نتایج جستجو برای عبارت :

متیل سالیسیلات

متيل ساليسيلات
یک نوع کرم موضعی است که در بین مردم به عنوان پماد ضد درد شناخته شده است.این پماد یک محصول کاملا طبیعی و گیاهی است که از انواع گیاهان مختلف و مفید برای تسکین درد سه شده،همچنین این چماد به راحتی از طریق پوست جذب می شود که در ابتدا مصرف پوست احساس خنکی کرده و بعد از آن دوباره گرم می شود.
جهت سفارش این محصول با کارمندان فروش تماس بگیرید.
09195380572 معین
نمایندگی متيل ساليسيلات
نمایندگی فروش متيل ساليسيلات
نمایندگی خرید متيل سالیسیل
متيل ساليسيلات
یک نوع کرم موضعی است که در بین مردم به عنوان پماد ضد درد شناخته شده است.این پماد یک محصول کاملا طبیعی و گیاهی است که از انواع گیاهان مختلف و مفید برای تسکین درد سه شده،همچنین این چماد به راحتی از طریق پوست جذب می شود که در ابتدا مصرف پوست احساس خنکی کرده و بعد از آن دوباره گرم می شود.
جهت سفارش این محصول با کارمندان فروش تماس بگیرید.
09195380572 معین
نمایندگی متيل ساليسيلات
نمایندگی فروش متيل ساليسيلات
نمایندگی خرید متيل سالیسیل
کربوکسی متيل سلو(سی ام سی) یکی از ضروری ترین افزودنی های خوراکی محسوب می شود که در بستنی با کیفیت بالا جهت مقاومت در برابر ذوب شدن،در تولید انواع شیرینی، بیسکویت و کیک، کلوچه، آب نبات، انواع آبمیوه و نوشیدنی های مایع، محصولات لبنی و گوشتی، ماکارونی فوری و استفاده می کنند.
در مواد غذایی در چاشنی بستنی ، کرم و لبنیات به عنوان کمکی برای تشکیل ژل در ژلاتین ها و پودینگ ها و همچنین به عنوان یک ضخیم کننده در سس سالادها و فیله ها مورد استفاده قر
متيل تستسترونمتيل تستسترون دارویی است که برای کبد ضرر بسیاری دارد فرم خوراكی تستسترون كه كی گروه متيل به كربن 17 الفا ان متصل است ولی نکته مثبت این دارو این است که استروژن زایی زیادی ندارد و بسیار قدرتمند می باشد. این دارو میل جنسی را تا حد زیادی در ابتدای مصرف بالا می برد و پس از مدتی کم شدن شدید میل جنسی را در برخواهد داشت. درست است که این دارو به هورمون نه )استروژن( تبدیل نمی شود اما به هورمون پروژسترون که آن هم از هورمون های نه است تبد
کربوکسی متيل سلو یا CMC پلیمری است که از سلو سنتز می شود . این ماده در صنایع مختلفی به عنوان افزودنی مورد استفاده قرار می گیرد . یکی از مهمترین کاربردهای CMC استفاده از آن به عنوان ضخیم کننده و یاحجم دهنده جهت تثبیت محصولات لبنی مانند ماست ، شیر ، بستنی و غیره استفاده می شود .
کاربرد دیگر استفاده در گوشت های نیمه اماده است که به عنوان نرم کننده به کار می رود .
به طور کلی تاثیراتی را کربوکسی متيل سلو می تواند بر مواد غذایی بگذارد می توان به مو
در این مطلب با کمک مجلات معتبر پزشکی، شما را با عوارض جانبی، کاربردها، دوز مصرف و طرز استفاده اصولی و همه نکات ضروری دیگر آمپول متيل پردنیزولون آشنا می کنیم.
متيل پردنیزولون چیست؟
متيل پردنیزولون به گروهی از داروها بنام کورتیکواستروئید تعلق دارد که در واقع هورمون هایی هستند که به طور طبیعی در بدن ترشح می شوند و بدن برای بسیاری از فعالیت های روزانه به آن نیاز دارد.
این دارو توسط انسان ساخته شده و تقلید از هورمون هایی است که بطور طبیعی در بدن
