نتایج جستجو برای عبارت :

طرح گچبری موش بک

نقش نورپردازی سقف کاذب کناف در دکوراسیون داخلی خانه ها
همه ما می دانیم که نورپردازی نقش بسیار مهمی در طراحی دکوراسیون داخلی خانه ها دارد . هر عنصری که در خانه نورپردازی گردد می تواند ظاهری خاص به آن وسیله ببخشد و آن را بسیار جذاب کند این عناصر می تواند هر چیزی باشد اما ما در این مطلب به بحث نورپردازی سقف کاذب خواهیم پرداخت و نقش آن را در طراحی دکوراسیون داخلی مورد بررسی قرار می دهیم بنابراین تا انتهای این مطلب با ما باشید.
نورپردازی در قسمت گ
نقش نورپردازی سقف کاذب کناف در دکوراسیون داخلی خانه ها
همه ما می دانیم که نورپردازی نقش بسیار مهمی در طراحی دکوراسیون داخلی خانه ها دارد . هر عنصری که در خانه نورپردازی گردد می تواند ظاهری خاص به آن وسیله ببخشد و آن را بسیار جذاب کند این عناصر می تواند هر چیزی باشد اما ما در این مطلب به بحث نورپردازی سقف کاذب خواهیم پرداخت و نقش آن را در طراحی دکوراسیون داخلی مورد بررسی قرار می دهیم بنابراین تا انتهای این مطلب با ما باشید.
نورپردازی در قسمت گ
سلام
با توجه بر اینکه درخواستی مبنی بر عکس از محراب و تزیینات گچبري مسجد سنگاندریافت کردم این عکس ها را بر روی وبلاگ قرار می دهم تا دیگران نیز استفاده کنند متاسفانه من در مسافرت هستم و قادر به تهیه عکس نیستم به همین خاطر عکس هایی که از سایتalamy دانلود کردم رو قرار می دهم اگرنسخه اورجینال این عکس ها را می خواهید داشته باشید به سایت مذکور مراجعه کنید.
به گونه ای رایج و اشتباه تقریبا نیمی از مردم گمان می کنند که امر گچبري و گچکاری یکی است و هیچ تفاوتی بین آن ها وجود ندارد؛ اما می توان با آوردن دو دلیل مختلف تفاوت گچبري و گچکاری را بیان نمود تا هنگام اقدام به این امور اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشید.
تفاوت گچبري و گچکاری در چیست؟
نوع متریال مصرفی هنگام ساخت ملات
با وجود اینکه متریال اصلی گچکاری و گچبري، گچ می باشد اما هنگام ترکیب و ساخت مواد تفاوتی وجود دارد که به آن اشاره خواهیم کرد.
هن
بدون شک می توان شکوه و عظمت را در معماری موزه ها، مکان های مذهبی، کلیسا ها به وفور تماشا کرد که سرچشمه این زیبایی و جلال به هنر پیشین گچبري می رسد و حتی در زمان هخامنشیان و ساسانیان نیز از این هنر بی بهره نمی ماندند و برای تزئین دیوار ها در اشکال مختلف از آن استفاده می کردند و تا امروز این هنرنمایی همچنان مورد استقبال اکثر معماران داخلی و خارجی می باشد که با استفاده از ترفندها و اشکال مدرن تر این زیبایی را به رخ می کشند.
در این صفحه از نکت قصد د
یکی از جذاب ترین و چشم نواز ترین اموری که در زیبا تر شدن منزل به ما کمک شایانی خواهد کرد استفاده از گچبري متناسب با فضای دکوراسیون داخلی منزل می باشد.
با توجه به این که صنعت گچبري پیشینه ای دیرینه دارد اما امروزه با پیشرفت بی نظیر در این صنعت شاهد گچبري های بسیار تماشایی خواهیم بود که می توان سلیقه هر فرد را با هر سبک دخواه از جمله کلاسیک، فرانسوی و . هنگام انتخاب اجرا و پیاده سازی نمود.
نمونه گچبري های جدید کلاسیک و فرانسوی
در ادامه نمونه های
یکی از اصلی ترین قسمت های طراحی کلی هر اتاق سقف آن می باشد.
برای اینکه بتوانید حس شگفت انگیز بودن را به اتاق کودک خود بدهید طراحی سقف اولین گزینه می باشد.
در این مطلب سعی داریم چندین روش برایتزیین سقف اتاق کودکرا ارائه دهیم .
با مجموعهآرچی تاجکه فعال در اجرای دکوراسیون داخلی می باشد همراه باشید.
روش های تزیین سقف اتاق کودک :
استفاده از سقف کاذب برای تزیین سقف اتاق کودک :
سقف کاذب که همانگچبريهای از پیش ساخته شده می باشند می توانند یک گزینه برا
یکی از اموری که با استفاده از آن می توانید به راحتی دکوراسیون منزل خود را تغییر دهید ابزار گچبري پیش ساخته می باشد.
همه افراد در طول زندگی نیاز به تغییر و تحول دارند تا بتوانند با احساس امیدواری و آرامش بیشتری به زندگی خود ادامه دهند؛ تحول در سبک معماری داخلی و دکوراسیون خانه یکی از بهترین امور در ایجاد این رضایت و آرامش می باشد که امروزه فارق از استفاده از سبک های قدیمی و سنتی و با به کارگیری تکنولوژی و پیشرفت در صنعت ساخت، به راحتی می توان ا
