نتایج جستجو برای عبارت :

عکسهایی از سردار دلها

آسمانی شدن سردار دلها/خاطرات سردار از ذوالفقار علی/وحشت دشمن از هشتگ حاج قاسم+تصاویر
به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانیصبح زاگرس،آسمانی شدن سردار دلها،خاطرات سردار از ذوالفقار علی،شهادت زیبنده این مرد آسمانی،وحشت دشمن از عکس های حاج قاسم از جمله فتونیوز های صبح زاگرس است.

خبر مربوط به عکس نوشته بالا رااینجابخوانید
خبر مربوط به عکس نوشته بالا رااینجابخوانید
خبر مربوط به عکس نوشته بالا رااینجابخوانید

خبر مربوط به عکس نوشته بالا رااینج
باز محرم شدو دلها شکست از غم زینب دل زهرا شکستباز محرم شد و لب تشنه شد از عطش خاک کمرها شکستآب در این تشنگی از خود گذشت دجله به خون شد دل صحرا شکستقاسم ولیلا همه در خون شدند این چه غمی بود که دنیا شکستمحرم ماه غم نیست ماه عشق است محرم مَحرم درد حسین است
درسته که سپاه بازوشو از دست داددرسته که سپاه سردارش از دست دادولی جای رستم دستان ایرانی.هزاران سهراب جان بر کف به پا خواستن در ایرانشدرسته که سپاه فرمانده اش بار سفر بسته به دیدار محبوب چه زود بار سفر بسته ولی هیچ گاه نبیند .دشمن ایرانکه با افکار شیطانیش علم را بر زمین بیند بخواب ارام تو ای سردار ایرانی که یک امت به پاس حرمتت سردار کنند باهم علمداری.بخواب لا لا بخواب لا لا تو ای سردار با غیرت بخواب ارام ک
من به آمار زمین مشکوکم اگر این سطح پر از آدم هاست ، پس چرا این همه دلها تنهاست؟!
بی خودی میگویند هیچ کس تنها نیست . چه کسی تنها نیست ؟! همه از هم دورند.
همه درجمع ولی تنهایند . من که در تردیم . تو چطور؟!
من که میگویم نیست . گر که هست دلش از کثرت غم فرسوده ست .
چه عجب چیزی گفت ، چه شکر حرفی زد .
گفت : من تنهایم . هیچکس اینجا نیست .
گفت اگر اشک به دادم نرسد می شکنم . اگر از یاد تو یادی نکنم می شکنم .
بر لب کلبه ی محصور وجود ، من در این خلوت خاموش سکوت
سردار آزمون تصادف کرد و مجروح شد (عکس)
فوتبالیست تیم ملی ایران در جاده شمال تصادف کرد . این تصادف منجر به مجروح شدن سطحی و خونریزی صورت سردار آزمون گردید .سردار آزمون با خودروی شخصی خود در محور نکا_بهشهر تصادف کرد. ذکریا اشکپور سخنگوی مرکز اورژانس مازندران ، گفت: سردار آزمون ساعت پنج و سی دقیقه امروز با خودروی شخصی خود در محور نکا_بهشهر در عبور روستای کمیشان تصادف کرد که باعث پارگی زیر چانه شد.