افلوکساسین یک آنتی بیوتیک متعلق به دسته کینولون ها است کهبرای درمان عفونتهای خاصی که توسط باکتری ها ایجاد می شوند، کاربرد دارد.این دارو عموما برای درمانعفونت های ریوی،ادراریو پوستی و همچنین برایدرمان عفونت پروستاتو عفونت های منتقله جنتفاده می شود. افلوکساسین با نابود کردن گروهی از باکتری ها که باعث بروز عفونت می شوند، تاثیر خود را اعمال میکند.
این دارو در نامه های تجاری و اشکال مختلفی در دسترس می باشد.تمام نام های تجاری این دارو ممکن
بیماران دچار به آکنه می بایست از کرم های ضد آفتاب چرب اجتناب نمایند، از آنجایی که ممکن می باشد موجب تشدید التهاب شوند؛ ضدآفتاب هایی که غربال UVB دارا هستند، دارنده مخلوط سبک خیس بوده و چربی کمتری از اکثر کرم های ضد آفتاب شیمیایی دارا هستند.
از آنجایی که برخی از داروهای ضد آکنه آلرژی به خورشید را ارتقا می دهند، مصرف کنندگان آن ها اضافه در معرض آفتاب سوختگی و جراحت های پوستی قرار دارا هستند. لذا حفاظت روزمره آفتاب بسیار مهم می باشد.
بهترین کرم ض
آرام بخش، خواب آور، ضد تشنج و بی هوش کننده میباشند. باربیتوراتها قوی تر از بنزودیازپین ها میباشند و امروزه عمدتا به عنوان داروی ضد تشنج و القاء کننده بی هوشی مصرف میگردند. Sodium Amytal) Amobarbital) آموباربیتال Aprobarbital آپروباربیتال Butabarbital بوتاباربیتال Butalbital بوتالبیتال Hexobarbital هگزوباربیتال Methylphenobarbital متيل فنو باربیتال Pentobarbital پنتوباربیتال Phenobarbital فنوباربیتال Secobarbital سکوباربیتال Sodium thiopental سدیم تیوپنتال Talbutal تالبوتال Thiobarbital تیوباربیتال
به گزارشبهداشت نیوز، طرفداران طعم سیر همیشه بدنبال این هستند که چگونه می توانند بوی سیر را از بین ببرند؟
عطر و طعم سیر شدید است و می تواند طعم های دیگر را در یک ظرف تحت تاثیر خود قرار دهد. علاوه بر اینبوی سیربرای برخی افراد به هیچ وجه خوشایند نیست در حالیکه برای بسیاری عجیب است که عده ای بیش از حد از آن استفاده می کنند. در این مقاله به روش هایی برای از بین بردن بوی سیر ارائه می شود.بوی سیر به چه دلیل است؟
ترکیبات مهم فراری که موجببوی سیر در دهان
به گزارش سلامت نیوز به نقل از آوای سلامت از activebeat رقیق شدن خون در این میان، می تواند به بازگرداندن جریان خون و جلوگیری از آسیب های عمده کمک کند. با این حال رقیق کننده های طبیعی خون فقط داروهای قوی تجویز شده نیستند بلکه برخی مواد غذایی نیز به طور طبیعی همین خاصیت را دارند:سیر:سیر خاصیت رقیق کنندگی خون را دارد و مصرف آن به طور منظم باعث جلوگیری از ه شدن خون می شود. البته با پزشک تان در مورد میزان مصرف سیر م کنید. اگر شما از داروهای رقیق کنن
کلرید باریم Barium chloride
نامهای دیگر: Muryate of Barytes, Barium dichloride, Barium muriateفرمول شیمیایی: BaCl۲شکل ظاهری: جامد سفید رنگگرید: مونوهیدرات, آنهیدراتکلرید باریم با فرمول شیمیایی BaCl۲ یک ترکیب شیمیایی است. که جرم مولی آن ۲۰۸٫۲۳ g/mol می باشد. شکل ظاهری این ترکیب، جامد سفید رنگ است. این یکی از رایج ترین نمک محلول در آب باریم است به علت داشتن باریم، هنگام سوختن رنگ شعله را سبز می کند. کلرید باریم بسیار سمی و خطرناک بوده و در باعث ایجاد مسمومیت می گردد. در اثر استنشاق
