نتایج جستجو برای عبارت :

لب گیری انیمه ناروتو

بوروتو: ناروتو نسل های بعدی (به ژاپنی: BORUTO-ボルト- NARUTO NEXT GENERATIONS) یک مجموعه مانگا ژاپنی به نویسندگی اوکیو کوداچی و طراحی میکیو ایکموتو است.
این مجموعه از مه ۲۰۱۶ درهفته نامه شونن جامپ انتشارات شوئیشا به چاپ می رسید تا اینکه در ژوئیه ۲۰۱۹ به ماهنامه وی جامپ شوئیشا منتقل شد.
بوروتو به عنوان نسخه ای مشتق از مجموعه مانگای ناروتو اثر ماساشی کیشیموتو محسوب می شود و داستان آن دربارهٔ پسر اوزوماکی ناروتو، اوزوماکی بوروتو و تیم نینجایی اش است.
یک مجموع
بوروتو اولین فرزند هیناتا و اوزوماکی ناروتو است.
پس از گذشت دو سال از تولدش #هیماواری به عنوان خواهرش به دنیا آمد.
با توجه به این که والدین او با گذشت سال ها همچنان رابطه با دوستان دوران بچگی خود را حفظ کرده اند، بنابراین بوروتو پدر و مادر همسالان خود را به خوبی می شناسد.
در روز مربوط به مراسم انتخاب ناروتو به عنوان #هوگاکه هفتم، خواهر بوروتو یعنی هیماواری قصد داشت عروسک پاندای خود را به این مراسم بیاورد. بوروتو برای این که عروسک را با خود حمل

در انيمه ی ناروتو 10 کشور وجود دارد که هر کشور دهکده هایی مخفی نیز در خود دارد. هر یک از این کشورها بر طبق یک عنصر نامگذاری شده اند. بر اساس افسانه های ژاپنی عناصر باعث به وجود آمدن جهان شده اند. این عناصر، انسان ها را تحت تاثیر قرار داده و باعث شکل گيري انرژی های درونی بدن (چاکرا) می شوند و از این رو کشورهایی به وجود آمده که اغلب نینجاهای آن کشور می توانند از عنصر اصلی کشورشان برای جنگیدن استفاده کنند.
کشورهای اصلی در انيمه ناروتو که از نظر وسع

گامابونتا Gamabuntaمحل سكونت: دهكده مخفی برگشخص استفاده كننده از حیوان: جیرایا، هوکاگه چهارم (میناتو پدر ناروتو) و ناروتواین وزغ رئیس تمام وزغ های احضار شونده هست. ۱۲ سال پیش با همكاری هوكاگه چهارم كیوبی را شكست داد.
#جوتسو #جوتسوی_احضار#وزغ #جیرایا #ناروتو #میناتو
وعده ما: عصر یکشنبه هاaparat.com/gerdu80t.me/GERDU80

این قسمت: وها
خلاصه این قسمت:بوروتو و ساسکه که به گذشته سفر کرده بودن تصمیم میگیرن که از ناروتو محافظت کنن، اما ساسکه بخاطر اینکه آینده تحت تاثیر قرار نگیره تصمیم میگیره که از دور و پنهانی حواسش به ناروتو باشه. اما بوروتو اتفاقی با ناروتو رو به رو میشه و . .| پیشنهاد می کنم این قسمت رو حتما ببینید و در بخش دیدگاه ها به تبادل نظر درباره این انيمه بپردازید.
این انيمه روزهای یکشنبه از شبکه tvtokyo پخش می شود و تیم ترجمه #گردو۸۰ با ترجمه اختصاصی
خلاصه این قسمت:بوروتو و ناروتو با هم تمرین می کنن. جیرایا به ساسکه مشکوک میشه. یعنی از ماجرا بو برده؟| پیشنهاد می کنم این قسمت رو حتما ببینید و در بخش دیدگاه ها به تبادل نظر درباره این انيمه بپردازید.
این انيمه روزهای یکشنبه از شبکه tvtokyo پخش می شود و تیم ترجمه #گردو۸۰ با ترجمه اختصاصی بعنوان اولین کانال در آپارات آن را منتشر می کند.
در قسمتهای بعدی نیز ما اولین هستیم.
قسمت 133 انيمه بوروتو روز یکشنبه 1398/8/12
وعده ما: عصر یکشنبه هاتماشای قسمت 132 انیم