وی با بیان اینکه در این تصادف زنجیره ای ۱۰ خودرو ب
سردار عزیزم دلم برایت سخت تنگ شده است.
بغض امانم را بریده است و اشک از چشمانم همچنان سرازیر است.
چه داغی بر دلمان گذاشتند آن سگ صفتان بی همه چیز.
حرف دلم را در این پست ثابت برایت می گذارم.
جایت حسابی خالیست.
رفتی و دل ما دلتنگ تر از همیشه برایت شوق دیدارت را می طلبد. هنوز هم دلتنگ خنده هایت هستیم.
حرف دلم اینجا تمام نمی شود.
بغض امانم نمی دهد سردار.
دعایمان کن تا رهرو راهت باشیم.
همیشه در قلبم هستی. .
در تاریخ 98/10/ با همکاری کمیته فرهنگی شورای مدرسه مراسم نوحه خوانی به مناسبت شهادت سردار سلیمانی در نماز خانه مدرسه برگزار گردید در این مراسم ابتدا چند تن از بچه ها در وصف سردار دکلمه و شعر خواندند سپس خانم نجفی برای بچه ها نوحه سرایی کردند .
ورود زندگی پُرافتخار سردار سلیمانی به برنامه درسی دانش آموزان
وزیر آموزش و پرورش: سردار شهید قاسم سلیمانی به عنوان نماد عزت، غیرت و هوش ایرانی است و زندگی سراسر افتخار او که گفتمان مقاومت اسلامی بود و بخش پرغروری از تاریخ ایران است در برنامه درسی قرار می گیرد.
نام گذاری خیابان به نام سردار حاج قاسم سلیمانی در بسطام
به استناد مصوبه کمیسیون نام گذاری معابر شهری شهرداری بسطام ، بلوار حد فاصل میدان امام حسین (ع) الی گار شهدا به نام سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی نام گذاری گردید
روابط عمومی شهرداری بسطام
سردار سلیمانی در ۲۰اسفند ۱۳۳۶در روستای رابر استان کرمان دیده به جهان گشود.
کار خود را از ۱۳۵۸آغاز کرد وی فرماندهی سپاه پاسداران بود که به عنوان فرمانده ی نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فعالیت میکرد.
سردار در طول جنگ ایران و عراق فرمانده لشکر ۴۱ ثارالله کرمان بود وی در ۴ بهمن ۱۳۸۹درجه ی سرلشکری را دریافت کرد.
آیت الله ای رهبر معظم انقلاب اسلامی وی را شهید زنده نامیده بود.
سردار اولین سپاهی بود که نشان ذوالفقار را از رهبر دریافت
سردار احمد رضا رادان از جمله سردارانی است که در اذهان مردم به خصوص مردم تهران، چهره ای شناخته شده و در عین حال خوشنام دارد. اگرچه عموم مردم سردار رادان را به عنوان یک پلیس می شناسند اما ایشان سابقه درخشانی نیز در روزهای جنگ با ضد انقلاب در کردستان را در کارنامه روشن خود دارد. عکس پیش رو یادگاری است از همان روزها که سردار با لباس کردی دیده می شود.
باز بارانبادو طوفان.می وزد اندر زمستانگرد بادها می وزنبا خاک بسیار.با صدای خشمگین رعد و برقناگهان از خواب پریدم می زند بر بام خانه.باز تگرگی مثل دانهدر حیاط ابهافراوان.توی شهر سیلی روانه.باز باران .باز طوفان .باز برفرو باز تگرگها.باخود اورد.مهربانی باخود اورد زندگانی .باخود اورده فراوانی محصول .باصدای ان تگرگ ها میخورد بر شیشه های خونه ما.دیدین این ها مرا بردن به رویامن خودم دیدم .اسمان
باشگاه خبرنگاران/ سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی آسمانی شدن بانو تمکین مادر سردار شهید منصور همایون فر را به خانواده این شهید عزیز تسلیت گفت.متن پیام به این شرح است :انّالله و انّاالیه راجعونخانواده محترم سردار شهید منصور همایون فردر گذشت مادر گرامیتان ام الشهدا حاجیه خانم تمکین را تسلیت عرض می نمایم.از خداوند متعال برای روح آن مرحومه و فرزند شهیدش غفران و علوّ درجات و برای شما بازماندگان صبر و اجر اخروی مسئلت دارم.
درپی شهادت سردار پرافتخار حاج قاسم سلیمانی، حضرت آیت الله ای فرمانده معظم کل قوا با صدور حکمی سردار سرتیپ پاسدار اسماعیل قاآنی را به فرماندهی نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منصوب کردند.


متن حکم فرمانده معظم کل قوا به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
درپی عروجِ شهید عالی مقام سردار پرافتخار حاج قاسم سلیمانی رضوان الله علیه، فرماندهی نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به سردار سرافراز سرتیپ اسماعیل قاآنی که در شمار
پس از مورد اصابت قرار گرفتن خودروی حاج قاسم سلیمانی در نزدیکی فرودگاه بغداد تصاویری از برخی از وسایل شخصی این سردار شهید در رسانه‌ها منتشر شد. یکی از این وسایل کتاب گلچین ؛ مجموعه‌ای از مدایح و مراثی ائمه اطهار» بود.
دوستی پرسید سردار کی به شهادت رسید؟ گفتم وقتی که ما خواب بودیم!نکند خواب بمانیم و دشمن هرچه خواست بکند!!آسمانی شدن سردار سرافراز اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی را تبریک و تسلیت عرض می نماییم.
پایگاه خبری روستای فخرآباد " دهاتما "
سردار قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران، شامگاه جمعه ۱۳ دی، در حمله تروریستی به شهادت رسید. به گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی گروه ی باشگاه خبرنگاران جوان، شهید سردار حاج قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ۲۰ اسفند ۱۳۳۵ در حوالی شهرستان رابر از توابع کرمان متولد شد. او پس از پیروزی انقلاب در سال ۱۳۵۷ او به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیوست. سردار سلیمانی در دوران جنگ تحمیلی فرماندهی لشکر ۴۱ ثارالله
در روز ۲۲ بهمن مراسم چهلم این شهید والامقام در جای جای کشور عزیزمان برگزار می شود.