گچبري پیش ساخته و کناف سقف از جدیدترین تولیدات صنعت ساختمان سازی می باشند که دراری مزیت های بسیاری می باشند.
یکی از مهمترین آن ها سبک بودن این متریال می باشد که می تواند هنگام وقوع زله شدت آسیب را به طور چشم گیری کاهش دهد.
علاوه بر این طرح های مختلفی از آن ها را می توانید در بازار بنا بر خواسته خود سفارش دهید و خانه ای شیک و دکوراسیون زیبایی را فراهم سازید.
حال به معرفی کناف سقف می پردازیم.
امروزه با پیشرفت های بسیار زیاد در صنعت ساختمان سازی
خانه قدیمی مشیرالدوله در حد فاصل هتل امیر تهران خیابان منوچهری و جمهوری اسلامی در کوچه پیرنیای لالهزار واقع شده و منتسب به حسن پیرنیا ملقب به مشیرالدوله است که از رجال برجسته دوره قاجار بود. عمارت مشیرالدوله سه طبقه است و مصالح به کار رفته در خانه مشیرالدوله، عمدتاً خشت و آجر است؛ ولی شیوه پوشش در طبقات مختلف متفاوت است. تزئینات خانه مشیرالدوله در نهایت سادگی کار شده و سطوح نمای خارجی آن ساده و یکدست آجر با بندکشی گچی و سطح و داخل بنا نیز عم
گَچ کلسیم سولفات آبدار طبیعی یا غیرطبیعی است. گچ از مصالح ساختمانی پر مصرف است که به منظور پوشش دیوار و سقف و قالب بندی المان های دکوراتیو مورد استفاده قرار می گیرد. گچ ساختمانی از سنگ گچ موجود در طبیعت بدست می آید. سنگ گچ دارای بافت بلوری بوده و از لایه های ضخیم تشکیل شده که پس از استخراج و فرآوری به پودر گچ ساختمانی تبدیل می شود. این سنگ بعد از آنکه توسط دستگاه ها و ماشین آلات سنگ شکن از زمین استخراج شد به کوره منتقل می گردد و در درجه حرارت ۱۸۰
خانه قدیمی مشیرالدوله در حد فاصل خیابان هتل آرامیس تهران منوچهری و جمهوری اسلامی در کوچه پیرنیای لالهزار واقع شده و منتسب به حسن پیرنیا ملقب به مشیرالدوله است که از رجال برجسته دوره قاجار بود. عمارت مشیرالدوله سه طبقه است و مصالح به کار رفته در خانه مشیرالدوله، عمدتاً خشت و آجر است؛ ولی شیوه پوشش در طبقات مختلف متفاوت است. تزئینات خانه مشیرالدوله در نهایت سادگی کار شده و سطوح نمای خارجی آن ساده و یکدست آجر با بندکشی گچی و سطح و داخل بنا نیز
خرید آپارتمان در اندیشه فاز یک
کلمات کلیدی:خرید آپارتمان در اندیشه،املاک اندیشه،خرید مسکن دراندیشه فاز 1
پیش فروش واحدهای لوکس و مجللبرج باغ پرنس پارک
130 متربا متریال برند و نقشه مهندسی به روزبسیار خوش نقشه با نور و آفتاب عالیلابی مجلل با دیزاین استثناییبام سبز (روف گاردن)چهار لاین آسانسوراستخر با تاسیسات و آب گرمسونا خشکسالن اجتماعاتسرایداری شب و روزمحوطه سازی ش ده با نورپردازی شبآب نمای زیبا و محوطها بازی کودکنقاشی و گچبريوان جکوزی و
اصولا هنگامی که به این نتیحه می رسیم تا خانه خود را بازسازی و یا تعمیر کنیم به دنبال بهترین نیروها و متخصصین در این زمینه می گردیم.
گاهی شانس با ما یار است و به بهترین شکل بهترین ها را انتخاب می کنیم، گاهی نیز در اثر داشتن اطلاعات کم، متاسفانه نمی توانی بهترین متخصص ها را پیدا کنیم!
به همین دلیل بهتر است قبل از اقدام به گچبري، بنایی ساختمان و همچنین نصب کناف سقف، اطلاعات کافی و ضروری را در این زمینه داشته باشید.
پس در ابتدا به بنایی ساختمان و خ
گچ را چگونه بسازیم؟
گچ ماده ای است معدنی که در طبیعت به صورت سنگ گچ وجود دارد ،سنگ گچ با فرمول شیمیاییCaso4+2H2O (سولفات کلسیم آبدار) شناخته می شود و یکی از ارزنده ترین مواد ساختمانی به شمار می رود.در طبیعت سنگ گچ بصورت خام است که درون آن ۴ الی ۵ مولکول آب بصورت متبلور وجود دارد، این ماده جزء سنگ های رسوبی تخریبی محسوب می شود و بصورت محلول در آب دریا وجود دارد. هنگامی که در نقاطی از دریا، آب تبخیر شود این ماده (سنگ رسوبی)دیگر نمی تواند بصورت محلول با
مقدمه ای بر دکوراسیون داخلی تالار پذیرایی
طراحی داخلی تالار پذیرایی و دکوراسیون داخلی آن، بایستی به شکلی باشد که در عین جذابیت و ماندگاری در ذهن،
از نظر امکانات و کاربرد نیز در سطح خوبی باشد. این هدف، هنگامی عملی می شود که طراحی داخلی با مومات
و عناصر داخلی (مثل میز، صندلی، گچبري و غیره) هماهنگی خوبی داشته باشد. همچنین در طراحی داخلی تالار پذیرایی باید
به سقف و دیوارها توجه زیادی شود و تمام آن از یک تفکر و دکوراسیون داخلی پیروی کنند.

