشگاه آزاد. واقعا حیف. . سطح علمی دانشگاه تهران کجا و این دانشگاه زپرتی کجا. هعی لعنت به شوور سابقم که نذاشت ادامه تحصیل بدم. واقعا حسرت میخورم وقتی دانشگاه تهرانو با دانشگاه آزاد مقایسه میکنم. من جام اونجا بود نه اینجا. T.T ولی بازم بهتر از هیچیه.
دانشگاه غیرانتفاعی ارم شیراز
آیا تا حالا دنبال دانشگاه غیرانتفاعی ارم شیراز بوده اید؟ دانشگاه غیرانتفاعی ارم شیراز این امکان را فراهم میکند تا علاقه مندان به ادامه تحصیل، مخصوصاً در مقاطع کاردانی و کارشناسی بتوانند به صورت بدون کنکور، در رشته مورد نظرشان ادامه تحصیل دهند. در این دانشگاه غیرانتفاعی بسیاری از اساتید دانشگاه های سراسری هم تدریس می کنند که این ویژگی، امکان بهره برداری از اساتید مجرب و با دانش بالا را فراهم می کند.
۳۱ دانشگاه ایرانی در جمع موثرترین‌های مهندسی دنیا قرار گرفتند


۳۱ دانشگاه ایرانی در جمع موثرترین‌های مهندسی دنیا قرار گرفتند
سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام گفت: براساس اطلاعات مستخرج از پایگاه شاخص‌های اساسی علم آی. اس. آی (ESI) تعداد ۳۱ دانشگاه کشور در بین موثرترین دانشگاه‌های مهندسی دنیا قرار گرفتند.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو؛به نقل از پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)، دکتر محمدجواد دهقانی با اعلام این خبر افزو
جشن دانش‌آموختگی دانشگاه تهران متمرکز برگزار می‌شود


جشن دانش‌آموختگی دانشگاه تهران متمرکز برگزار می‌شود
جشن دانش آموختگی دانشگاه تهران یکم شهریورماه برای اولین بار به صورت متمرکز برگزار می‌شود.
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، برای اولین بار مراسم جشن دانش‌آموختگی سال تحصیلی ۹۴ - ۹۵ دانشگاه تهران به صورت متمرکز روز چهارشنبه یکم شهریورماه در استادیوم ورزشی دانشکده تربیت بدنی این دانشگاه برگزار می‌شود.
در این مراسم هیات رئ
نمیخوام خاطره خوبی که از دانشگاه تهران تو ذهنمه خراب بشه. می خوام از دانشگاه آزاد انصراف بدم. استادای بی سواد و کم سواد، امکانات کم دانشگاه آزاد، پولای زیادی که از دانشجوها می گیرن، استادا یه در میون کلاساشونو میان، بازم امکانات واااااقعا کم ، و خیلی چیزای دیگه.
نمی خوام ذهنیتم راجع به دانشگاه خراب بشه. دوست دارم همون دانشگاه تهران تو ذهنم باشه با استادای فوق العاده باسواد ، فرهیخته، عاشق علم، امکانات و فضای آموزشی عالی، و.
من این دانشگاه
دانشگاه آزاد جزو دانشگاه های شهریه پرداز کشورمونه که متقاضیا واسه تحصیل تو این دانشگاه باید هر ترم شهریه مشخص شده ای رو به دانشگاه بپردازن . شهریه دانشگاه ازادتو هر مقطع متفاوته و شامل شهریه ثابت و شهریه متغیره .
برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :
www.tahsilico.com/web/articles/view/754/شهریه-دانشگاه-آزاد.html
ادامه تحصیل در دانشگاه مستقل مادرید اسپانیا
انتخاب دانشگاه مستقل مادرید برای ادامه تحصیل در اسپانیا و اروپا قطعا انتخابی فوق العاده خواهد بود. دانشگاه مادرید یک دانشگاه تمام دولتی است که در سال 1968 تاسیس شده است. این دانشگاه بیش از 30.000 دانشجو در رشته های مختلف دارد و اعتبار مدرک تحصیلی این دانشگاه بسیار بالا است.
دانشگاه مستقل مادرید بصورت کلی دارای 2 ساختمان است و از زمان تاسیس از مهم ترین دانشگاه های اسپانیا و جهان بوده است. نشریه Times Higher Ed
دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی جز دانشگاه های شهریه پرداز هستند . این دانشگاه ها به شیوه بدون آزمون و با آزمون در مقاطع مختلف دانشجو می پذیرند . با توجه به شهریه پرداز بودن این دانشگاه ها داوطلبان متقاضی پذیرش دانشگاه های غیر انتفاعی می توانند با بررسیشهریه دانشگاه غیر انتفاعی 99 - 1400 ثبت نام و انتخاب رشته خود را برای مقطع مورد نظر انجام دهند .
برای مطالعه متن کامل این مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :

www.heyvagroup.com/shownews/6750/شهریه-دانشگاه-
حجت‌الاسلام کرمی مسئول نهاد رهبری دانشگاه تهران شد