هوکاگه چهارم: نامیکازه میناتو
میناتو از قبیله کوچک کازه است و با اوزوماکی کوشینا ازدواج کرد. میناتو پدر ناروتو است.
از مهارت های میناتو می توان به مُهر کردن و سرعت زیاد اشاره کرد.میناتو لقب #فلش_زرد_وها را دارد.
میناتو خالق تکنیک بزرگ و مهم راسنگان است که بعدها این تکنیک با نام راسن شوریکن به دست ناروتو کامل شد.
میناتو شاگرد جیرایا یکی از سنین های افسانه ای است.میناتو سه شاگرد به نام های: اوچیها اوبیتو، هاتاکه کاکاشی و رین نوهارا داشت.
می
بوروتو و میتسوکی متوجه شدند که این چاکرای عجیب در واقع مربوط به موجودی به نام نوئه بود که توسط یکی از همکلاسی های آن ها یعنی سومیره احضار شده بود.
یک شب که بوروتو، #میتسوکی را برای شام به خانه شان دعوت کرده بود، او از حضور #ناروتو که به سبب مقامش همیشه مشغله داشت شگفت زده شد.

قسمت 129 انيمه بوروتو روز یکشنبه 1398/7/28
با ما همراه باشید.
aparat.com/gerdu80t.me/GERDU80

بوروتو و میتسوکی متوجه شدند که این چاکرای عجیب در واقع مربوط به موجودی به نام نوئه بود که توسط یکی

جنگ بزرگ چهارم نینجایی قسمت 1 (ناروتو شیپودن) زیرنویس فارسی GERDU80
خلاصه ی این قسمت: هشتاد هزار شینوبی به فرماندهی گارا، برای جنگ آماده می شوند. از طرفی، دشمن هم با استفاده از اِدوتنسه، شینوبی های مُرده را دوباره احضار کرده و با کنترل آنان به دنبال پیروزی در این جنگ است، البته به همراه صد هزار زتسوی سفید دیگر!!!
توجه: در این قسمت، فقط صحنه های مربوط به جنگ ها و نبردها وجود دارند و صحنه های اضافی و فیلرها حذف شدند. شامل قسمت 256 تا 261 انيمه ناروتو ش

خلاصه این قسمت:بوروتو که با ناروتو همراه شده بود، با بقیه ی هم دوره ای های ناروتو هم آشنا میشه(نجی، اینو،لی و کیبا.) و به دستور سوناده قرار میشه که همه ی گنین ها در یک جا جمع بشن برای انجام دستور مستقیم و مخصوص سوناده. این تصمیم چیزی نبود جز . .| پیشنهاد می کنم این قسمت رو حتما ببینید و در بخش دیدگاه ها به تبادل نظر درباره این انيمه بپردازید.
این انيمه روزهای یکشنبه از شبکه tvtokyo پخش می شود و تیم ترجمه #گردو۸۰ با ترجمه اختصاصی بعنوان اولین کانا
نام این انيمه زیبا و دیدنی سیلر مون است.این انيمه به زبان ژاپونی و ایتالیای ترجمه شوده و زیر نویس فارسی هم دارد.انيمه سیلر مون2فصل داردتعداد قسمت ها شاید30 تا باشد.این انيمه زیبا و دیدنی را حتما ببینید.خیلی جالب است.ژاعر این انيمه عاشقانه خنده دار اکشن است.و نام شخسیت اصلی داستان اوزاگی چان و لقب سوپر سیلر مون است.این انيمه جالب برای شما اوتاکوهای عزیز و عرزمند است.امیدوارم از دیدن این انيمه لذت ببرید.
در انيمه ی ناروتو، هیولاهای دم دار به ژاپنی "بیجو" نامیده می شوند و به تعداد دُم هایشان نام گذاری می شوند.
زمانی که دانای شش طریقت قدرت هیولای ده دم را گرفت، آن را به نه هیولای دم دار کوچک تر تقسیم کرد تا از قدرت آن ها برای تعادل و صلح استفاده کند. اما شینوبی ها از قدرت عظیم آن ها برای جنگ و کشتار استفاده کردند.
هوکاگه ی اول دهکده ی برگ، هاشیراما، با استفاده از قدرت تکنیک چوب خود موفق به مهار بیجوها شد و در یک جلسه تصمیم گرفته شد تا هر سرزمین دارا