تال
مقدمه ای بر دکوراسیون داخلی تالار پذیرایی
طراحی داخلی تالار پذیرایی و دکوراسیون داخلی آنامیس آن، بایستی به شکلی باشد که در عین جذابیت و ماندگاری در ذهن،
از نظر امکانات و کاربرد نیز در سطح خوبی باشد. این هدف، هنگامی عملی می شود که طراحی داخلی با مومات
و عناصر داخلی (مثل میز، صندلی، گچبري و غیره) هماهنگی خوبی داشته باشد. همچنین در طراحی داخلی تالار پذیرایی باید
به سقف و دیوارها توجه زیادی شود و تمام آن از یک تفکر و دکوراسیون داخلی آنامیسپی
سبک فرانسوی یکی از سبک های گران قیمت در دکوراسیون داخلی می باشد. در این سبک از مبلمات تا لوازم تزیینی کوچک از نوع بسیار شیک با هزینه های بالا استفاده می شود.
پارچه ها در سبک فرانسوی
در سبک فرانسوی از پارچه های بسیاری استفاده می شود. این پارچه ها شامل پارچه ها از جنس مخمل و بروکاد می باشد.
طراحی داخلی در سبک فرانسوی
در این سبک از گچ بری، پتینه کاری و حاشیه های تزیینی با طرح گل استفاده می شود.در طراحی داخلی سبک فرانسوی علاوه بر گچبري از آینه کاری
مسجد تابران توس مشهد
یکی از زیباترین دیدنی های ایران، بقایای مسجد تابران توس مشهد می باشد. این مسجد در جریان کاوش های باستان شناسی، که در سال 1379 برای شناخت آثار شاخص شهر تابران انجام می شد، در 150 متری جنوب غربی بنای هارونیه کشف شد.
توس در قرون پیشین به منطقه ای در میان دو رشته کوه بینالود در جنوب هزار مسجد گفته می شد. این بخش شامل چهار شهر تابران، رادکان، نوغان و تروغبذ می باشد. تابران که اکنون به توس مشهور است در قرن 4 هجری قمری بزرگ ترین شهر ای
یزد، شهر خانه های تاریخی و بادگیرها، شهری كه یكدستی و یكپارچگی معماری آن را در كمتر شهری در ایران می توان پیدا كرد. مردمان یزد عاشق دوچرخه اند و راه رفتن در كوچه پس كوچه های آن بهترین عیش هر مسافری می تواند باشد. خانه لاری ها كه در یزد قرار دارد نگینی از مردم لارستان در دل كویر است كه یكی از بناهای ارزشمند شهر یزد می باشد.
یزد، شهر خانه های تاریخی و بادگیرها، شهری كه یكدستی و یكپارچگی معماری آن را در كمتر شهری در ایران می توان پیدا كرد. مردمان
]