حجت‌الاسلام کرمی مسئول نهاد رهبری دانشگاه تهران شد
در جلسه‌ای با حضور رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها حجت الاسلام کرمی به عنوان مسئول جدید نهاد رهبری در دانشگاه تهران معرفی شد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، در جلسه‌ای با حضور حجت الاسلام محمدیان رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها حجت الاسلام کرمی به عنوان مسئول جدید نهاد رهبری در دانشگاه
رئیس مرکز عمرانی، املاک و مستغلات دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دستورالعمل مقاوم سازی ساختمان های این دانشگاه در برابر حوادث طبیعی از جمله زله درحال تدوین است.به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از خبرگزاری مهر، دکتر اقبال شاکری گفت: موضوع مقام سازی ساختمان ها در برابر زله یک نیاز فوری است و در گذشته نیز در دانشگاه آزاد اسلامی مطرح شده است.
وی افزود: دستورالعمل مقاوم سازی ساختمان های دانشگاه آزاد اسلامی از سوی دفتر عمران دانشگا
دانشگاه های پردیس خودگردان نیز ، یکی از دانشگاه های هستند که در برخی از رشته محل ها به صورت بدون آزمون و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی دانشجو می پذیرند . متقاضیان پذیرش این دانشگاه باید پس از بررسی شرایط پذیرش دانشگاه و انتخاب رشته مورد نظر ، درزمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان ، با تکمیل فرم های ثبت نام برای پذیرش این دانشگاه نام نویسی کنند .
برای مطاله متن کامل مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :

www.heyvagroup.com/shownews/6936/زمان-ثبت-نام-بدون-کنکو
دانشگاه پیام نور هر سال تو دو ورودی مهر و بهمن پذیرش دانشجو رو انجام میده . این دانشگاه هم مثل بقیه دانشگاه ها یک سری شرایط خاص برای پذیرش دانشجوهاش داره و فقط کسایی که همهشرایط ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور رو دارن می تونن تو این دانشگاه ثبت نام کنن .
برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :
www.tahsilico.com/web/articles/view/489/شرایط-ثبت-نام-بدون-کنکور-دانشگاه-پیام-نور.html
دانشگاه های غیر انتفاعی نیز بصورت بدون آزمون و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشجو می پذیرند . داوطلبانی که متقاضی پذیرش در این دانشگاه ها هستند باید درزمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی اقدام به نام نویسی در رشته و دانشگاه مورد نظر خود کنند . معمولا ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی سالیانه 2 بار در سال و برای ورودی مهر و بهمن انجام می شود .
برای مطالعه متن کامل مقاله بر روی لینک زیر کلیک نمایید :

www.heyvagroup.com/shownews/4158
دانشگاه های علمی کاربردی نیز مانند سایر دانشگاه های کشور به منظور تسهیل امور دانشجویی از سامانه های الکترونیکی استفاده می کند .سامانه سجاد دانشگاه علمی کاربردی اولین سامانه الکترونیکی این دانشگاه بوده و دانشجویان این دانشگاه پیش از سامانه هم آوا از سایت سجاد استفاده می کردند . این سامانه بیشتر برای ورودی های قبلی دانشگاه علمی کاربردی استفاده می شود .
برای مطالعه متن کامل مقاله بر روی لینک زیر کلیک نمایید :