کراس کارملوز که بیشتر به عنوان CMC سدیم شناخته شده است، یک پلیمر متقابل متصل از کربوکسی متيل سلو سدیم است. این پودر سفید، جریان آزاد باعث جدا شدن یک قرص در روده می شود.
کراس کارملوز سدیم محلول خوب آب، محلول در آب سرد است. این عامل امولسیون، پراکندگی جامد خواص فیزیکی و شیمیایی غیر معمول و بسیار ارزشمند فیزیکی و فیزیکی ندارد. کراس کارملوز سدیم به عنوان یک پودر بی بو، سفید و یا خاکستری رنگ دیده می شود.
درآبمحلول است، هرچند سدیم کراس کاراملوز به
نقش رژیم غذایی كم فیبر در ایجاد هموروئید یا بواسیر:-باعث ایجاد فشار در توالت و اجابت مزاج می گردد.- با تولید مدفوع سخت موجب تحریك بیشتر رگهای متورم و تشدید بواسیر می گردد.نقش رژیم غذایی پر فیبر در پیشگیری از هموروئید یا بواسیر:-توصیه می شود كه، افراد دارای بواسیر و هموروئید، با افزایش فیبر در رژیم غذایی خود، باعث نرم شدن مدفوع خود گردند.-فیبر در غذاهای متعدد از جمله میوه های تازه و خشك شده، سبزیجات، غلات و حبوبات یافت می شود.-به طور كلی برای رژ
در این مطلب نتیجه تحقیقات معتبر پزشکی راجب قرص فنوباربیتال، فواید، عوارض جانبی، نحوه استفاده اصولی و نکات مهم دیگر را در اختیار شما قرار می دهیم.
این دارو برای چیست؟
فنوباربیتال متعلق به گروهی از داروها به اسم باربیتورات هست.
از اون برای درمان بی خوابی (مشکل خواب) و به عنوان آرام بخش برای تسکین علائم اضطراب یا تنش استفاده میشه.
همچنین برای کنترل انواع تشنج استفاده میشه؛ و عملکرد سیستم عصبی رو بهبود میبخشه.
فنوباربیتالبرای کاهش سطح بیلیروب
سندروم ری یک اختلال بسیار نادر است که می تواند باعث آسیب جدی کبد و مغز شود. اگر فورا درمان نشود، ممکن است منجر به آسیب دائمی مغز یا مرگ شود. در این مطلب با کمک تحقیقات جدید پزشکی از سرتاسر دنیا شما را با همه نکات لازم آشنا می کنیم.
نکات مهم
سندروم ری معمولا کودکان و نوجوانان زیر ۲۰ سال را تحت تاثیر قرار می دهد.
سندروم ری حاد و اختلال عملکرد کبدی که معمولا پس از عفونت ویروسی (به ویژه با استفاده از ساليسيلات) اتفاق می افتد، از زمانی که مصرف روزانه
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت: بهترین زمان برای تزریق واکسن آنفلوآنزا به منظور پیشگیری از بیماری، همزمان با شروع فصل پاییز است.
مصطفی جوانیان در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه با نزدیک شدن به فصل پاییز بیماری آنفلوآنزا شیوع پیدا می کند، اظهار کرد: زمان پیشگیری از آنفلوآنزا معمولاً اوایل فصل پاییز و زمستان با تزریق واکسن است درست زمانی که تعداد مبتلایان زیاد می شود.
وی با اشاره به اینکه خوشبختانه در ارتباط با بیماری آنفلوآنزا و
در این مطلب با کمک چند مجله معتبر پزشکی از سرتاسر دنیا، شما را با عوارض جانبی، کاربردها، نحوه استفاده، دوز مصرف و همه نکات مهم دیگر آشنا می کنیم.
تئوفیلین چیست؟
تئوفیلین یک داروی تجویزی است. این دارو بصورت مایع، قرص آهسته رهش و کپسول آهسته رهش دردسترس است. تئوفیلین بصورت تزریقی هم موجود است که تنها توسط پزشک استفاده میشود.
تئوفیلین تنها بصورت ژنرال موجود است. داروهای ژنرال یا عمومی ارزانتر از داروهای تجاری هستند.
تئوفیلین برای درمان آسم و د
کد ایران تندر
عنوان
برگزار کننده
استان/ کشور
تاریخ انتشار
دریافت اسناد

