نتایج جستجو برای عبارت :

فواید اوتاكو بودن

چیزی های عجیب و غریب زیادی وجود دارند که می توانید روی صورتتان بگذارید مثل مدفوع بلبل، زهر زنبور و امروزه صابونی بنام صابون حون. در یونان باستان ماده ای که از حون به دست می آوردند به عنوان ماده ای شناخته می شد که التهاب را کاهش می داد و خواص احیاکنندگی داشت. در این مطلب شما را با کمک چند مجله معتبر پزشکی با فوايد صابون حون، عوارض جانبی، قیمت و نکات مهم آشنا می کنیم.
ماده ای که از حون خارج می شود فوايد زیادی برای پوست دارد و حاوی مواد مغ
بوكلت فوايد سیگار تاریخ تهیه 1390

دراینجا سعی شده است تامضرات سیگار صرفا ازجنبه های پزشکی مورد بررسی قرارگیردهرچند که تقریبا همه مردم باسایرآسیب های فرهنگی ، خانوادگی ، اجتماعی ، اقتصادی ،جرم شناختی ،روانشناختی ، اعتقادی و 000 این بلای خانمانسوز که بر پیکر اشخاص معتاد وحتی غیر معتاد و سالم جامعه وارد می آید تاحدی آشنا بوده و آن رابه چشم دیده اند .
. جهت دانلود بوكلت اینجا كلیك كنید
در این مطلب از چند مجله معتبر پزشکی کمک گرفته ایم تا شما را به طور کامل با خواص، عوارض، نحوه مصرف اصولی و همه نکات ضروری دیگر شیر سویا آشنا کنیم.
ارزش غذایی
یک فنجان شیرسویا (243 گرم) حاوی مواد مغذی زیر است:
1?7 چربی مجموع
0?3 گرم چربی اشباع
صفر میلی گرم کلسترول
9?1 میلی گرم سدیم
98 میلی گرم پتاسیم
1?6 گرم کربوهیدرات
0?6 گرم قند
3?5 گرم پروتئین
صفر درصد ویتامین آ
1 درصد ویتامین سی
5 درصد آهن
مقایسه شیر سویا با سایر شیرها
شیر و جایگزین های شیر: مقایسه محتویات
قدیمى ها مىگفتند كه اگر تشنه هم نبودید برای بدست آوردن آب، زمین را حفر کنید. اكنون ما هم به شما مىگوییم كه هرگاه تشنه هم نبودید آب بنوشید. هیدراته نگه داشتن بدن براى حفظ سلامتى مطلوب، عملى ضرورى است. مطالعات نشان مىدهند كه بهترین آب براى رساندن شما به آن هدف، نوع معدنى آن است كه فوايد بى شمارى دارد.
در این مقاله قصد داریم نگاهى داشته باشیم به فوايد آب معدنى و اینكه چطور با مواد معدنى غنى كه دارد میتواند سلامتی شما را افزایش دهد. قبل از پرداختن
زن بودن
زن بودن یعنی شوهرت داره در مورد چک های برگشتیش حرف میزنه و تو داری به ریمل نکشیدت فکر میکنی
زن بودن یعنی ساعتها فکر کنی به رنگ سفره ی هفت سین امسالت
زن بودن یعنی دلتنگی برای گربه یک چشمی که روزهای زیادی تو حیاط خونت پرسه میزده و تو ازش متنفر بودی
زن بودن یعنی دعا خوندن برای مردی که با سرعت وحشتناکی رانندگی میکنه و تو نگرانش میشی . بی دلیل
زن بودن یعنی حرف زدن با گل کنار سینک ظرفشوییت و بوسیدنش وقتی میبینی گل داده
زن بودن یعنی تحمل م
فوايدارتودنسی دندانبسیار است و در عین حال این درمان ممكن است عوارضی نیز ممكن است داشته باشد در این مقاله به فوايد ارتودنسی و همچنینعوارض ارتودنسیمی پردازیم.