www.heyvagroup.com/shownews/6994/سامانه-سجاد-د
تحصیل در دانشگاه ناوارا اسپانیا
بدون تردید تحصیل در دانشگاه های خصوصی اسپانیا یکی از ساده ترین روش ها برای تحصیل در اسپانیا و اروپا است. دانشگاه های خصوصی اسپانیا هم دانشجو خارجی گاها به خوبی پیرش می کنند و هم اینکه اعتبار زیادی دارند. یکی از این دانشگاه های معتبر خصوصی در اسپانیا، دانشگاه ناوارا اسپانیا است.
این دانشگاه در سال 1952 تاسیس شد و در شهر پامپلونا قرار دارد. در حدود 12 هزار دنشجو در مقاطع مختلف رد این دانشگاه هر ساله تحصیل می کنند و
دانشگاه آزاد دو بار در سال فرصت ثبت نام بدون کنکور رو در اختیار داوطلبا قرار میده . همه داوطلبایی که قصد ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزادرو دارن باید پیگیر اطلاعیه های مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد باشن تا از تاریخ ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مطلع بشن و تو اون مهلت اقدامبه ثبت نام این دانشگاه کنن .
برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :
www.tahsilico.com/web/articles/view/1238/زمان-ثبت-نام-بدون-کنکور-دانشگاه-آزاد.html
تحصیلات تکمیلی در دانشگاه پلی تکنیک کاتالونیا اسپانیا
دانشجویانی که برای ادامه تحصیل در رشته های مهندسی به دنبال دانشگاه های برتر اسپانیا و اروپا هستند به خوبی با نام دانشگاه مهندسی کاتالونیا یا دانشگاه پلی تکنیک کاتالونیا آشنا هستند. این دانشگاه در بین 50 دانشگاه برتر جهان در رشته های معماری و مهندسی و همچنین رشته های مخابرات و کامپیوتر قرار دارد.
دانشگاه پلی تکنیک کاتالونیا بیشترین پذیرش دانشجوی دکتری و کارشناسی ارشد را در رشته های فنی
(((دیزج خلیل لایق برترین هاست)))
لیست نهایی
ردیف ورودی 98 دانشگاه برای کارشناسی
1-اربابی- سارا- رشته گرافیک دانشگاه اهرا
2-اربابی-سجاد- ارشد مهندسی آب دانشگاه تبریز
3-افلاک-رضا رشته -مهندسی کنترل ابزار دقیق دانشگاه طباطبایی اورمیه
4-افواج -فاطمه- رشته حقوق دانشگاه مراغه
5-آل طه- فاطمه- رشته زبان ادبیات عربی دانشگاه مدنی تبریز
6-آهندل- محدثه- رشته مشاوره وراهنمایی دانشگاه فرهنگیان تهران
7-برومند-علی- رشته مهندسی عمران دانشگاه تبریز
8-بهبهانی- علی-
دانشگاه علمی کاربردی سالیانه 2 بار برای ورودی مهر و بهمن در مفاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشجو می پذیرد .ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی به صورت بدون کنکور و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی می باشد . داوطلبان می توانند با اطلاع از شرایط و ضوابط پذیرش این دانشگاه و بررسی رشته ها و دانشگاه ها در زمان تعیین شده از سوی سازمان سنجش ثبت نام خود را انجام دهند .
برای مطالعه متن کامل این مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :

www.heyvagroup.com/shownews/2368/ثبت-نام-دانشگاه-علم
دانشگاه پیام نور شیراز
دانشگاه پیام نور شیراز واقع در شهرک گلستان شیراز و در مساحتی حدود۱۷٫۵هکتار و زیربنای۱۰هکتاردر نزدیکی نمایشگاه بین المللی شیراز قرار دارد.
تلفن گویا دانشگاه پیام نور شیراز: 07136222255
ارتباط پیامکی با ریاست دانشگاه پیام نور شیراز: 30008900622267
نظرات - انتقادات - پیشنهادات: 07136222267
سامانه پیامکی روابط عمومی: 30004572
آدرس پست الکترونیکی دانشگاه پیام نور شیراز: shiraz.fars.pnu@gmail.com
آدرس دانشگاه پیام نور شیراز: فارس، شهرک گلستان، بلوار علا
دانشگاه هایپردیس خودگردان نیز مانند سایر دانشگاه های سراسری بصورت بدون آزمون و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی دانشجو می پذیرند . داوطلبانی که علاقه مند به ثبت نام در این دانشگاه ها هستند باید با مطالعهدفترچه انتخاب رشته دانشگاه های پردیس خودگرداناز ضوابط و شرایط پذیرش ، قوانین ثبت نام و رشته های ارائه شده این دانشگاه ها مطلع شوند و با آگاهی کامل ثبت نام خود را انجام دهند .
برای مطالعه متن کامل این مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :


www.heyvagroup.com/shownews/689
داوطلبانی که قصد ثبت در دانشگاه افسری ارتش 99 را دارند باید پیگیرزمان ثبت نام دانشگاه افسری ارتش 99 باشند چراکه زمان ثبت نام این دانشگاه طی فراخوانی اعلام می شود و عدم اطلاع از آن سبب می شود متقاضیان از ثبت نام جا بمانند . به همین جهت سامانه مشاوره تحصیلی هیوا ، به منظور سهولت داوطلبان زمان ثبت نام دانشگاه افسری ارتش 99 را در مقاله ای در اختیار علاقمندان قرار داده است .
برای مطالعه متن کامل خبر بر روی لینک زیر کلیک نمایید :