جنگ بزرگ چهارم نینجایی قسمت 2 (ناروتو شیپودن) زیرنویس فارسی
خلاصه ی این قسمت: گروه تکاورهای نیروهای متحد شینوبی به فرماندهی کانکورو در برابر تکاوران دشمن از جمله دیدارا و ساسوری قرار میگیرن و به این ترتیب اولین جنگ رسمی میان این دو گروه صورت میگیرد.
تماشا در کانال آپارات گردو۸۰
#جنگ_چهارم_نینجایی#ناروتو_شیپودن#ناروتو #بوروتو
وعده ما: عصر یکشنبه هاaparat.com/gerdu80t.me/GERDU80

وزغ بزرگ داناسابقهزمانی که جیرایا در"مونت میوبوکو" آموزش می دید او آینده جیرایا رابرای او پیشگوئی می کند . در وهله اول به او می گوید که صاحب شاگردی خواهد شد که هم با استعداد و نیرومند و هم باهوش می باشد . و در وهله دوم پیشگوئی می کند که این شاگرد ممکن است دنیا را نابود کرده یا صلح را در سراسر جهان برقرار کند . در این بین اعمال جیرایا را در تعیین اینکه این شاگرد دنیا را نابود و یا غرق در آرامش می کند مهم می داند .
#جوتسو #جوتسوی_احضار#وزغ #جیرا

جنگ بزرگ چهارم نینجایی قسمت 3 (ناروتو شیپودن) زیرنویس فارسی
خلاصه ی این قسمت: نبرد تکاور ها با پیروزی تیم کانکورو همراه میشه و موفق میشن ساسوری و شین رو شکست بدن و دیدارا هم زندانی می کنن. همچنین موفق میشن محل زتسوهای سفید رو کشف کنن.
تماشا در کانال آپارات گردو۸۰
#جنگ_چهارم_نینجایی#ناروتو_شیپودن#ناروتو #بوروتو
وعده ما: عصر یکشنبه هاaparat.com/gerdu80t.me/GERDU80


در دنیای ناروتو هر شینوبی دارای یک رتبه ی نینجایی است. رتبه های نینجایی به صورت زیر بیان می شود:
1- آکادمی (سطح پایه)2- گنین (سطح ساده)3- چونین (سطح متوسط)4- جونین (سطح پیشرفته)5- سنین (سطح بالا)6- کاگه (سطح رهبر)7- بالاتر از سطح کاگه (فوق پیشرفته)
قسمت 129 انيمه بوروتو روز یکشنبه 1398/7/28
با ما همراه باشید.
aparat.com/gerdu80t.me/GERDU80