برای مشاهده ی کلیپی کوتاه درمورداربعین سردار دل ها بر روی تصویر بالا کلیک فرمائید.
داغ از دست دادن تو بعد از چهل روز، هنوز از دل مردمی که برایت از جان خود هم می گذشتند تا در عزاداریت شرکت کنند، نرفته. به راستی بگو سلطان قلب های ایرانیان تو با ما مردم چه کردی که اینگونه عاشقت شدیم؟ تو با ما مردم چه کردی که اینگونه وابسته ات شدیم. حاج قاسم چهل روز است که از پیش ما ر
عجب حال وهوای دارم این روزها .عجب حس عجیبی دارم این روزها.یه حس در قلب من میگهتو اینجایی ومیبینی همه اشک های این مردمتو یی رستم این روزها برای ماتویی سردار ایرانی علمدار بودی این روزها منم عاشق منم دلداده مولا به نقش تو خورم غبطه در این روزها در این ایام و این روزها .تو نقشت بود علمداری برامولای عاشورا.من عاشق که میدانم .تو با میل ودعوتش بار سفر بستی وبا عشقت سفر کردی.دلت شاد و لبت خندون بود امین.به وقت دیدار ب
منبع:فارس نیوز

لیگ قهرمانان اروپا/برتری زنیت و صعود به صدر؛ دومین گل سردار در دومین بازی
زینت در دیداری که سردار آزمون برای دومین هفته متوالی در لیگ قهرمانان گنی کرد مقابل بنفیکا به برتری دست یافت.


به گزارش خبرگزاری فارس، در چارچوب هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا از ساعت 22 و30 دقیققخ زنیت در سن پترزبورگ به مصاف بنفیکا رفت.
این دیدار با نتیجه 3 بر یک به سود زنیت خاتمه یافت.
آرتم زیوبا 22، دیاز 72 گل به خودی و سردار آزمون 78 گنی کردند.
همزمان با ایام چهلمین روز شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، ابومهدی المهندس و همرزمان شهیدشان، از روز گذشته در نقاط مختلف ایران و سایر کشور های منطقه مراسم هایی برگزار شده و این مراسم ها تا روز های آتی ادامه خواهد داشت.
همچنین قرار است مراسم بزرگ چهلم شهید سلیمانی و همراهان شهیدش در تهران به صورت مجزا در روز پنجشنبه ۲۴ بهمن ماه پس از نماز مغرب و عشاء با حضور اقشار و آحاد مختلف مردم در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) برگزار شود.
مراسم ویژه ار
دانلود آهنگ جدید مهراد جم به نام سردار
دانلود آهنگ مهراد جم برای سردار حاج قاسم سلیمانی هم اکنون با لینک مستقیم کیفیت 320 و 128 به همراه متن موزیک از رسانه آپ آهنگ
شاعر: یاحا کاشانی ، مهدی امامی / موسیقی: مهدی جهانی
Download New Music By : Sardar - Mehraad Jam
دانلود آهنگ جدیدمهراد جمبه نامسردار
دانلود آهنگ مهراد جم برای سردار حاج قاسم سلیمانی هم اکنون با لینک مستقیم کیفیت 320 و 128 به همراه متن موزیک از رسانه آپ آهنگ
شاعر: یاحا کاشانی ، مهدی امامی / موسیقی: مهدی جهانی
لحظه شهادت سردار سلیمانی
فیلمی متفاوت از چگونگی لحظه شهادت سردار سلیمانی تا انتقام سخت منتشر شد.
به گزارش خبرینو؛سازمان تبلیغات، انیمیشنی از لحظهشهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی تا گرفتن انتقامی سخت توسط دلاور مردانسپاه قدس پاسداراناز نیرو های تروریستی آمریکا در پایگاه عراقرا منتشر کرد.
سردار شهیدحاج قاسم سلیمانی بامداد ۱۳ دی ۹۸ درپی حمله پهپاد آمریکایی در عراق به شهادت رسیدند.