www.heyvagroup.com/shownews/6329/زما
تحصیل در دانشگاه کامپلوتنس مادرید
دانشگاه کامپلوتنس مادرید که به دانشگاه کمپلوتنسه (Universidad Complutense de Madrid ) نیز شناخته می شود یکی از قدیمی ترین و بهترین دانشگاه های سطح اروپا است.
این دانشگاه به اختصار به نام UCM شناخته می شود از دانشگاه های دولتی شهر مادرید اسپانیا است و از محبوب ترین دانشگاه های عالی رتبه جهان بخصوص برای افرادی اسپانیایی زبان می باشد. بیش از 86 هزار نفر دانشجو هر ساله در این دانشگاه در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تحص
داوطلبانی که در اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور 99 ، موفق به قبولی در دانشگاه فرهنگیان نشده اند به دنبال برگزاریتکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99 هستند تا شانس خود را مجددا برای پذیرش ذر این دانشگاه امتحان کنند . به همین منظور سامانه مشاوره تحصیلی هیوا ، صفر تا صد راهنمایتکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99 را در مقاله ای در اختیار متقاضیان قرار داده است .
برای مطالعه متن کامل خبر بر روی لینک زیر کلیک نمایید :

www.heyvagroup.com/shownews/5811/تکمیل-ظرفیت-دانشگاه-فره
دانشگاه غیر انتفاعی نیز یکی از دانشگاه های است که بصورت بدون آزمون و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشجو می پذیرد . داوطلبانی که متقاضیثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی هستند باید با اطلاع از شرایط و ضوابط پذیرش و آگاهی از رشته های ارائه شده در هر مقطع ثبت نام خود را در زمان معین انجام دهند .
برای مطالعه متن کامل این مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :

www.heyvagroup.com/shownews/2407/ثبت-نام-دانشگاه-غیرانتفاعی.html
داوطلبانی که بعد از اعلام نتایج نهایی دانشگاه آزاد 99 ،نتیجه مطلوب را کسب نکرده اند می توانند شانس خود را درتکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 99 امتحان کنند . سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد بعد از ثبت نام نهایی پذیرفته شدگان ، لیست رشته محل های دارای ظرفیت خالی را جمع آوری و در صورت موافقت وزارت علوم دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 99 را منتشر می کند .
برای مطالعه متن کامل خبر بر روی لینک زیر کلیک نمایید :

www.heyvagroup.com/shownews/5686/تکمیل-ظرفیت-دانشگاه-آزاد-99.html
یکی از دانشگاه های خارجی که بسیار مورد توجه نخبگان و افراد تحصیلکرده قرار گرفته است دانشگاه آلبرتا می باشد . این دانشگاه از لحاظ علمی بار تحصیلی بسیار بالایی دارد که باعث شده است بسیاری از افراد در سطح دنیا داوطلب تحصیل در این دانشگاه شوند .
برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :
heyvagroup.com/mag/abroad/foreignuni/61/آنچه-باید-در-مورد-دانشگاه-آلبرتا-بدانید.html
افرادیکه موفق به ثبت نام پذیرش بدون آزمون دانشگاه های پیام نور شده اند در انتظار اعلام نتایج نهایی ثبت نام این دانشگاه ها هستند . معمولا اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه پیام نور مدتی پس از اتمام مهلت نهایی ثبت نام این دانشگاه ها انجام می شود . پذیرفته شدگان نهایی باید پس از اعلام نتایج برای تکمیل فرآیند ثبت نام به دانشگاه مورد نظر مراجعه کنند .
برای مطالعه متن کامل این مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :

www.heyvagroup.com/shownews/4178/اعلام-نتایج-بدون-کنکور-دا
پاورپوینت آنالیز سایت دانشگاه صنعتی شیراز
دانلود پاورپوینت آنالیز و تحلیل سایت دانشگاه صنعتی شیراز ، در حجم 24 اسلاید قابل ویرایش ، همراه با یک هدیه ویژه. دانشگاه صنعتی شیراز در سال 1382تاسیس گردید و در جهت گسترش دانش مطابق با آخرین فناوری و تکنولوژی های روز .
دانشگاه های غیر انتفاعی نیز مانند سایر دانشگاه های کشور اقدام به پذیرش بدون آزمون در مقاطع کاردانی و کارشناسی کرده اند . داوطلبانی که متقاضی تحصیل بدون آزمون در این دانشگاه ها هستند می توانند ابتدا با بررسیلیست رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی رشته مورد علاقه خود را انتخاب کنند و سپس با رعایت شرایط پذیرش ثبت نام خود را برای دانشگاه مورد نظر انجام دهند .
برای مطالعه متن کامل این مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :


www.heyvagroup.com/shownews/5319/لیست-رش

آخرین جستجو ها

sahafile saeidst liver-kidney-stomach fakhtegparvaz zahraabd75 benvidiexpert trodegapin sulfuricacide2 kiyanart2 seotechs