فوايد ارتودنسی
اصلاح و درمان اپن بایت، دیپ بایت،پس از ارتودنسی مشكلات گوارشی برطرف می شود، ارتودنسی می تواند مشكلات عضلانی را در سیستم جونده درمان كند تغییر موقعیت استخوان ها و هماهنگ كردن اجزاء صورت
فوايد ارتودنسی در كودكان
شاید بسیاری از والدین تصور كنند كه بهتر است صبر كنند تا تم
از چندین مجله معتبر پزشکی در دنیا کمک گرفتیم تا خواص و عوارض علمی ثابت شده نان لواش را در اختیارتان قرار دهیم. به دلیل اینکه این نان در کشورهای دیگر خیلی رایج نیست تحقیقات زیاد هم پیرامون آن انجام نگرفته است.
نان لواش
نان لواش یک نان نرم و مسطح و نازک اصالتا از کشور ایران یا ارمنستان است که به سادگی با آرد، آب و نمک ساخته می شود. نان لواش بسیار پر کاربرد است، زیرا می توان آن را هم بصورت نرم و هم بصورت خشک شده خورد. این نان زمانی که تازه پخته شده و
در این مطلب با کمک مجلات معتبر پزشکی، شما را با عوارض جانبی، کاربردها، دوز مصرف و طرز استفاده اصولی و همه نکات ضروری دیگر آمپول دگزامتازون آشنا می کنیم.
فوايد و کاربردهای آمپول دگزامتازون
دگزامتازون برای درمان واکنش آلرژی حاد به کار می رود
همچنین در کنترل ورم های خاص بافت های بدن، بیماری های گوارشی و بیماری آرتریتیت بکار می رود.
تزریق این دارو برای تشخیص پزشکی هم بکار می رود
این آمپول برای درمان حالات خاصی که بر خون، چشم ها، کلیه، شش و سیست
در زندگی همیشه غمگین بودن از شاد بودن
اسان تر استولی من اصلا از ادم هایی
خوشم نمی ایدکه اسان ترین راه را انتخاب
می کنند.تو را به خدا شاد باش و برای ان
که شاد شویهر کاری از دستت بر می اید
انجام بده!
نكته مهم كه باید به خاطر داشت این است كه حتی مقدار كم آن بهتر از هیچی است. به سادگی با كمتر نشستن و تحرك بیشتر در طی روز ، میتوانید سلامتی تان را بهبود بخشید. با این حال برای به دست آوردن فوايد قابل توجه سلامتی دستورالعمل های دولتی در ایالات متحده آمریكا، بریتانیا و سایر كشورها مواردی را توصیه میكنند كه شما به دنبال آن هستید:
حداقل ۱۵۰ دقیقه (۲٫۵ ساعت) در هفته با شدت متوسط فعالیت داشته باشید.كه میتوانید آن را به ۵ روز در هفته روزی ۳۰ دقیقه تقسیم
در این مطلب با کمک چند مجله معتبر پزشکی از سرتاسر دنیا، شما را با فوايد، عوارض جانبی، طرز استفاده اصولی و نکات مهم و ضروری دیگر سماق قرمز آشنا می کنیم. موارد زیادی به عنوان خواص سماق قرمز مطرح می شود که بسیاری از آنها علمی نیستند و فقط نظر شخصی می باشند. در این مطلب ما خواص ثابت شده و علمی سماق را به شما معرفی می کنیم.