شیوه های آجر كاری

هنر چیدنآجر نمارا در بناها به منظور عرضهٔ نماهای تزئینی متناسب با شكل و هیئت كلی بنا را آجر كاری می نامند. معماران ایرانی كوشیده اند تا با كاربرد گسترده آجر نما در گونه های مختلف تزئینی حالت ارگانیك این ماده را در ارتباط با شكل بنا حفظ كنند. معماران ایرانی (با توجه به آثار به جای مانده) از سدهٔ چهارم هجری به بعد در زمینهٔ آجر كاری، شیوه های گوناگونی را آزموده اند.
زنجاب كردن
هنگامی كه آجر از كوره بیرون می آید؛ خشك است؛ و آ
سوالات متداولی هنگام رنگ آمیزی خانه وجود دارداز جمله این سوالاتی که مدام به فکرمشتریان خطورمیکند این است که اعمال رنگ باقلمو بهتر است یاغلطک؟
درپاسخ این سوال باید گفت در این موردسلیقه ها متفاوت است بدین صورت که مشتریان حق انتخاب بین این دو وسیله را دارند.منتهی در دهه های گذشته کهوسیله ای مانند غلطک که هنوز به تولید انبوه نرسیده بوداکثرنقاشان کارباقلمورا ترجیحمیدادندتقریبا همه کارهای رنگ آمیزی باقلمو صورت میگرفت.
استفاده ازین وسیله معا
پایگاه خبری تفرش:
نماینده میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در تفرش گفت: آینه کاری یکی از هنرهای دستی باقدمت در تفرش است که منسوخ شده است.

علی حیدری روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا عنوان کرد: هنر آینه کاری با ظرافت های خاصی همراه بوده و در دوره های گذشته اغلب در خانه اشراف و اعیان تفرش کاربرد داشته است.وی اظهار کرد: این هنر بومی شهرستان تفرش محسوب نمی شود اما، با توجه به اینکه بزرگان و اشراف این شهر برای تزئین منازلشان تمایل به آینه کاری و گچ
نقاشی ساختمان از جمله اقداماتی است که برای زیبا تر کردن محیط و یا ترمیم دیوار ها و سقف ها در برابر عواملی مانند رطوبت، خوردگی و مانند این ها انجام می شود. نقاشی دیوار، نقاشی سقف، نقاشی نمای ساختمان و سایر بخش ها اصول و قاعده مخصوص به خود را دارد.نقاشی سطوح یعنی دیوار ها و سقف ها را به روش های مختلفی می توان انجام داد:
استفاده از قلمو: با توجه به کاربردی که از قلمو انتظار دارید باید نوع مناسب آن را تهیه کنید زیرا در انواع، جنس و اندازه های گوناگو
دیزاین اتاق خواب به سبک فرانسوی و پاریسی (16 مدل)