979801
مناقصه تامین دستگاه اندازه گیری فشار
قابل نمایش برای مشترکان
پاکستان
1398-06-02
1398-06-26

979800
مناقصه تامین داروها و معرفهای آزمایشگاهی
قابل نمایش برای مشترکان
پاکستان
1398-06-02
1398-06-21

979799
مناقصه ارائه خدمات تعمیرات وسایل نقلیه
قابل نمایش برای مشترکان
پاکستان
1398-06-02
1398-06-21

979797
مناقصه اجرای پروژه بازسازی جاده ها
قابل نمایش برای مشترکان
پاکستان
1398-06-02
1398-06-21

979795
مناقصه تامین ت
تاثیر تغذیه در افزایش قدرت مغز
امروزه طبق تحقیقات بعمل آمده بیشتر مواد غذایی برای ساخته شدن و فعالیت های شیمیایی سلول های عصبی تاثیرگذار هستند و بعضی دیگر به خاطر داشتن خواص آنتی اکسیدانی از آسیب به سلول های عصبی جلوگیری می کنند. یکی از عوامل موثر بر قدرت مغز، تغذیه است، مغز هم مثل دیگر قسمت های بدن نیازمند غذا و انرژی است، نزدیک به 50 درصد انرژی مصرفی انسان ها مورد استفاده مغز قرار می گیرد ، در هنگام فعالیت های فکری این مقدار باز هم بیشتر می
پلکسی گلاس یک نوع ورق پلی متيل متاکریلیت یا آکریلیک است که با نام تجاری پلکسی گلاس یا پلکسی گلس نامیده می شود . جنس این ورق ها از نوعی ترموپلاستیک یا پلی کربنات شفاف است و جایگزین مناسبی برای شیشه محسوب می شود و در چند نوع پلکسی گلاس رنگی، پلکسی گلاس شفاف، پلکسی ترانسپارنت، پلکسی گلاس مات و آینه ای در ابعاد واندازه های متفاوت ساخته شده و به بازار عرضه می شود .
این ورق کاربردهای زیادی در صنایع مختلف دارد که صنعت تابلوسازی نیز از این امر مستثنی
عسل از نظر نحوه تولید چند نوع است؟
انواع عسل از نظر نحوه تولید چهار نوع است: این چهارنوع عبارتند از:
عسل ارگانیک
عسل طبیعی
عسل تغذیه ای
عسل تقلبی

عسل ارگانیک از نظر شهد و عسل دارای ساکارز پایین و دارای دیاستاز بالا هستند همچنین hfm هیدروکسی متيل فرفورال در این عسل ها منفی است
و همچنین باقیمانده داروهای شیمیایی در این عسل ها وجود ندارد.