سماق چه نوع گیاهی ست؟
سماق میوه گرد و خشک بوته ای به همین نام است که مزه ترشی دارد و اکثرا برای طعم دادن به غذاهای گوشتی استفاده م
ابتدا برای وارد شدن به موضوع محتواسازی ابتدا باید شرحی مختصر در باره محتواسازی و تعریف آن داشته باشیم. محتواسازی وبسایت به ورود اطلاعات و مطالب و همچنین مقالات که از نظر اصالت و همچین منحصر به فرد تایید شده باشد. نکات بسیاری می باشد که در حصوص وبسایت و محتواسازی آن رعایت شود.محتواسازی یک وظیفه حساس می باشد.شاید بارها از خود پرسیده اید که آیا محتواسازی وبسایت، کاربردی برای سایت من دارد و یا خیر؟ و یا آیا محتواسازی برای کسب و کار من مفید می با
۱٫ كاهش پیش فعالی كودك با روغن زیتون:اختلالات پیش فعالی یا ADHD در كودك به دلیل كمبودهای موجود در بدن آن ها، به طور فزاینده ای در حال افزایش است. با اینكه هنوز هم علت این اختلالات در كودكان ناشناخته می باشد، اما این اختلالات می-تواند در مدرسه برای كودك شما به یك كابوس ترسناك تبدیل شود. روغن زیتون به عنوان بهترین راه مقابله برای اینگونه كودكان كه دارای علائم اختلالات پیش فعالی یا ADHD هستند، عمل خواهد كرد.۲٫جلوگیری از بروز بیماری های قلبی و عروقی
دندان ها و لثه ها بخشی از بدن هستند و به خاطر ارتباطی که با بخش های دیگر دارند برای عملکرد مناسب نیاز به تغذیه مناسب دارند. دندان های خوب و سالم به شما جذابیت بیشتری می دهد و بعلاوه به هضم بهتر غذا نیز کمک می کند. چیزی که ما میخورم بر سلامت و وضعیت دندان ها تاثیر بسزایی دارد. در ادامه با کلینیک دندانپزشکی تاج همراه باشید.
فوايد میوه ها برای سلامت دهان و دندان
سیب
سیب یکی از سالم ترین و سلامت بخش ترین میوه های اطراف ما است. از خواص سیب مفید بودن ب
پراكسید هیدروژن یا آب اكسیژنه (فرمول H2O2) ازمواد شیمیاییاست كه تركیبی از هیدروژن و آب است. این مایع شفاف به عنوان یك ضد عفونی كننده خفیف عمل می كند و بسته به هدف استفاده از آن، در قدرت های مختلفی تولید می شود: ۳ درصد (مصرف خانگی)، ۶ تا ۱۰ درصد (سفید كننده مو) ، ۳۵ درصد (درجه مواد غذایی) و ۹۰ درصد (صنعتی). اكثر فروشگاه ها محلول ۳ درصد این مایع را به فروش میرسانند.
فوايد هیدروژن پراكساید كه باید پیش از خرید آب اكسیژنه بدانید
از بین بردن لكه های عرق زیر
احتمالا این روزها بیشتر از هر زمانی نامارتودنسی دندانبه گوش شما میرسد. و تعداد آشناها و اقوامی كه با دستگاه های ارتودنسی در حال درمان هستند در اطرافتان بیشتر شده است. اما به راستی چرا و به چه دلیلی این درمان تا این حد مورد توجه قرار گرفته و چرا افراد بیشتری رو به درمان ارتودنسی می آورند؟
آشنایی فوايد ارتودنسی دندان
پیشگیری از بیماری لثه
اگر از لثه، دهان و دندان خود به درستی حمایت و حفاظت نكنید این امكان وجود دارد كه بیماری لثه شكل بگیرید. بی
احتمالا این روزها بیشتر از هر زمانی نامارتودنسی دندانبه گوش شما میرسد. و تعداد آشناها و اقوامی كه با دستگاه های ارتودنسی در حال درمان هستند در اطرافتان بیشتر شده است. اما به راستی چرا و به چه دلیلی این درمان تا این حد مورد توجه قرار گرفته و چرا افراد بیشتری رو به درمان ارتودنسی می آورند؟
آشنایی فوايد ارتودنسی دندان
پیشگیری از بیماری لثه
اگر از لثه، دهان و دندان خود به درستی حمایت و حفاظت نكنید این امكان وجود دارد كه بیماری لثه شكل بگیرید. بی
داروی مونته لوکاست که معمولا به صورت قرص تجویز می شود برای درمان حساسیت های مختلف است. در این مطلب با کمک چندین موسسه معتبر پزشکی دنیا، عوارض جانبی، موارد استفاده و نحوه و میزان صحیح مصرف را به شما یاد می دهیم.
نکات مهم
قرص خوراکی مونته لوکاست هم به عنوان داروی عمومی و هم داروی با نام تجاری در دسترس است. نام تجاری: سینگولار.
مونته لوکاست به صورت قرصی که می توان آن را کامل بلعید یا به صورت قرص جویدنی وجود دارد.