در دنیای ناروتو هر شینوبی دارای یک رتبه ی نینجایی است. رتبه های نینجایی به صورت زیر بیان می شود:
1- آکادمی (سطح پایه)2- گنین (سطح ساده)3-
یچوا مینا سان امروز براتون چند نمونه تست انيمه ای و انیمیشنی اورده ام.برای دادن تست رویه یکی از نوشته های زیر کلیک ید. بی اف انيمه ای اسم شخصیت شما در دنیای کوره کدام شخصیت پونی کوچولو هستی کدا
تایجوتسو مایت گای در جنگ جهانی چهارم نینجایی (باز کردن هشت دروازه)
جوتسو، توانایی هایی است که یک نینجا می تواند به کار ببرد.
تایجوتسوتایجوتسو (به ژاپنی: 体術#، فن بدنی) اشاره ای به هنرهای رزمی یا تقویت توانایی های طبیعی انسانی است. تایجوتسو با دسترسی مستقیم به نیروی فیزیکی و روانی با تکیه بر استقامت و قدرت بدست آمده از تمرینات کاربر انجام می شود. به دلیل عدم نیاز به تولید چاکرا، تایجوتسو به طور معمول می تواند سریعتر از فن های نینجوتسو و گنجوتس
انيمه بوروتو قسمت 124 در کانال آپارات قرار داده شد.
این انيمه روزهای یکشنبه از شبکه #tvtokyo پخش می شود و تیم ترجمه #گردو۸۰ با #ترجمه_اختصاصی بعنوان اولین کانال در آپارات آن را منتشر می کند.
در قسمتهای بعدی نیز ما اولین هستیم.که بلافاصله در کانال تلگرام و پیج اینستای تیم گردو۸۰ اطلاع رسانی خواهد شد.
وعده ما: عصر یکشنبه هادیدن کامل قسمت ۱۲۴ در آپارات
www.aparat.com/gerdu80t.me/GERDU80
انيمه #بوروتو قسمت 128 در کانال آپارات قرار داده شد.این قسمت: #هدف_اوراشیکی
این انيمه روزهای یکشنبه از شبکه #tvtokyo پخش می شود و تیم ترجمه #گردو۸۰ با #ترجمه_اختصاصی بعنوان اولین کانال در آپارات آن را منتشر می کند.
در قسمتهای بعدی نیز ما #اولین هستیم.که بلافاصله در کانال تلگرام و پیج اینستای تیم گردو۸۰ اطلاع رسانی خواهد شد.
وعده ما: عصر یکشنبه هادیدن کامل قسمت 128 در آپارات
قسمت 129 انيمه بوروتو روز یکشنبه 1398/7/28
با ما همراه باشید.
aparat.com/gerdu80t.me/GERDU80
شاهزادهکاگویا اوتسوتسوکی(Kaguya Ōtsutsuki) رئیس سابققبیله اوتسوتسوکیو مادر هاگورومو و هامورا اوتسوتسوکی است. کاگویا مدت ها قبل از تاسیسدهکده های پنهانو در زمان دوران جنگ بی پایان میوه یدرخت خدارا خورد و تبدیل به اولین حامل چاکرا روی زمین شد. او بعدها خود را با درخت مذکور ادغام کرد و تبدیل به ده-دم شد.

کاگویا در حال خوردن میوه درخت خدا
وعده ما: عصر یکشنبه هاتماشای پیش نمایش قسمت 130 انيمه بوروتو در کانال آپارات گردو 80
aparat.com/gerdu80t.me/GERDU80
boruto: naruto next gen

سرزمینی در مجاورت سرزمین آتش که در گذشته به سرزمین شالیزار برنج معروف بود. این سرزمین دارای دشت های وسیع، مناطق جنگلی سرسبز و شالیزار است. دهکده ی مخفی صوت توسط اروچیمارو به عنوان یک دهکده ی نینجایی تاسیس شد. در سری ناروتو اعضای این دهکده به همراه دهکده ی شن سعی در نابود کردن دهکده ی وها داشتند.
وعده ما: عصر یکشنبه هاتماشای پیش نمایش قسمت 130 انيمه بوروتو در کانال آپارات گردو 80
aparat.com/gerdu80t.me/GERDU80
boruto: naruto next generations

فن انيمه زیبای دیدار بوروتو با پدربزرگش نامیکازه میناتو هوکاگه چهارم
مشاهده و دانلود از کانال آپارات GSRDU80
توجه: این ویدیو توسط طرفداران انيمه بوروتو (فن انيمه) ساخته شده و ممکنه هیچ وقت چنین اتفاقی نیوفته! (غیر رسمی) | تیم گردو80 برای لذت بیشتر شما عزیزان و طرفداران انيمه بوروتو تصمیم به ترجمه و انتشار آن در آپارات گرفت. | درصورت تمایل به حمایت تیم گردو80 لطفا کانال آپارات گردو80 را دنبال کنید همچنین درصورت تمایل به عضویت در کانال تلگرامی ما،

در ادامه میتونید قسمتهای 117 تا 134 انيمه زیبا و پر طرفدار بوروتو رو با ترجمه و زیرنویس اختصاصی گردو80 از کانال آپارات مشاهده کنید.
این صفحه به روز رسانی میشه.
با عضویت در کانالهای ما هیچ چیز را از دست ندهید.
با ما همراه باشید.
لینکها در ادامه مطلب
وعده ما: عصر یکشنبه هاaparat.com/gerdu80
t.me/GERDU80