عسل طبیعی:
یکی از انواع عسل عسل طبیعی است که به عسل هایی گفته می شود که توسط زنبور عسل و با همکاری انسان تولید
علت و درمان بواسیر همورویید
اگر چه بیشتر مردم فكر می كنند بواسیر امری غیر طبیعی است، ولی باید بدانیم كه بواسیر مسئله ای است كه بسیار شایع بوده و هر كس ممكن است به دلایل مختلفی به بواسیر مبتلا گردد.ابتلا به بواسیر علاوه بر شیوع زیاد آن، بیماری خاصی نبوده و مشكل زیادی ایجاد نمی كند. تنها وقتی كه توده های هموروئید بقدری بزرگ شود كه باعث بروز مشكل در زندگی روزمره فرد گردد می شود گفت كه مسئله غیر طبیعی است، در این حالت، بواسیر بعنوان بیماری در نظر
سبك زندگی ما تعیین كننده سلامتی ما و یا بیماری هایی است كه مبتلا می شویم، در این مقاله به معرفی روش هایی در زندگی روز مره و یا به عبارت دیگر به سبك زندگی ای میپردازیم كه می تواند مشكلات مرتبط با بواسیر را بهبود بخشیده و برطرف نماید.
علت و درمان بواسیر همورویید
اگر چه بیشتر مردم فكر می كنند بواسیر امری غیر طبیعی است، ولی باید بدانیم كه بواسیر مسئله ای است كه بسیار شایع بوده و هر كس ممكن است به دلایل مختلفی به بواسیر مبتلا گردد.ابتلا به بواسیر ع
بیهوش کننده ها ترکیباتی هستند که سبب ایجاد بی دردی ، از بین رفتن هوشیاری و شل شدن عضلات می شوند و این عمل را با تضعیف سیستم اعصاب مرکزی بطور غیرانتخابی و برگشت پذیر انجام می دهند. از لحاظ طبقه بندی از گروه داروهای روان درمانی و جز زیر گروه ترکیبهای تضعیف کننده اعصاب مرکزی هستند.تاریخچه و سیر تحولی
مردم عهد باستان برای ایجاد بیهوشی از عوامل مخدر از منابع مختلف گیاهی نظیر آلکالوئیدهای خشخاش یا بلادون و یا روشهای فیزیکی مثل خفه کردن ، فشار و ض
Yummies پوست سالی B: نحوه ایجاد روتین کامل و طبیعی برای مراقبت از پوست
در تلاش شما برای یافتن روال کامل پوست طبیعی ، لازم است جنبه های مختلف روزمره فعلی خود را در نظر بگیرید. ما یک سم زدایی آرایش را توصیه می کنیم که می تواند در چندین دسته مختلف از محصولات تقسیم شود.
در اینجا نحوه شروع کار آورده شده است:
LIP BALM
به نظر می رسد که لبهای خشک و خشک در لیست شکایات همه افراد قرار دارند و باعث می شود که موهای زائد لب به عنوان یک محصول برتر برای تسکین فوری انجام
آنفولانزا یکی از بیماری هایی است که با فرا رسیدن فصل پاییز و زمستان سلامت سالمندان را به دلیل ضعف سیستم ایمنی تهدید می کند. این بیماری با علائمی همچون تب شدید، سرفه، گرفتگی و آب ریزش بینی همراه است. برای پیشگیری از این بیماری پزشکان تزریق واکسن آنفولانزا برای سالمندان را توصیه می کنند.با سرد شدن هوا در فصل پاییز بروز عفونت های ویروسی دستگاه تنفسی شیوع پیدا می کند. به همین دلیل پزشکان توصیه می کنند کودکان زیر شش سال، سالمندان، خانم های باردا
دیانابول خاصیت اندروژنی خیلی ضعیف و بالعکس خاصیت آنابولیکی فوقالعاده ایدارد و به همین علت مصرف آن در میان ورزشکاران شیوع بالایی دارد . این دارو به صورت قرصهای 5 و در برخی موارد نیز 10 میلی گرمی تهیه شده و به بازار عرضه می شود. این دارو علیرغم اینکه دارویی قدیمی است اما هنوز هم به عنوان دارویی موثر در افزایش حجم و قدرت بدنی از آن استفاده میشود. اطلاع از این نکته برای کسانی که قصد استفاده از این دارو را داشته و یا از آن استفاده می کنند لازم است که
یکی از شایع ترین بیماریهای آمیزشیزگیل تناسلیاست که در سال های اخیر شیوع بسیار گسترده ای پیدا کرده است. این بیماری در اثر نوعی ویروس به نامHPVایجاد می شود. با ورود ویروس به بدن ممکن است در برخی افراد زگیل هایی بر رویپوست ناحیه تناسلیایجاد شود.
در صورت ابتلا به این ویروس هیچ راهکار درمانی قطعی برای از بین بردن این ویروسها وجود ندارد، تنها می توان با روشهای مختلف عوارض HPV یعنیزگیل های تناسلیرا کنترل کرد. یکی از روشهای کنترل و درمان این زگیل ها اس
یکی از شایع ترین بیماریهای آمیزشیزگیل تناسلیاست که در سال های اخیر شیوع بسیار گسترده ای پیدا کرده است. این بیماری در اثر نوعی ویروس به نامHPVایجاد می شود. با ورود ویروس به بدن ممکن است در برخی افراد زگیل هایی بر رویپوست ناحیه تناسلیایجاد شود.
در صورت ابتلا به این ویروس هیچ راهکار درمانی قطعی برای از بین بردن این ویروسها وجود ندارد، تنها می توان با روشهای مختلف عوارض HPV یعنیزگیل های تناسلیرا کنترل کرد. یکی از روشهای کنترل و درمان این زگیل ها اس

آخرین جستجو ها

18198210 17476738 18103420 18054483 17725662 17873528 17834914 17312537 17550407 17627939