دکوراسیون اتاق خوابتخت و سرویس خواب,دیزاین اتاق خواب


همیشه سعی ما بر این بوده که دیزاین اتاق خواب هایی را به تصویر بکشیم که با هزینه های کم دیزاین شده اند. با شرایط اقتصادی که امروز بر مردم کشورمان حاکم است مسلما هموطنان از ایده های ارزان و ساده بیشتر استقبال می کنند. ولی برای تنوع هم که شده بد نیست، سری به اتاق خواب عیان نشین ها بزنیم و چیدمان اتاق آنها را ببینیم. برای این قسمت، اتاق خواب های پ
هدف اصلی تمامی افراد از راه اندازی یک کسب و کار فروش مستقیم مانند مغازه یا بوتیک کسب درآمد به واسطه خرید است. پروسه خرید از مغازه بستگی به عواملی مانند کیفیت محصولات،ظاهر مغازهو . بستگی دارد.
چرا بازسازی مغازه مهم است؟
آیا تا به حال این سوال برایتان پیش آمده است که مشتریان بیشتر به چه مغازه هایی مراجعه می کنند؟ خب قطعا قیمت محصولات یکی از گزینه های روی میز است اما دومین عامل مهم در برندینگ و فروش بیشتر جذابیت و زیبایی دکور مغازه یا فروشگاه ش
گنبد خشتی سید محمد مشهد
گنبد خشتی سید محمد مشهد ، مقبره امامزاده سید محمد از نوه های امام موسی بن جعفر (علیه السلام) می باشد. امامزاده سید محمد با هجده واسطه به حضرت سجاد (علیه السلام) می رسد. این گنبد در شهر مقدس مشهد قرار دارد. چون این آرامگاه خشتی است آن را گنبد خشتی می نامند.
معرفی گنبد خشتی سید محمد مشهد
معرفی گنبد خشتی سید محمد مشهد یکی از بناهای قدیمی شهر مقدس مشهد است. قدمت این گنبد به دوره تیموری می رسد. در این بنا یک سرداب با دو سنگ قبر
گچ بری سقف فضا را گرم و صمیمانه جلوه می دهد. اگر تا به حال به آن دقت نکرده بودید، به شما پیشنهاد می کنیم به بازسازی سقف خانه فکر کنید.
یکی از تغییراتی که تاثیری اساسی در دکوراسیون خانه دارد بازسازی گچ بری سقف اتاق ها است. کاری مقرون به صرفه که خود شما هم می توانید آن را انجام دهید. بازسازی گچ بری ها زمان زیادی طول نمی کشد. دنیای گچ بری و انواع مدل های آن گسترده است. در این بخش از مجله دلتا چند سبک را به شما معرفی می کنیم و در بخش های آینده سایر مدل ه
این روز ها با بیشتر شدن آپارتمان های مرتفع و آسمان خراش هایی که در تهران ساخته شده اند، کمبود خانه های ویلایی و قدیمی در شهر تهران بسیار حس می شود. اگر مایل هستید به این جو برگردید ،ساعتی را در این عمارت های قدیمی بشینید و آرامش بگیرید، باید این اماکن تاریخی را بشناسید. برای آنکه با این خانه های تاریخی آشنا شوید، این مقاله را مطالعه کنید. در این مقاله قصد داریم تا به شما عمارت های تاریخی تهران را که یکی از پر بازدید ترین جاهای دیدنی تهران است ر
این روز ها با بیشتر شدن آپارتمان های مرتفع و آسمان خراش هایی که در تهران ساخته شده اند، کمبود خانه های ویلایی و قدیمی در شهر تهران بسیار حس می شود. اگر مایل هستید به این جو برگردید ،ساعتی را در این عمارت های قدیمی بشینید و آرامش بگیرید، باید این اماکن تاریخی را بشناسید. برای آنکه با این خانه های تاریخی آشنا شوید، این مقاله را مطالعه کنید. در این مقاله قصد داریم تا به شما عمارت های تاریخی تهران را که یکی از پر بازدید ترین جاهای دیدنی تهران است ر
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین مطالب

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
gharbmusic kiamsnag68 tanin2000 chubindesign cornbartrselor stopidicri civil200000 ronia110 miri3 stchukorip