همچنین به شکل دانه هایی که قابل حل
کابرد پرلیت درکشاورزی
اول بیاییم درباره پرلیت صحبت کنیم که پرلیت چی هست و چه کاربردهایی داره بعدش میاییم درباره کاربردهای پرلیت کشاورزی صحبت میکنیم
پرلیت یک نوع سنگ شیشه ای آتشفشانی با ترکیب سیلیکات آلومینیم است که از معادن استخراح می شود و داخل ایران هم وجود دارد
از مزایای پرلیت میتوان به نسوز بودن عایق بودن و سبک بودن آن اشاره کرد
لمینت دندانمی تواند به احیای لبخند شما و ترمیم مشكلاتی از قبیل لب پر شدن جزئی دندان، ترك دندان و تغییر رنگ كمك كند. اگر نسبت به لبخندتان و اجزای آن احساس ناخوشایندی دارید و دوست ندارید لبخند بزنید یا حین خندیدن جلوی دهان خود را میگیرید، میتوانید از مزایا و فوايد لمینت دندان بهره ببرید.ادامه مقاله را بخوانید تا با دست كم ۵ مورد از مزایای لمینت دندان كه به نوعی مشهور بهارتودنسی دندانفوری است آشنا شوید.
عیوب دندان را میپوشاند و ترمیم میكند
لمی
لمینت دندانمی تواند به احیای لبخند شما و ترمیم مشكلاتی از قبیل لب پر شدن جزئی دندان، ترك دندان و تغییر رنگ كمك كند. اگر نسبت به لبخندتان و اجزای آن احساس ناخوشایندی دارید و دوست ندارید لبخند بزنید یا حین خندیدن جلوی دهان خود را میگیرید، میتوانید از مزایا و فوايد لمینت دندان بهره ببرید.ادامه مقاله را بخوانید تا با دست كم ۵ مورد از مزایای لمینت دندان كه به نوعی مشهور بهارتودنسی دندانفوری است آشنا شوید.
عیوب دندان را میپوشاند و ترمیم میكند
لمی
محصولات طالبی کاران کویر مفید در درمان رماتیسم
از آنجایی که طالبی سرشار از پتاسیم است می تواند به دفع آب بیش از حد بدن طالبی کاران کویر کمک کند. در واقع ایجاد تعادل بین سدیم (نمک) و پتاسیم نمی گذارد بافت های بدن به دلیل احتباس آب متورم شوند. یعنی اینکه احتباس آب بافت های بدن را کاهش می یابد. اگر سیگاری هستید و قصد ترک آن را دارید از آب طالبی غافل نشوید. این ماده حاوی مواد مغذی و معدنی است که می تواند به شما در ترک سیگار و بهبودی و بازیابی بدن در ر
در این مطلب با کمک تحقیقات جدید پزشکی از مجلات معتبر در سرتاسر دنیا، شما را با اسید اوریک، مقدار نرمال آن، فوايد آن در بدن و همه نکات ضروری که باید بدانید آشنا میکنیم.
هایپراوریسمی (اسید اوریک بالا) چیست؟
هایپراوریسمی اسید اوریک بیش از حد در خون است. اسید اوریک از کبد عبور می کند و وارد جریان خون می شود. بیشتر آن از طریق ادرار دفع می شود (از بدن شما خارج می شود) یا از میان روده تان عبور می کند تا به سطح نرمال برسد.
سطح اسید اوریک نرمال ۲٫۴ - ۶٫۰ می
موانع موجود را بردارید، از بدبینی دست بردارید ! خوشبین بودن یک عامل کلیدی برای شکست ناپذیری می باشد.
با وجود تلاش های بسیار ما برای حفظ سلامتی از طریق ورزش و تمرین، ما همواره با یک خطر مربوط به اسیب دیدن مواجه هستیم. آیا می توان این آسیب را با استفاده از خصوصیات و ویژگی های شخصی تحت کنترل در آورد؟ اجازه بدهید که وارد بحث مربوط به منافع خوش بینی شویم.