در ادامه میتونید قسمتهای 117 تا 134 انيمه زیبا و پر طرفدار بوروتو رو با ترجمه و زیرنویس اختصاصی گردو80 از کانال آپارات مشاهده کنید.
این صفحه به روز رسانی میشه.
با
یچوا مینا سان
امروز امدم یک انيمه باحال رو که یکی از دوستام بهم نشون داده
رو براتون معرفی کنم
انيمه خیلی باحالیه
درباره پسری با اسم ساکاماتوه که ماجراهای جالب و خنده داری
همراه خودش داره
12تا قسمت داره
امیدوارم از دیدن این انيمه لذت ببرید
جانه


این قسمت: #دانش آموز سامورایی جایگزین
خلاصه ی این قسمت:سومیره برای پیوستن به تیم ابزار های علمی نینجایی، تصمیم میگیره که تیم 15 رو ترک کنه و کسی که قراره جایگزین سومیره بشه یه دانش آ>>وز سامورایی اهل کشور آهن هست. واسابی و نامیدا میتونن این سامورایی رو بپذیرن؟ | پیشنهاد می کنم این قسمت رو حتما ببینید و در بخش دیدگاه ها در کانال آپارات (https://www.aparat.com/v/slmy9) به تبادل نظر درباره این انيمه بپردازید.
این انيمه روزهای یکشنبه از شبکه #tvtokyo پخش می شود و ت

تماشای انيمه شبدر سیاه قسمت 116 با ترجمه و زیرنویس اختصاصی GERDU80
نام انيمه: Black Cloverژانر: فانتزی، جادو، قدرت های فوق العاده، کمدیاستودیو: Studio Pierrot
شبدر سیاه در جهانی اتفاق می افتد که هر کس دارای توانایی های جادویی است، به جز آستا که توسط پدر و مادرش در نوزادی رها شده و توسط کلیسا بزرگ شده است.هر چند این امر او را از تبدیل شدن به پادشاه جادو، که گفته می شود قویترین فرد بین جادوگران است، متوقف نمی کند.شبدر سیاه داراری همه چیزهایی است که یک طرفدار ا
سلام
امروز می خواهم ادیت هام رو از انيمه سگ های ولگرد بانگو نشونتون بدم^^
بریم ببینیم*ــ*
من و گل گلیم آتسوشی^^
من و آکوتاگاوا(وقت واسش نذاشتم زشت شد-ــ-)
عشقم بغلم کرده اینجا(شاید باور نکنی ولی 3 ماه برای درست کردنش طول دادم!)
عشقولیم خیلی اینجا خوشگله
من تو بغل عشقمممممم
این آخری رو آریسا جان برام درست کرده^^
بای بای شاید فردا یا ادیت دیگه هم گذاشتم
معدل گيري سیگنال اضافه تری برای كاهش تاثیرات آرتیفكت 60 هرتز (و نه حذف آن) لازم است. سمعک نامرئی یك راه حل نسبی برای مشكل تداخل الكتریكی 60 هرتز، استفاده روتین از نرخ تحریك فرد است. (مثلا 1/21 ثانیه، 3/27 ثانیه) این اعداد به 60 قابل قسمت نیستند. یك راه ساده برای به تصویركشیدن این پدیده (یعنی تداخل ناشی از 60 هرتز)، معدلگيري EEG بدون تحریك است. (مثلا می توان سیم هدفون را كشید) نرخ تحریك در سطح 60 هرتز تنظیم می شود اگر تداخل 60 هرتز در اندازه گيري AER وجود داشته

این قسمت: عبور از زمان
خلاصه ی این قسمت:بالاخره وقتش رسیده که بوروتو و ساسکه به زمان خودشون برمی گردن. ساسکه برای اینکه آینده دست خوش تغییری نشه، حافظه ی کسانی که باهاشون در ارتباط بودن رو پاک می کنه و . . پیشنهاد می کنم این قسمت رو حتما ببینید و در بخش دیدگاه ها در کانال آپاراتبه تبادل نظر درباره این انيمه بپردازید.
این انيمه روزهای یکشنبه از شبکه tvtokyo پخش می شود و تیم ترجمه گردو۸۰ با ترجمه اختصاصی بعنوان اولین کانال در آپارات آن را منتشر م

آخرین مطالب

آخرین جستجو ها

terhandcoma omid-rch postbw asithelduns peachakpa irsfe2 nerboterdia online-sho fardablog ahvaz