همچنین بخوانید:
"وصیت نامه سردار سلیمانی"منبع:سایت
منابع رسمی رسانه ای در عراق سحرگاه جمعه اعلام کردند که سردار قاسم سلیمانی فرمانده قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به همراه جانشین فرمانده الحشد الشعبی در بغداد به شهادت رسیدند.
رسانه های عراقی به نقل از مقام های رسمی این کشور اعلام کردند که سردار سلیمانی و ابومهندس زمانی که با دو خودرو از فروگاه بین المللی بغداد خارج شدند، هدف قرار گرفتند و هر دو شهید شدند. گفته می شود سردار سلیمانی از لبنان وارد فرودگاه بین المللی بغداد شده است.
منابع رسا
کد خبر: ۷۲۴۵۵۰۸
گروه : فضای مجازی >> اخبار داغ فضای مجازی
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۲:۰۰
پوستری از انتقام سخت عاملان به شهادت رساندن سردار سلیمانی را مشاهده می کنید.
به گزارش خبرنگارحوزه اخبار داغگروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، در پی شهادت سردار سلیمانی و شهدای مقاومت به دست شقی ترین آحاد بشر بسیاری از مردمان ایران و جهان داغدار شدند و در چهلیمن روز شهادت سردار دلها مردم ایران و جهان مراسم هایی را برای ایشان برگزار می کنند.
یکی از
دانلود آهنگ جدیدو بسیار زیبا ازعلی اصحابی به نام سرداردانلود آهنگ سردار از علی اصحابی با کیفیت 320 و 128 به همراه متن آهنگ و پخش آنلاینDownload New MusicAli Ashabi - Sardarدانلود آهنگ جدیدو بسیار زیبا ازعلی اصحابی به نام سرداردانلود آهنگ سردار از علی اصحابی با کیفیت 320 و 128 به همراه متن آهنگ و پخش آنلاینDownload New MusicAli Ashabi - Sardar
فرمت : Mp3 / کیفیت : 320Kbps
Download
فرمت : Mp3 / کیفیت : 128Kbps
Download
رضا باقری مسئول سازمان بسیج ورزشکاران سپاه حضرت ولیعصر(عج) استان خوزستان به مناسبت شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی پیامی به شرح زیر صادر نمود :رضا باقری مسئول سازمان بسیج ورزشکاران سپاه حضرت ولیعصر(عج) استان خوزستان به مناسبت شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی پیامی به شرح زیر صادر نمود :
بسم الله الرحمن الرحیم ـ انا لله و انا الیه راجعون
وَ لا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْواتاً بَلْ أَحْیاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یرْزَقُون
به نقل از خبرنگاران جوان : فرزند سردار شهید قاسم سلیمانی در مصاحبه با المنار گفت: سلام ما به عموی عزیزمان سید حسن نصرالله که می دانم انتقام خون پدرم را خواهد گرفت.به نقل از خبرنگاران جوان : فرزند سردار شهید قاسم سلیمانی در مصاحبه با المنار گفت: سلام ما به عموی عزیزمان سید حسن نصرالله که می دانم انتقام خون پدرم را خواهد گرفت.
وی خطاب به ترامپ گفت: تو همتای پدرم نبودی، به همین دلیل با موشک او را هدف قرار دادی. اگر شجاع بودی، رو در روی او قرار می گ
*شهادت هنر مردان خداست* به فضل الهی هزاران سردار سلیمانی از خون شهید ایجاد خواهد شد.مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ ۖ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَىٰ نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ ۖ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا


صبر بسیار باید پدر پیر فلک را
تا دگر مادر گیتی چون تو فرزند بزاید.
صعود مشترک هیات های کوهنوردی شهرستانهای : اسلام آباد ، دالاهو ،سرپل ذهاب ، قصر شیرین و گیلانغرب به ارتفاعات نواکوه بمناسبت آغازچهل و یکمین سال انقلاب شکوهمند اسلامی و گرامی داشت سردار دلها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به سرپرستی همنورد مهندس حمید رضا بابایی . درتاریخ 11بهمن98

روابط عمومی هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی اسلام آباد غرب

آخرین مطالب

آخرین جستجو ها

bazaarb harmoniynbaran tenyjofoun hampish arayeshgari ronastarhest chabcatela centdertfighwo waterenekas kahriznews