اخیرا یک مطالعه در انگلستان، تاثیرات خوش بینی را بر قابل پیش بینی بودن صدمات ، و عملکرد بعد از
حجیت علم ذاتی است :مراد از اینکه قطع بذاته حجت است چیست /آیا مراد آن است که وجوب پیروی از قطع امری ذاتی برای آن است _چنانکه برخی از اصولیین متاخر گفته اند _یا مراد آن است که طریق بودن آن امر ذاتی است !طرح این پرسش بر اساس قیاس کردم قطع به ظن است وقتی می گوییم ظن حجت است زیرا در ظن ۲جهت وجود دارد:۱_جهت طریق بودن آن برای واقع . ۲_جهت وجوب پیروی از ظن به این صورت که وقتی می گوییم ظن حجت است مرادمان آن است که شارع به نحو مولوی امر کرده که از آن ظن پیروی کن
در این مطلب با استفاده از چندین مجله معتبر پزشکی و نظر متخصصان، شما را با عوارض جانبی، کاربردها، روش ترک و نکات مصرف اصولی قرص آلپرازولام معروف به زاناکس آشنا می کنیم.
آلپرازولام چیست؟
آلپرازولام یک داروهای تجویزی است که تحت نامهای تجاری Alprazolam Intensol, Xanax یا Xanax XR دردسترس است.
این دارو بصورت یک داروی ژنرال (عمومی) هم موجود میباشد. داروهای ژنرال معمولا ارزانتر از داروهای تجاری هستند.
قرص خوراکی آلپرازولام بصورت قرص سریع الاثر و آهسته رهش در دست
یكی از مهمترین فوايد عسل این است كه اگر مادران ۳ ساعت قبل از خواب، عسل و یا كشمش بخورند و سپس به نوزاد خود شیر دهند نوزاد هنگام شب، با آرامش خاطر بخواب می رود. علاوه بر این عسل حاوی خواص زیر میباشد.
یك شیرین كننده سالم است.
از سرطان و بیماری قلبی جلوگیری می كند.
می تواند كولیت، نشانه های سرماخوردگی و گلودرد را درمان كند.
حاوی آهن و مقدار كمی كلسیم، اسید فولیك، ویتامین C و B است.
عسل محلی حتی می تواند به تقویت سیستم ایمنی مادر كمك كند.
برای درمان زخ
روغن نارگیل یکی از معروف ترین و پرکاربردترین روغن ها در جهان امروز است. با این حال، در گذشته چندان در مناطق شمالی مشهور و شناخته شده نبود. جهش در تحقیقات دارویی و افزایش آگاهی در مورد خواص بسیار مفید این روغن، منجر به محبوبیت فزاینده آن در سراسر جهان شده است؛ اما همچنان بحث برانگیزترین روغن در بین جوامع بهداشتی است.
فوايد قابل توجه روغن نارگیل یک گواهی بر این واقعیت است که حتی چربی های اشباع شده آن نیز به صورت معقول مزایای باور نکردنی را فر
اسید ترانکسامیک یک هورمون نیست و دردهای قاعدگی یا علائم پیش از قاعدگی را درمان نمی کند. این دارو برای درمان خونریزی شدید در طول دوره قاعدگی استفاده می شود. اسید ترانکسامیک با کاهش سرعت ه شدن خون، به جلوگیری از خونریزی طولانی مدت کمک می کند. در این مطلب با کمک چندین مجله معتبر از سراسر دنیا تصمیم داریم
موارد استفاده
قرص ترنسید برای استفاده کوتاه مدت برای رفع خونریزی یا خطر خونریزی در افرادی با شرایط فیبرینولیز یا فیبرینوژنولیز، تجویز می
روغن خراطین و تاثیر آن بر آلت تناسلی آقایان
روغن اصل افزایش دهنده طول و بزرگ کننده کلفتی ، فوق العاده موثر برای آلت تناسلی آقایان می باشد.
علت این امر داشتن الانتئین زیاد در روغن های خراطین می باشد.
الانتئین ماده ی افزایش دهنده ی حجم اندام های بدن است.
افزایش دهنده ی سایز و قطر اندام های بدن از دیگر خواص روغن خراطین می باشد
یکی از خواص روغن های خراطین اصل افزایش دهندگی قابل توجه آن برای موضع استفاده شده است.
بدین صورت که ناحیه ای را که روغن های
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین مطالب

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
asheganehha heimemensven shahrnano cabtiolandplic gitibiabi hosseinisrt ho33ein511 aminsoft91 health-news